AV ресивер DENON AVR-S650H

Код: 8096
Виробник: Denon

Доступні варіанти

Цена: 28000 грн 24000 грн

Багатоканальний AV-ресивер

Конфігурація каналів: 5.1

Вихідна потужність:

75 Вт на канал (8 Ом, 20 Гц – 20 кГц)

Розміри (Ш х В х Г): 434 х 151 х 339 мм/434 x 215 x 339 (вертикальна антена)

Вага: 7.8 кг

Завдяки вбудованій бездротовій технології HEOS ви можете прослуховувати

Spotify, TIDAL, інтернет-радіо та багато іншого у знаменитій якості звуку Denon.

Інтеграція у систему HEOS Multiroom.

Високопродуктивний цифровий 5-канальний підсилювач
Завдяки наявності цифрових сильноточних підсилювачів потужності на всіх каналах, AVR-S650H забезпечує максимальну продуктивність та потужність 150 Вт на канал (6 Ом, 1 кГц, КНІ 10%, 1 канал). Будучи сумісним із низькоімпедансною акустикою, він може стабільно працювати з широким спектром колонок та забезпечувати збалансований, якісний звук.
Удосконалена відеосекція HDMI з підтримкою eARC
AVR-S650H має п'ять входів і один вихід HDMI, які підтримують повноцінне відео 4K Ultra HD, HDR10 (високий динамічний діапазон), BT.2020, Wide Color Gamut (широке колірне охоплення) та колірну субдискретизацію Pure Color 4:4:4. Сумісність зі стандартами Dolby Vision і HLG допомагає забезпечити виняткову яскравість, контраст і колір, а обробка HDCP 2.3 дозволяє вільно дивитися захищений від копіювання контент.
Працює з Amazon Alexa
Дистанційно керуйте AV-ресивером за допомогою свого голосу та Amazon Alexa. Регулюйте гучність, переходьте до наступного треку, перемикайте входи для різних медіаплеєрів та багато іншого – «Просто попросіть». Завантажте безкоштовну програму HEOS Home Entertainment Skill, щоб увімкнути голосові команди Amazon Alexa у вашому ресівері AVR-S650H. Для роботи потрібна програма Alexa та смарт-колонки Amazon Echo, Dot або еквівалентний пристрій.
Професійне автоматичне калібрування
Найновіші аудіо/відео пристрої Denon використовують пакет програмного забезпечення EQ від Audyssey для простого, точного налаштування та калібрування. За допомогою вимірювального мікрофона, Audyssey вимірює всі колонки вашого домашнього кінотеатру і налаштовує AV-ресивер для забезпечення максимально плавного і оптимального звучання у вашій кімнаті.
Легке налаштування
Після підключення телевізора до AVR-S650H через HDMI на екрані телевізора з'явиться ексклюзивний помічник з налаштування від Denon (Denon Setup Assistant), який крок за кроком проведе вас з налаштування. AVR-S650H автоматично перейменовує джерело вхідного сигналу відповідно до інформації, що передається по HDMI, а кнопки швидкого вибору пропонують для всіх зон вибір налаштування одним натисканням. Позначені кольором термінали для підключення колонок спрощують організацію та підключення акустичних кабелів.
Вбудовані Bluetooth та Wi-Fi
Для бездротового потокового мовлення через Bluetooth або Wi-Fi, Denon AVR-S950H оснащений удосконаленою трансіверною системою з двома антена для надійної потокової передачі навіть у завантажених іншими сигналами та наведеннями міських умовах. Насолоджуйтесь прослуховуванням улюбленого аудіоконтента без дротів зі своїх смарт-пристроїв.
Apple Airplay 2
Слухайте аудіо з улюблених потокових музичних сервісів, таких як Apple Music та Spotify, або дивіться відео на YouTube та Netflix, з будь-якого iPhone, iPad, Mac або Apple TV та отримуйте звук, який ідеально синхронізований із вашими AirPlay 2 джерелами. AirPlay 2 також підтримує систему мультирум.
Heos: бездротова потокова передача музики
Насолоджуйтесь улюбленою музикою, яка звучить у будь-якій кімнаті будинку з бездротовою передачею сигналу завдяки вбудованій технології HEOS. Програйте ту саму пісню у всіх кімнатах або вибирайте різні композиції для кожної підключеної кімнати - вибір за вами. HEOS працює з Amazon Alexa та Google Assistant, забезпечуючи легке голосове управління.
Порт USB на передній панелі для аудіо високої роздільної здатності
Відкрийте для себе неймовірну точність відтворення звукових доріжок високої роздільної здатності з можливістю декодування форматів файлів без втрат ALAC, FLAC та WAV до 24 біт/192 кГц, а також треків DSD 2.8 МГц та 5.6 МГц (аудіофільський формат SACD) через USB та мережеві джерела. Або слухайте інші популярні типи файлів, такі як MP3 та MPEG-H.

Новий Denon AVR-S650H пропонує найсучасніші технології зображення та звуку для домашніх розваг виняткової якості щодня. Завдяки повній підтримці 4K, включаючи Dolby Vision та HDR, AVR-S650H повністю сумісний із новітніми екранами та джерелами 4K. Завдяки вбудованій бездротовій технології HEOS ви можете прослуховувати Spotify, TIDAL, інтернет-радіо та багато іншого у знаменитій якості звуку Denon. Завдяки удостоєному нагород майстру налаштування Denon (Denon Setup Wizard) та зручному додатку HEOS, ресівер AVR-S650H так само легко налаштувати, як і отримувати задоволення від його роботи. Сумісність із Apple AirPlay 2, Amazon Alexa та Google Assistant також забезпечує плавне голосове управління.

