Фонокоректор Pro-Ject PHONO BOX USB V Black

Код: 9806
Виробник: Pro-Ject
Цена: 7761 грн

Тип: фонокоректор, стерео, Кількість каналів: 2, Схемотехніка: напівпровідниковий, Фонокектор: MM, MC, Вхідний опір: MM: 47 кОм, MC: 100 Ом, Відтворюваний діапазон частот: 20 - 20000 Гц (0,5 дБ) гармонік: 0,01%, Чутливість: MC: 0,3 мВ, MM: 3 мВ, Відношення сигнал/шум: MC: 68 дБ

Якщо вам потрібен якісний універсальний (MM/MC) фонокорректор, і при цьому ви час від часу записуєте музику з вінілу на комп'ютер, зверніть увагу на Phono Box USB V. Цей компактний пристрій від компанії Pro-Ject може працювати зі звукознімачами обох типів ( відповідний перемикач знаходиться на задній панелі), і виконано на спеціалізованих малошумних мікросхемах. Для кращого поділу стереоканалів фонокоректор має конструкцію «подвійне моно». Висока точність корекції RIAA досягається за рахунок використання прецизійних пасивних компонентів, а вхідні параметри пристрою оптимальні для підключення звукознімачів популярних марок.

Сигнал із Pro-Ject Phono Box USB V можна подати на підсилювач, або через інтерфейс USB на комп'ютер для запису. При підключенні до ПК пристрій розпізнається як стандартний USB-рекордер, і жодних додаткових драйверів не потрібно встановлювати. Крім того, Phono Box USB V можна використовувати для оцифрування та сигналу лінійного рівня – відповідний вхід mini-jack також є на задній панелі. Зрозуміло, для запису музичних програм на ПК буде потрібна спеціальна програма. Для аналого-цифрового перетворення у фонокоректорі використовується мікросхема Burr-Brown 2904, що здійснює обробку аудіосигналу з параметрами 16 біт/32, 44,1 або 48 кГц.

Передбачено регулятор рівня сигналу, що подається на запис, користуватися яким у багатьох випадках зручніше, ніж програмним. Фонокоректор комплектується зовнішнім блоком живлення, що дозволило мінімізувати рівень перешкод, що наводяться на чутливі вхідні ланцюги пристрою.

Pro-Ject Phono Box USB V добре справляється і з роллю фонокорректора, і архіватора вінілових записів на жорсткий диск комп'ютера. За якістю звучання фонограми, отримані за допомогою Phono Box USB V, перевершують ті, що були зроблені зі звукової карти. Зовнішній перетворювач має низький рівень шумів та розширений динамічний діапазон, а також більш гладкий тональний баланс завдяки точній RIAA-корекції.

Особливості

Металевий корпус захищає електронні компоненти від вібрацій та електромагнітних інтерференцій.
Топологія подвійного моно забезпечує повний поділ каналів.
Позолочені роз'єми RCA.
Комплектується зовнішнім блоком живлення.
Роз'єм USB1.1 передачі сигналу на ПК.
Сумісний з операційними системами Windows та Mac OS.

Параметри:

Тип: фонокорректор, стерео
Кількість каналів: 2
Схемотехніка: напівпровідниковий
Фонокоректор: MM, MC
Вхідний опір: MM: 47 кОм
MC: 100 Ом
Відтворюваний діапазон частот: 20 – 20000 Гц (0,5 дБ)
Коефіцієнт гармонік: 0,01%
Чутливість: MC: 0,3 мВ
MM: 3 мВ
Відношення сигнал/шум: MC: 68 дБ
MM: 86 дБ
Рівень посилення: MC: 60 дБ
MM: 40 дБ
Динамічний діапазон: 93 дБ
АЦП: 16-біт Delta Sigma
Вихід USB: USB 1.1
Входи: Phono
Виходи: лінійний x 1
Позолочені роз'єми: є
Блок живлення: зовнішній
Розміри: 103 x 38 x 141 мм
Вага: 0,58 кг