Фонокоректор Pro-Ject PHONO BOX DS PLUS BLACK

Код: 9798
Виробник: Pro-Ject
Цена: 18093 грн

Гнучка настройка параметрів, Доступна ціна, Металевий корпус, Загальні характеристики, Тип фонокорректор, стерео, Кількість каналів 2, Напівпровідниковий схемотехніка, Параметри підсилювача, Коефіцієнт гармонік 0.005 %, Відношення сигнал/шум 90 дБ

Підсилювач-коректор Pro-Ject Phono Box DS+ призначений для роботи як з MM, так і з MC-звукознімачами. Апарат виконаний за схемою, розробленою засновником фірми – доктором Сікорою для моделі Phono Box S, але з використанням високоякісних комплектуючих.

Апарат виконаний у металевому корпусі з товстою передньою алюмінієвою передньою панеллю, що надійно захищає чутливу електроніку від зовнішніх електричних перешкод та механічних впливів. Оздоблення передньої панелі Pro-Ject Phono Box DS+ може бути чорною або сріблястою. Вхідні та вихідні роз'єми RCA мають позолочені контактні поверхні.

Фонокоректор має досить широкі можливості налаштування під тип використовуваного звукознімача, при цьому вона проводиться за допомогою кнопок і дисплея на передній панелі. Це набагато зручніше, ніж використовувати мініатюрні перемикачі або перемички, при цьому всі встановлені параметри легко можна проконтролювати. Зміна параметрів схеми проводиться за допомогою мініатюрних прецизійних реле, розташованих поруч з іншими компонентами на платі пристрою, що забезпечує мінімальний рівень шумів, що наводяться. Схема Pro-Ject Phono Box DS+ виготовлена за принципом подвійного моно з використанням прецизійних SMD-компонентів (поверхневого монтажу) – з метою максимального скорочення довжини ланцюгів передачі аудіосигналу.

Для того, щоб захистити аудіосистему від проникнення інфранізких шумів, Pro-Ject Phono Box DS+ має фільтр, що відключається, з крутизною зрізу - 12 дБ, що працює на частотах нижче 20 Гц. Для живлення пристрою використовується зовнішній блок постійного струму, завдяки чому можливі наведення з його боку на схему підсилювача були повністю виключені.

Підсилювач забезпечує дуже хорошу якість звуку при роботі як з MM, так і з MC-головками, і рекомендується використовувати в аудіосистемах високого класу. У той же час апарат простий і дуже гнучкий у налаштуванні, що відкриває широке поле для експериментів зі звуком.

Особливості фонокоректора Pro-Ject Phono Box DS+

Гнучке налаштування параметрів
Доступна ціна
Металічний корпус
загальні характеристики
Тип фонокоректор, стерео
Кількість каналів 2
Схемотехніка напівпровідниковий
Параметри підсилювача
Коефіцієнт гармонік 0.005%
Відношення сигнал/шум 90 дБ
Лінійний вхід/вихід
Вхідний опір 47 кОм
Фонокоректор
Фонокоректор є, MM, MC
Рівень посилення (звукоздымач MC) 65 дБ
Рівень посилення (звукоздымач MM) 45 дБ
Інтерфейси
Входи лінійний x1, Phono
Виходи лінійний x1
Позолочені роз'єми є
живлення
Блок живлення зовнішній
Потужність 3 Вт
Потужність в режимі очікування 1 Вт
Конструкція
Дисплей є
Колірне оформлення чорний, сріблястий
Розміри (ШхВхГ) 103x72x144 мм
Вага 1.025 кг

Розгорнути