Акустична система Tannoy Westminster GR

Код: 2360
Виробник: Tannoy
Цена: 1650000 грн

Підлогова АС для великих приміщень, 2-х смугова, серія Prestige GR, фазоінвертор, річок. Потужність підсілювача: 50-225 Вт, імпеданс: 8 Ом, діапазон частот: 18-22000 Гц, розміри (ШхВгГ): 980x1395x560 мм, вага: 138 кг

Підлоговий спікер Tannoy Westminster Royal GR очолює серію Prestige GR і являє собою вінець еволюції знаменитого фірмового коаксіального випромінювача Dual Concentric.

Флагман має масивний 530-літровий корпус зі складною комбінованою рупорної конструкцією і поєднує в собі високий показник потужності, музикальність, а також вражаючу своїм реалізмом динаміку. Новий 15-дюймовий драйвер Dual Concentric забезпечує діапазон частот в межах від 18 Гц до 27 кГц, високу чутливість в 99 дБ і пікову потужність в Потужність 700 Вт.

Випромінювач включає в себе 15 "СЧ / НЧ-динамік з магнітом Alnico і конусом з армованої синтетичними волокнами паперової маси (целюлози), в центр якого поміщений хвилевід 2-дюймового купольного компресійного твітера з діафрагмою зі сплаву алюмінію і магнію. Синтетичні волокна сприяють поліпшенню показника питомої жорсткості конусного дифузора. В результаті досягається необхідна швидкість і динамічна атака в НЧ-смузі. Купол твітера має майларовий підвіс і забезпечує чіткість і природність звучання у всьому ВЧ-діапазоні. Співісна конструкція випромінювача дозволяє отримати безшовний стереофонічний образ без фазових перекосів і чудові дисперсні характеристики.

Кросовер пройшов криогенну обробку для зняття напружень в мікроструктурі його компонентів. До його складу входять конденсатори ICW ClarityCap (серія MR), котушки з мінімумом втрат, товстоплівкові резистори, а для з'єднання цих комплектуючих за допомогою кабелю використовується припой з високим вмістом срібла.

Стилізований під «ретро» розкішний корпус Tannoy Westminster Royal GR важить майже 140 кг. Кабінет виготовлений з високоплотной березової фанери, оброблений горіховим шпоном і декорований вставками з горіхового дерева. Випромінювач посаджений у великий рупор на фронтальній панелі і одночасно навантажений на внутрішній згорнутий рупор-лабіринт з вихідними щілинними портами в кутах кабінету. Така технологія дозволяє знизити спотворення (за рахунок меншої амплітуди руху конуса динаміка), отримати високі перехідні характеристики, підвищити чутливість і посилити НЧ-віддачу. У нижній частині фасаду знаходиться вкрита шаром золота алюмінієва пластина з установочними гвинтами і осередками для регулювання віддачі по високих частотах і зміни крутизни спаду кривої АЧХ в ВЧ-смузі. В тилу кабінету знаходяться п'ять терміналів WBT-0703, включаючи клему заземлення.

Флагман Tannoy Westminster Royal GR можна назвати символом бренду Tannoy завдяки його автентичного дизайну і еталонному якості звучання.

Особливості підлоги акустики Tannoy Westminster Royal GR

 • Масивний корпус з березової фанери
 • Складна внутрішня конструкція зі згорнутим рупором-лабіринтом
 • Подвійний концентричний 15 "динамік Dual Concentric останнього покоління
 • Широкі можливості налаштування ВЧ, комплектуючі преміум-класу в кросовері

Характеристики Акустика Tannoy Westminster GR Walnut

 • Число смуг: 2
 • Кількість динаміків: 1
 • Корпус: рупор на фронтальній панелі, внутрішній згорнутий рупор (лабіринт) з двома щілинними вихідними портами
 • Обсяг корпусу: 530 л
 • Діаметр і тип випромінювача: поміщений в рупор подвійний концентричний випромінювач Gold Reference Dual Concentric включає в себе: 1) 380 мм (15 ") СЧ / НЧ-драйвер з посиленим синтетичними волокнами дифузором з целюлози, подвійним тканинним підвісом з просоченням, 52 мм котушкою і магнітної системою Alcomax 3 (Alnico), 2) 52 мм (2 ") компресійний твітер з алюмінієво-магнієвих куполом, майларовим підвісом і хвилеводом PepperPot WaveGuide, магнітна система Alcomax 3 (Alnico)
 • Рекомендована потужність підсилювача: від 20 до 350 Вт на канал
 • Номінальна / пікова потужність: 175/700 Вт
 • Чутливість: 99 дБ (2,83 В / 1 м)
 • Номінальний / мінімальний імпеданс: 8 Ом / 5 Ом
 • Частотна характеристика: 18 Гц - 27 кГц (- 6 дБ)
 • Конічна дисперсія з кутом в 90 градусів: так
 • Частота поділу смуг: 200 Гц (акустична); 1 кГц (електрична)
 • Кросовер: фільтри 2-го порядку для високих і низьких тонів
 • Налаштування кросовера: ВЧ: +/- 3 дБ від 1,1 кГц до 27 кГц; спад від + 2 дБ до - 6 дБ на октаву в діапазоні від 5 кГц до 27 кГц
 • Внутрішня розводка: виконана за допомогою кабелів з провідниками з очищеної монокристаллической міді PCOCC (99.9999%), в платах кросовера використовуються з'єднувальні дроти з провідниками з чистого срібла (99.99%)
 • Вхідні роз'єми: п'ять клем WBT NextGen WBT-0703, в т.ч. заземлювальна клема
 • Гриль: масивна рама з замком і акустично прозорою тканиною
 • Габарити (ШхВхГ): 980x1395x560 мм
 • Вага: 138 кг
 • Колір: Walnut
Розгорнути

Характеристики Акустична система Tannoy Westminster GR

встановлення акустики
Місце встановлення підлога
динаміки
ВЧ динамік 1 х 52 мм, компресійний твітер з алюмінієво-магнієвим куполом, майларовим підвісом і хвилеводом PepperPot WaveGuide, магнітна система Alcomax 3 (Alnico)
Кількість динаміків 2
СЧ /НЧ динамік 1 х 380 мм, з посиленим синтетичними волокнами дифузором з целюлози, подвійним тканинним підвісом з просоченням, 52 мм котушкою і магнітною системою Alcomax 3 (Alnico)
загальне
Акустичне оформлення фазоінвертор
Вага 138 кг
Варіанти обробки шпон
Дизайнерські особливості Вінтаж (під старовину)
Кольорова група Темно-коричневий
Країна (Головний офіс) Великобританія
Мін. Частота відтворення 18 Гц
Макс. Частота відтворення 22 кГц
Опис підлога, пасивна, фазоінверторного типу
Серія Tannoy Prestige GR
Склад комплекту 2 колонки
Тип акустичної системи Підлогова акустика
Точний колір Горіх
Чутливість 99 дБ
конструктивні особливості
Конструктивні особливості фазоінвертор, рупорного типу
корпус
Матеріал корпусу дерево/MDF
потужність
Мінімальна потужність підсилювача 50 Вт на канал
Максимальна потужність підсилювача 225 Вт на канал
роз'єми
Вхідні роз'єми п 'ять клем WBT NextGen WBT-0703, в т. ч. заземляюча клема
технічні характеристики
Кількість смуг 2
Макс. вхідний опір 8 Ом
Макс. звуковий тиск 120,5 дБ
Частота поділу кросовера 200/1000 Гц
фізичні характеристики
Глибина колонки 560 мм
Ширина колонки 980 мм