Фонокорректор Pro-Ject PHONO BOX DS PLUS BLACK

Код: 9798
Виробник: Pro-Ject
Цена: 16137 грн

Гнучка настройка параметрів, Доступна ціна, Металевий корпус, Загальні характеристики, Тип фонокоректор, стерео, Кількість каналів 2, Схемотехніка напівпровідниковий, Параметри підсилювача, Коефіцієнт гармонік 0.005%, Відношення сигнал / шум 90 дБ

Предусилитель-коректор Pro-Ject Phono Box DS + призначений для роботи як з MM, так і з MC-звукоснимателями. Апарат виконаний за схемою, розробленою засновником фірми - доктором Сікорою для моделі Phono Box S, але з використанням високоякісних комплектуючих.

Апарат виконаний в металевому корпусі з товстої передній алюмінієвою передньою панеллю, що надійно захищає чутливу електроніку від зовнішніх електричних перешкод і механічних впливів. Оздоблення передньої панелі Pro-Ject Phono Box DS + може бути чорною або сріблястою. Вхідні і вихідні роз'єми RCA мають позолочені контактні поверхні.

Фонокорректор володіє досить широкими можливостями налаштування під тип використовуваного звукознімача, при цьому вона проводиться за допомогою кнопок і дисплея на передній панелі. Це набагато зручніше, ніж користуватися мініатюрними перемикачами або перемичками, при цьому всі встановлені параметри легко можна проконтролювати. Зміна параметрів схеми проводиться за допомогою мініатюрних прецизійних реле, розташованих поруч з іншими компонентами на платі пристрою, що забезпечує мінімальний рівень наводяться шумів. Схема Pro-Ject Phono Box DS + виготовлена за принципом подвійного моно з використанням прецизійних SMD-компонентів (поверхневого монтажу) - з метою максимального скорочення довжини ланцюгів передачі аудіосигналу.

Для того, щоб захистити аудіосистему від проникнення інфранизьких шумів, Pro-Ject Phono Box DS + має відключається фільтр з крутизною зрізу - 12 дБ, що працює на частотах нижче 20 Гц. Для живлення пристрою використовується зовнішній блок живлення постійного струму, завдяки чому можливі наводки з його боку на схему підсилювача були повністю виключені.

Предусилитель забезпечує дуже гарна якість звуку при роботі як з MM, так і з MC-головками, і рекомендується до використання в аудиосистемах високого класу. У той же час апарат простий і дуже гнучкий в налаштуванні, що відкриває широке поле для експериментів зі звуком.

Особливості Фонокоректори Pro-Ject Phono Box DS +

Гнучка настройка параметрів
Доступна ціна
Металевий корпус
загальні характеристики
Тип фонокоректор, стерео
Кількість каналів 2
схемотехніка напівпровідниковий
параметри підсилювача
Коефіцієнт гармонік 0.005%
Відношення сигнал / шум 90 дБ
Лінійний вхід / вихід
Вхідний опір 47 кОм
Фонокорректор
Фонокорректор є, MM, MC
Рівень посилення (звукознімач MC) 65 дБ
Рівень посилення (звукознімач MM) 45 дБ
інтерфейси
Входи лінійний x1, Phono
Виходи лінійний x1
Позолочені роз'єми є
харчування
Блок живлення зовнішній
Споживана потужність 3 Вт
Енергоспоживання в режимі очікування 1 Вт
конструкція
дисплей є
Кольорове оформлення чорний, сріблястий
Розміри (ШхВхГ) 103x72x144 мм
Вага 1.025 кг

Розгорнути