Акустика Sonus Faber OLYMPICA NOVA ON WALL

Код: 9847
Виробник: Sonus Faber
Цена: 135000 грн

Ціна за штуку. 2-х смуговий АС з типом оформлення пасивний радіатор призначена для інсталяції на стіну. Випромінювачі: ВЧ (H28 XTR3) -28 мм c використанням технології DAD ™; СЧ / НЧ (MW15 XTR2-04) -150 мм (активний + пасивний). Діапазон відтворюваних частот: 50 Гц - 35 000 Гц; Чутливість: 87 дБ SPL (2,83 В / 1 м); Номінальний імпеданс: 4 Ом; Рекомендована потужність підсилювача (без кліппінга): 35Вт - 250 Вт; Розміри (ВШГ, мм): 562x309,3x234,5; Вага (шт): 9 кг. Варіанти обробки: горіх, венге.

Лінійка Olympica Nova об'єднує всі ті ж справжні цінності, які свого часу надихнули Sonus Faber на створення оригінальної серії Olympica. Відділ досліджень і розробок вибрав класичні естетичні та функціональні елементи і довів продукт до досконалості, запровадивши нові технологічні досягнення. Результатом є нова колекція, яка об'єднує традиції та інновації, пропонуючи передові рішення, які вже втілені в життя в наших останніх продуктах. Мета залишається тією ж: природне відтворення звуку, без компромісів.

Корпуси в новій серії Olympica Nova виготовлені з восьми шарів профільованої і зігнутою фанери, а верхня панель, в минулій версії обтягнута натуральною шкірою, тепер виконана з масиву горіха або венге в металевій рамі. Порт фазонівертора, зроблений за технологією Stealth Ultraflex, виготовлений з алюмінію, так само як і постаменти, що спираються на сталеві шипи.

Твітер розміром 28 мм оснащені м'якими куполами з технологією DAD (Damped Apex Dome), в магнітній системі використаний неодим. Басовік отримали дифузори, в яких шар синтаксичний піни укладений між двома шарами целюлозної пульпи. Середньочастотні драйвери аналогічні таким, що використовуються в серії Homage Tradition, в них дифузори виконані із суміші целюлозних та інших натуральних волокон. Кросовери виконані за схемою Paracross Topology, що робить їх менш чутливими до радіочастотним перешкод.

Мабуть, найцікавішим доповненням до нової серії є настінна модель, яка робить колекцію повною та універсальною. Настінна колонка забезпечує чудове звучання музики або фільмів в будь-якій обстановці. Завдяки додається монтажному кронштейну ця модель проста в установці і оптимізована для розміщення поблизу слухачів.

Характеристики Акустика Sonus Faber Olympica Nova Wall

 • Виробник: Sonus Faber
 • Серія: Olympica Nova
 • Модель: Olympica Nova Wall
 • Тип: Настінна акустична система
 • Акустична система: двох-смуговий настінна акустика. Повністю пара-апериодический вентильований пасивний радіатор.
 • Високочастотний динамік: H28 XTR3. Шовковий купол 28 мм з рухомою котушкою DADTM️. Неодимова магнітна система.
 • СЧ / НЧ динамік: MW15 XTR2-04, 150-міліметровий конусний драйвер Sonus faber. Провід CCAW на звуковій котушці без вихрових струмів.
 • Кросовер: «Paracross topologyTM️». Індуктори і нове покоління конденсаторів Sonus faber, розроблених у співпраці з Clarity Cap.
 • Частота кроссовера: 2.500 Гц
 • Частотний діапазон: 50 Гц - 35.000 Гц
 • Чутливість (2.83В / 1М): 87 дБ SPL
 • Опір: 4 Ом
Розгорнути