Акустична система Wharfedale Dimond 12.2

Код: 10110
Виробник: Wharfedale
Цена: 15840 грн

Тип пристрою: Полична акустична система, Акустичне оформлення: Фазоинвертор, Потужність рекомендована, Вт: 20 - 120, Чутливість, дБ: 88, Звуковий тиск, дБ: 96, Опір, Ом: 4

Доступні обробки Black Oak, Light Oak, White Oak, Walnut Perl

Як і раніше компактний, але зі збільшеним об'ємом корпусу і розміром динаміка для ще більшої ефективності, Wharfedale Diamond 12.2 пропонує трохи більше в порівнянні з традиційним форматом колонок для установки на стійку (або книжкову полицю) і втілює в собі історію і цінності серії Wharfedale Diamond.

Diamond 12.2 ідеально підходить для великих кімнат і більш потужних 2-канальних Hi-Fi систем. Він оснащений високопродуктивним 150-міліметровим драйвером Klarity TM для розширених, щільних басів і чудовим 25-міліметровим твитером з куполом з плетеного поліестеру. для відкритих і плавно розширених високих частот.

Акустичні системи Diamond 12 компанії Wharfedale втілюють кращі якості попередників, але чисто технічно перевершують їх практично у всьому. До речі, безпосередню участь в створенні моделей цього покоління прийняв Карл-Хайнц Фінк, один з провідних фахівців по роботі з повнорозмірною акустикою: в числі його минулих замовників значаться Naim, Tannoy, Mission, Q Acoustics і інші компанії зі світовим ім'ям.

Однією з головних особливостей серії став матеріал Klarity, з якого тут виконані дифузори: суміш поліпропілену і слюди додає конуса жорсткості і мінімізує ефект «фарбування», завдяки чому Diamond 12 правдоподібно відіграють музику будь-яких жанрів. Крім того, драйвери з матеріалу Klarity отримали м'які підвіси, завдяки чому мають максимально можливо лінійною характеристикою.

Виробник підкреслює, що в роботі над акустикою було випробувано безліч різних поєднань і «в серію» пішло саме вдале з них. Інша важлива нововведення - прецизійна магнітна система з алюмінієвим компенсаційним кільцем. Вона значно знижує вплив небажаних коливань на загальну якість звуку. Технології та матеріали, використані при виробництві звукової котушки, також вигідно відрізняють Diamond 12 від більшості однокласників, оскільки тут застосовуються вкрай рідкісні для базового цінового сегмента технології і рішення.

Купол діаметром 25 міліметрів виготовлений зі спеціальної тканинної плівки, яка дозволяє домогтися більш відкритого звучання високих частот. А завдяки характерному дизайну динаміків і конструкції корпусу, акустичні системи нової серії запросто вибудовують об'ємну і глибоку сцену. У конструкції використовуються кросовери Лінквіца-Райлі 4-го порядку, а також котушки з повітряним сердечником (ще одне рішення з старшої цінової категорії).

Корпуси акустики нового покоління зібрані так, щоб їх корисний внутрішній об'єм посилював роботу динаміків. Багатошаровий сендвіч-дизайн пригнічує вплив корпусу на загальну якість і характер звучання, що також дозволяє характеризувати Diamond 12 як виключно універсальні системи без явних жанрових переваг. Прямо зараз в серію входять три пари полочніков (Diamond 12.0, Diamond 12.1 і Diamond 12.2), акустика центрального каналу Diamond 12.C і дві версії повнорозмірних підлогових АС (Diamond 12.3, Diamond 12.4).

Всі перераховані моделі будуть доступні в чотирьох варіантах забарвлення: чорний, білий, світлий дуб і волоський горіх.

Характеристики Акустика Wharfedale Diamond 12.2

 • Тип пристрою: Полична акустична система
 • Акустичне оформлення: Фазоинвертор
 • Потужність рекомендована, Вт: 20 - 120
 • Чутливість, дБ: 88
 • Звуковий тиск, дБ: 96
 • Опір, Ом: 4
 • Частотний діапазон, Гц - кГц: 50 - 20
 • Кількість динаміків, шт: 2
 • Кількість смуг, шт: 2
 • Динамік ВЧ: 1 х 25 мм, текстильний купол
 • Динамік СЧ: 1 х 150 мм, Klarity поліпропіленовий конус
 • Частота розділу кросовера, Гц / кГц: 2,0 кГц
 • Вага, кг: 8,2
 • Розміри (ШхВхГ), мм: 335 х 200 х 313
 • Країна (головний офіс): Великобританія
 • Колір: чорний дуб (black-oak)
Розгорнути

Характеристики Акустична система Wharfedale Dimond 12.2

встановлення акустики
Місце встановлення полка
динаміки
ВЧ динамік 1 х 25 мм,
Кількість динаміків 3
НЧ динамік 1 х 300 мм
СЧ динамік 1 х 200 мм, RADIAL2
загальне
Акустичне оформлення відкритий (фазоінвертор)
Вага 34 кг
Кольорова група Світлі тони
Країна (Головний офіс) Великобританія
Мін. Частота відтворення 35 Гц
Макс. Частота відтворення 20 кГц
Опис полична, пасивна, з фронтальним фазоінвертором
Склад комплекту 2 колонки
Тип акустичної системи Полична акустика
Точний колір Вишневе дерево
Чутливість 86 дБ
конструктивні особливості
Конструктивні особливості фазоінвертор, Tri-Wiring
корпус
Матеріал корпусу дерево/MDF
Оздоблення корпусу натуральний шпон
потужність
Мінімальна потужність підсилювача 50 Вт на канал
Максимальна потужність підсилювача 200 Вт на канал
роз'єми
Вхідні роз'єми гвинтові
технічні характеристики
Кількість смуг 3
Макс. вхідний опір 6 Ом
фізичні характеристики
Висота колонки 750 мм
Глибина колонки 400 мм
Ширина колонки 432 мм