Завдяки наявності цифрових сильноточних підсилювачів потужності на всіх каналах, AVR-S650H забезпечує максимальну продуктивність та потужність 140 Вт на канал. Будучи сумісним із низькоімпедансною акустикою, він може стабільно працювати з широким спектром колонок та забезпечувати збалансований, якісний звук.

Обробка HDCP 2.3 доступна на всіх портах HDMI, а з двома виходами HDMI можливе паралельне підключення телевізора та проектора. Підтримка вдосконаленого каналу повернення аудіо (eARC) дозволяє передавати 3D-звук безпосередньо з телевізора на AV-ресивер через підключений кабель HDMI.

Відкрийте для себе неймовірну точність відтворення звукових доріжок високої роздільної здатності з можливістю декодування форматів файлів без втрат ALAC, FLAC та WAV до 24 біт/192 кГц, а також треків DSD 2.8 МГц та 5.6 МГц (аудіофільський формат SACD) через USB та мережеві джерела. Або слухайте інші популярні типи файлів, такі як MP3 та MPEG-H. Чи хотіли б ви слухати свої завантажені композиції або зануритися в аудіофільську якість записів FLAC, у вас є швидкий доступ до ваших улюблених пісень.

Технічні характеристики

Тип: багатоканальний AV-ресивер

Конфігурація каналів: 5.1

Вихідна потужність:

75 Вт на канал (8 Ом, 20 Гц - 20 кГц, КНД 0.08%, при навантаженні 2 кан.)

100 Вт на канал (6 Ом, 1 кГц, КНД 0.7%, при навантаженні 2 кан.)

135 Вт на канал (6 Ом, 1 кГц, КНД 1%, при навантаженні 1 кан.)

Вхідна чутливість: 200 мВ

Частотний діапазон: 10 Гц – 100 кГц

Сигнал/шум: 100 дБ

Імпеданс акустики: 4 - 16 Ом

Інтерфейси:

5 х HDMI входів, 1 х HDMI виходи, з підтримкою HDR, 4K/60 Гц та HDCP 2.2

1 х USB-A (5.0 В, 1 А) – фронтальний

2 x RCA композитних відеовходу/1 x RCA композитний відеовихід

2 x RCA входу (аналогові)

2 x RCA виходу (аналогові на сабвуфер)

2 x RCA вихід (аналоговий, Zone2)

1 х RJ-45 (Ethernet)

Роз'єм для навушників (6.35 мм, передній)

Гвинтові акустичні клеми 5.0

Вхід для настроювального мікрофона (фронтальний)

Бездротові інтерфейси: Wi-Fi (2.4 ГГц/5 ГГц), Bluetooth (Version 3.0 + EDR, Profile: A2DP v1.2, AVRCP v1.5)

Формати та стандарти, що підтримуються: MP3, FLAC, WAV, DSD до 5.6 MHz, WAV, ALAC

Підтримувані стандарти:

DTS HD master, DTS Neo:X (NEO:6), Dolby TrueHD, Dolby ProLogic Il

Радіотюнер:

FM: 87.5 МГц – 108 МГц

AM: 520 кГц – 1710 кГц

Потужність: 340 Вт, 0.1/0.5 Вт (в режимі очікування)

Розміри (Ш х В х Г): 434 х 151 х 339 мм/434 x 215 x 339 (вертикальна антена)

Вага: 7.8 кг

Характеристики AV ресивер DENON AVR-S650H

відтворення
Відтворення файлів і форматів MP3, WMA, AAC, ALAC, FLAC, WAV
вбудовані декодери, сертифікація
Декодери DTS, DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD
виходи
HDMI виходи 1
Акустичні роз'єми 5 пар гвинтових клем
Композитний вихід 1
входи
Ethernet (LAN) Так.
HDMI входи 5 (1 на передній панелі)
Коаксіальний аудіовхід 1
Композитний відеовхід 2
Оптичний аудіовхід 2
Підтримка DLNA в Ethernet Так.
детальніше про роз 'єми
Вихід на навушники Так.
додатково
Габаритні розміри (Ш х В х Г) 434 х 151 х 339 мм
загальне
Бездротове підключення Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay
Вага 7.8 кг
Канали посилення акустики 5.1 (5 колонок + саб.)
Колір Чорний
Країна (Головний офіс) Японія
Підтримка 3D/ 4K 3D + 4К
Підтримка пристроїв iPhone/iPad/iPod, Android
Пульт ДУ 1 шт.
Тип Ресивер AV 4K Ultra HD
Функції / можливості HDMI, USB, FM-тюнер, Інтернет-радіо, Технологія 4K Ultra HD, Відтворення FLAC/FLAC-HD,
потужність
Вихідна потужність на канал 75 Вт
Детально про вихідну потужності 75 Вт на канал (8 Ом, 20 Гц - 20 кГц, КНІ 0.08%, при навантаженні 2 кан.)_x000D_ 100 Вт на канал (6 Ом, 1 кГц, КНІ 0.7%, при навантаженні 2 кан.)_x000D_ 135 Вт на канал (6 Ом, 1 кГц, КНІ 1%, при навантаженні 1 кан.)
фізичні характеристики
Споживана потужність 340 Вт