Силовий кабель: Real Cable (PSKAP 25) 2,5мм Бухта 50м

Код: 7569
Виробник: Real Cable
Цена: 500 грн

Силовий кабель: Real Cable (PSKAP 25) 2,5мм Бухта 50м

Асиметричне екранування, феритові сердечники, позолочені контакти. Рекомендується для всіх електромереж: підсилювач, попередній підсилювач, CD-плеєр, DVD-плеєр, AV-ресивер.Силовий кабель: Real Cable (PSKAP 25) 2,5мм Бухта 50м

(ціна вказана за 1 метр)

Асиметричне екранування, феритові сердечники, позолочені контакти. Рекомендується для всіх електромереж: підсилювач, попередній підсилювач, CD-плеєр, DVD-плеєр, AV-ресивер.

Французька компанія Real Cabel є професійним виробником кабелів і конекторів, як для бюджетних систем, так і систем високого рівня. Серед пропонованої продукції кабелів Real Cabel всіх форм і розмірів акустичні та міжблочні аналогові, цифрові, відеокабелі з роз'ємами різних видів та стандартів. Висока якість продукції Real Tone Cabel підтверджує сертифікати ISO 9002, National Accreditation of Certification Bodies.l

Акустичні, міжблочні (інтерконнекти) та силові з'єднувальні дроти є невід'ємною і дуже важливою частиною будь-якої музичної системи, будь то класичне стерео або сучасний домашній кінотеатр. Величезною помилкою є небажання приділити належну увагу кабельного обладнання при комплектації системи. Адже саме від дротів залежить, як заграє музика із ваших колонок. І якщо вони будуть підібрані неправильно, то навіть за наявності акустики дуже високого класу, підключеної до таких же першокласних компонентів, можна отримати мляве, мляве і плоске звучання.

У нашому магазині “HiFi-Profi” можна доповнити свої компоненти відповідними кабелями будь-якого рівня. Ми із задоволенням допоможемо вам у цьому. Комплектація проводами потребує суто індивідуального підходу до кожної музичної системи. Зателефонуйте нам і ми підберемо відповідну модель для вашої акустики та компонентів.