Фонокорректор Pro-Ject PHONO BOX DS - BLACK

Код: 9799
Виробник: Pro-Ject
Цена: 10197 грн

Тип звукознімача: MM / MC, Посилення: 40, 43, 60, 63 дБ, Вхідний імпеданс: 110/100/1 кОм / 47 кОм, Вхідна індуктивність: 100, 200, 320, 420 пФ

Універсальний фонокоректор Pro-Ject Phono Box DS, призначений для роботи з звукоснимателями MM (з рухомим магнітом) і MC (з рухомою котушкою) типів, має виняткову гнучкість і зручністю в налаштуванні.

Не секрет, що більшість моделей звукознімачів навіть одного і того ж типу мають различающие електричні параметри, для узгодження з якими вхідні кола Фонокоректори повинні бути відповідним чином налаштовані. Зазвичай для цієї мети коректори оснащуються «лінійкою» мікропереключателей, або мають на платах знімні перемички. Така установка не дуже зручна, і в багатьох випадках не володіє достатньою варіативністю

На відміну від більшості моделей аналогічних пристроїв, замість мікропереключателей в Pro-Ject Phono Box DS використовується релейний схема комутації відповідних елементів схеми, що здійснюється за допомогою кнопок на передній панелі. Для контролю встановлених параметрів призначений світлодіодний дисплей. Ця схема дозволяє підлаштовувати вхідний опір з кроком 10 Ом, 100 Ом, 1 кОм, 47 кОм, ємність 100, 200, 320 і 420 пФ, і посилення 40, 43, 60 і 63 дБ. При цьому перемикання між типами звукознімачів проводиться з задньої панелі.

Схема Фонокоректори була розроблена особисто д-ром Сікорою, засновником компанії Pro-Ject. Вона зібрана на базі малошумливих мікросхем за принципом «подвійного моно», з використанням прецизійних пасивних компонентів аудіофільских класу для ланцюгів RIAA-корекції. Друковані плати виготовлені по SMD-технології, що дозволила максимально скоротити довжину сполучних доріжок, і домогтися гарної помехозащищенности пристрою. Для харчування Фонокоректори Pro-Ject Phono Box DS використовується зовнішній стабілізований блок живлення, який при бажанні може бути замінений на опціональний акумуляторний. Апарат виготовлений в металевому корпусі (чорного або сріблястого кольорів), що захищає чутливі електронні схеми від зовнішніх електромагнітних перешкод і механічних впливів. Завдяки невеликим розмірам Pro-Ject Phono Box DS можна розмістити в безпосередній близькості від програвача вінілових дисків.

Особливості Фонокоректори Pro-Ject Phono Box DS
Підходить для ММ і МС-звукознімачів
Налаштування параметрів з передньої панелі
Можливість використання акумуляторного харчування

Характеристики Фонокоректори Pro-Ject Phono Box DS:
Тип звукознімача: MM / MC
Посилення: 40, 43, 60, 63 дБ
Вхідний імпеданс: 110/100/1 кОм / 47 кОм
Вхідна індуктивність: 100, 200, 320, 420 пФ

Розгорнути