Фонокорректор Pro-Ject PHONO BOX USB V Black

Код: 9806
Виробник: Pro-Ject
Цена: 6567 грн

Тип: фонокоректор, стерео, Кількість каналів: 2, Схемотехніка: напівпровідниковий, Фонокорректор: MM, MC, Вхідний опір: MM: 47 кому, MC: 100 Ом, Відтворений діапазон частот: 20 - 20000 Гц (0,5 дБ), Коефіцієнт гармонік: 0,01%, Чутливість: MC: 0,3 мВ, MM: 3 мВ, Відношення сигнал / шум: MC: 68 дБ

Якщо вам потрібен якісний універсальний (MM / MC) фонокоректор, і при цьому ви час від часу записуєте музику з вінілу на комп'ютер, то зверніть увагу на Phono Box USB V. Це компактний пристрій від компанії Pro-Ject може працювати зі звукоснимателями обох типів ( відповідний перемикач знаходиться на задній панелі), і виконано на спеціалізованих малошумливих мікросхемах. Для найкращого поділу стереоканалов фонокоректор має конструкцію «подвійне моно». Висока точність RIAA-корекції досягається за рахунок використання прецизійних пасивних компонентів, а вхідні параметри пристрою оптимальні для підключення звукознімачів популярних марок.

Сигнал з Pro-Ject Phono Box USB V можна подати на підсилювач, або, через інтерфейс USB, на комп'ютер для запису. При підключенні до ПК пристрій розпізнається як стандартний USB-рекордер, і ніякі додаткові драйвера встановлювати не потрібно. Крім того, Phono Box USB V можна використовувати для оцифровки і сигналу лінійного рівня - відповідний вхід mini-jack також є на задній панелі. Зрозуміло, для запису музичних програм на ПК буде потрібно спеціальна програма. Для аналого-цифрового перетворення в Фонокоректори використовується мікросхема Burr-Brown 2904, що здійснює обробку аудіосигналу з параметрами 16 біт / 32, 44,1 або 48 кГц.

Передбачено регулятор рівня сигналу, що подається на запис, користуватися яким у багатьох випадках зручніше, ніж «програмним». Фонокорректор комплектується зовнішнім блоком живлення, що дозволило мінімізувати рівень перешкод, що наводяться на чутливі вхідні кола пристрою.

Pro-Ject Phono Box USB V добре справляється і з роллю Фонокоректори, і «архиватора» вінілових записів на жорсткий диск комп'ютера. За якістю звучання фонограми, отримані за допомогою Phono Box USB V, перевершують ті, які були зроблені зі звукової карти. Зовнішній перетворювач має низький рівень шумів і розширений динамічний діапазон, а також більш гладкий тональний баланс завдяки точної RIAA-корекції.

Особливості

Металевий корпус захищає електронні компоненти від вібрацій і електро-магнітних інтерференцій.
Топологія подвійного моно забезпечує повне розділення каналів.
Позолочені роз'єми RCA.
Комплектується зовнішнім блоком живлення.
Роз'єм USB1.1 для передачі сигналу на ПК.
Сумісний з операційними системами Windows і Mac OS.

параметри:

Тип: фонокоректор, стерео
Кількість каналів: 2
Схемотехніка: напівпровідниковий
Фонокорректор: MM, MC
Вхідний опір: MM: 47 кому
MC: 100 Ом
Відтворений діапазон частот: 20 - 20000 Гц (0,5 дБ)
Коефіцієнт гармонік: 0,01%
Чутливість: MC: 0,3 мВ
MM: 3 мВ
Відношення сигнал / шум: MC: 68 дБ
MM: 86 дБ
Рівень посилення: MC: 60 дБ
MM: 40 дБ
Динамічний діапазон: 93 дБ
АЦП: 16-Bit Delta Sigma
Вихід USB: USB 1.1
Входи: Phono
Виходи: лінійний x 1
Позолочені роз'єми: є
Блок живлення: зовнішній
Розміри: 103 x 38 x 141 мм
Вага: 0,58 кг

Розгорнути