Фонокоректор Pro-Ject PHONO BOX DS - BLACK

Код: 9799
Виробник: Pro-Ject
Цена: 12051 грн

Тип звукознімача: MM/MC, Посилення: 40, 43, 60, 63 дБ, Вхідний імпеданс: 110/100/1 кОм/47 кОм, Вхідна індуктивність: 100, 200, 320, 420 пФ

Універсальний фонокоректор Pro-Ject Phono Box DS, призначений для роботи зі звукознімачами MM (з рухомим магнітом) і MC (з рухомою котушкою) типів, має виняткову гнучкість і зручність в налаштуванні.

Не секрет, що більшість моделей звукознімачів навіть одного типу мають розрізняючі електричні параметри, для узгодження з якими вхідні ланцюги фонокорректора повинні бути відповідним чином налаштовані. Зазвичай для цієї мети коректори оснащуються лінійкою мікроперемикачів, або мають на платах знімні перемички. Така настройка не дуже зручна, і в багатьох випадках не має достатньої варіативності

На відміну від більшості моделей аналогічних пристроїв замість мікроперемикачів в Pro-Ject Phono Box DS використовується релейна схема комутації відповідних елементів схеми, що здійснюється за допомогою кнопок на передній панелі. Для контролю за встановленими параметрами призначений світлодіодний дисплей. Ця схема дозволяє підлаштовувати вхідний опір з кроком 10 Ом, 100 Ом, 1 кОм, 47 кОм, ємність 100, 200, 320 і 420 пФ, і посилення 40, 43, 60 та 63 дБ. При цьому перемикання між типами звукознімачів здійснюється із задньої панелі.

Схема фонокоректора була розроблена особисто д-ром Сікорою, засновником компанії Pro-Ject. Вона зібрана на базі малошумних мікросхем за принципом «подвійного моно», з використанням прецизійних пасивних компонентів аудіофільського класу для ланцюгів RIAA-корекції. Друковані плати виготовлені за SMD-технологією, що дозволила максимально скоротити довжину з'єднувальних доріжок, і досягти хорошої перешкоди для захисту пристрою. Для живлення фонокоректора Pro-Ject Phono Box DS використовується зовнішній стабілізований блок живлення, який за бажання може бути замінений на опціональний акумуляторний. Апарат виготовлений у металевому корпусі (чорного або сріблястого кольорів), що захищає чутливі електронні схеми від зовнішніх електромагнітних перешкод та механічних впливів. Завдяки невеликим розмірам Pro-Ject Phono Box DS можна розмістити у безпосередній близькості від програвача вінілових дисків.

Особливості фонокоректора Pro-Ject Phono Box DS
Підходить для ММ та МС-звукоздымачів
Налаштування параметрів з передньої панелі
Можливість використання акумуляторного живлення

Характеристики фонокоректора Pro-Ject Phono Box DS:
Тип звукознімача: MM/MC
Посилення: 40, 43, 60, 63 дБ
Вхідний імпеданс: 110/100/1 кОм/47 кОм
Вхідна індуктивність: 100, 200, 320, 420 пФ