Акустична система Dali Oberon 3 Light Oak

Код: 7593
Виробник: Dali
Цена: 26000 грн

Колонки Dali Oberon 3 – старша поличка серії OBERON. У них поєднується найкраще з двох світів: насичене звучання колонок підлоги і компактність поличних. Надлегкий купольний твітер 29 мм ідеально узгоджений з паперовим вуфером 7", а звучання вражає прозорими верхами, детальними та чіткими середніми частотами та однорідними, пружними басами. Oberon 3 – втілення ідей, традицій та інновацій DALI в елегантному сучасному дизайні x Г): 200 x 350 x 315 мм Вага: 6.3 кг потужність підсилювача: 25 - 125 Вт

ОПИС

Колонки Dali Oberon 3 – старша та найбільша поличка серії OBERON. У них поєднується найкраще з двох світів: насичене звучання колонок підлоги і компактність поличних. Надлегкий купольний твітер 29 мм ідеально узгоджений з паперовим вуфером 7", а звучання вражає прозорими верхами, детальними та чіткими середніми частотами та однорідними, пружними басами. OBERON 3 – втілення ідей, традицій та інновацій DALI в елегантному сучасному.

Колонки серії OBERON легко впишуться в будь-який інтер'єр, будь-яку кімнату. Матеріали, з яких виконані динаміки, схема кросовера та геометрія корпусів серії OBERON оптимізовані для широкої діаграми розсіювання.

Колонки DALI Oberon 3 оснащені низькочастотними динаміками діаметром 7 дюймів із дифузорами з пресованої паперової пульпи, посиленої дерев'яними волокнами. Такі дифузори мають високу жорсткість, що необхідно для ефективного гасіння внутрішніх резонансів і в той же час досить легкі для точної передачі найменших динамічних нюансів музичних творів. Звукова котушка НЧ-динаміка зроблена чотиришаровою, що забезпечує більш високу чутливість у порівнянні з традиційними двошаровими котушками, і виконана мідним алюмінієвим дротом.


Для розширення діапазону відтворюваних низьких частот акустичні системи обладнані фазоінвертором, вихідний отвір якого виведено на задню панель. Корпуси колонок виконані з ДВП збільшеної товщини та додатково посилені спеціально розрахованими внутрішніми стяжками. Для підключення до підсилювача служить одна пара якісних гвинтових клем, приєднаних до розділового фільтра, виконаного з добірних компонентів.

Використання в Dali Oberon 3 технології SMC дозволило суттєво знизити механічні спотворення, спричинені гістерезисом та вихровими струмами. У поєднанні з удосконаленнями магнітної системи також зменшилися спотворення третього порядку. Завдяки цьому колонки Oberon 3 не втомлюють при прослуховуванні та створюють чудово деталізовану звукову картину – неймовірну для цього класу!

Сама магнітна система складається з масивного феритового магніту та полюсного наконечника, виконаного із поєднання заліза та SMC – м'якого магнітного компаунду. Нижня металева частина полюсного наконечника увінчується 10-міліметровим диском з SMC. Така комбінація мінімізує негативні властивості заліза, а диск SMC у результаті розташовується в основній робочій зоні 4-шарової звукової котушки. Подібне розташування забезпечує максимальний ефект від технології SMC та створює дуже однорідне магнітне поле.

Новий твітер 29 мм із надлегким м'яким куполом, що використовується в Oberon 3, розроблений та виробляється DALI спеціально для серії OBERON. Випробувані технології поєднуються у ньому з новими особливостями.

Дифузор діаметром 29 мм виконаний із надлегкої тканини та додатково оптимізований для більшої смуги пропускання у своєму нижньому частотному діапазоні. Так досягається оптимальне перетин смуг СЧ-динаміка і твітера і створюється чудово збалансоване, невимушене та однорідне звучання у верхній частині середньочастотного діапазону. У порівнянні з більшістю твітерів, представлених на ринку, матеріал дифузора DALI більш ніж удвічі легший (0,060 мг/мм2).
Велика площа дифузора дозволяє твітер створювати більш високий рівень звукового тиску при меншому ході, полегшуючи таким чином руху котушки.
Геометрія передньої панелі твітера схожа на серії OPTICON і RUBICON і створює оптимальні робочі умови для дифузора. Розширений частотний діапазон тут поєднується з широким розсіюванням та низькою забарвленістю.

Корпус Dali Oberon 3 виконаний із ДВП підвищеної щільності та оброблений високоякісним вінілом. Корпус відрізняється високою жорсткістю - внутрішні розпори майже повністю усувають резонанси.

Для найкращого таймінгу всередині колонок використовується демпфуючий матеріал – з боків, зверху та знизу. Завдяки цьому створюється тісніший контакт між вуфером і портом фазоінвертора. Чутний результат – точніші баси та покращена атака в області середніх частот.
Порти фазоінвертора розташовані на задній панелі Oberon 3. Таке розташування дозволяє встановлювати колонки прямо біля стіни (що заощаджує місце) для покращення віддачі по басах.
У серії OBERON вперше використані грилі нового дизайну, що надають колонкам стильного та сучасного вигляду. До колонок світлого оздоблення (білий і світлий дуб) йдуть світло-сірі грилі, до колонок темного оздоблення (чорний ясен і темний горіх) – темно-сірі. Опціонально як аксесуар також доступні білі грилі.

DALI Oberon 3 мають нейтральний, моніторний звук з точною передачею найдрібніших нюансів виконання музичних композицій і можуть використовуватися в аудіосистемах високого класу.


Технічні характеристики: DALI Oberon 3

Тип: полична акустична система, розміщення на стійках

Тип корпусу: фазоінвертор на задній панелі

Рекомендуємо відстань від стіни: 5 – 50 см

Частотний діапазон: 47 Гц - 26 кГц

Чутливість: 87 дБ

Максимальний звуковий тиск 108 дБ

Імпеданс: 6 Ом

Динаміки:

  29 мм твітер з м'яким тканинним куполом

  7" СЧ/НЧ дифузор з паперу, армованого деревними волокнами

  Частота кросовера: 2400 Гц

  Частота налаштування фазоінвертора: 49 Гц

  Рекомендована потужність підсилювача: 25 - 125 Вт

  Розміри (Ш x В x Г): 200 x 350 x 315 мм

  Вага: 6.3 кг


  У нашому інтернет-магазині “ HiFi - Profi ”. com . ua ” Ви можете придбати цю модель з

  найповнішим комфортом і наймаксимальнішими консультаціями з підключення та

  експлуатації. Зателефонуйте нам або напишіть , і можливо , ми зможемо запропонувати Вам

  модель, що більшою мірою відповідає Вашим вимогам або кращу за співвідношенням

  "ціна-якість-можливості-характеристики".

  Двадцятирічний досвід безперервного стажу в області Хай-Фай та домашніх кінотеатрів

  дозволяє нам підібрати для Вас рішення, максимально відповідне поставленим

  завданням та можливостям Вашого бюджету. А наявність одного з найкращих салонів в Україні –

  оцінити обраний компонент або акустичну систему на власні очі і особисто, а не за каталогом.

  ми намагаємося утримувати максимально доступні ціни і завжди готові до діалогу та

  індивідуального підходу до кожного замовника.

  Слідкуйте за цікавими та гарячими пропозиціями нашого інтернет-магазину “ HiFi - Profi

  у розділі АКЦІЇ , а також підпишіться на нашу сторінку в FACEBOOK , де зможете стежити

  за всіма новинками у світі Хай-Фай, а також побачити реальні фотографії компонентів та

  акустичних систем у нашому салоні.

  Характеристики Акустична система Dali Oberon 3 Light Oak

  встановлення акустики
  Місце встановлення полка
  динаміки
  ВЧ динамік 29 мм м 'який тканинний купол
  Кількість динаміків 2
  СЧ /НЧ динамік 175 мм
  додатково
  Комплект поставки колонка, інструкція, настінний кронштейн і гумові підкладки
  загальне
  Акустичне оформлення відкритий (фазоінвертор)
  Вага 6,3 кг
  Варіанти обробки вініл: чорний ясень
  Дизайнерські особливості Компактна акустика
  Кольорова група світле дерево
  Мін. Частота відтворення 47 Гц
  Макс. Частота відтворення 26 кГц
  Опис полична, пасивна, фазоінверторного типу
  Серія Dali Oberon
  Склад комплекту 2 колонки
  Тип акустичної системи Полична акустика
  Точний колір світле дерево
  Чутливість 87 дБ
  конструктивні особливості
  Конструктивні особливості фазоінвертор
  корпус
  Матеріал корпусу дерево/MDF
  Оздоблення корпусу вініл
  потужність
  Мінімальна потужність підсилювача 25 Вт на канал
  Максимальна потужність підсилювача 125 Вт на канал
  роз'єми
  Вхідні роз'єми гвинтовий
  технічні характеристики
  Кількість смуг 2
  Макс. вхідний опір 6 Ом
  Частота поділу кросовера 2,4 кГц
  фізичні характеристики
  Висота колонки 350 мм
  Глибина колонки 315 мм
  Ширина колонки 200 мм