Підсилювач звуку для навушників Pro-Ject HEAD BOX RS - BLACK

Код: 9807
Виробник: Pro-Ject
Цена: 39204 грн

Потужність: 330 мВт (30 Ом), 60 мВт (300 Ом), Співвідношення сигнал / шум: 95 дБ, Діапазон частот: 30 Гц - 20 кГц (+/- 0,05 дБ), Коефіцієнт гармонік: 0,003%, Посилення: 11 дБ, Габарити: 103 х 36 х 104 мм, Вага: 0, 6 кг

Компактний підсилювач для навушників Pro-Ject Head Box S призначений для роботи з моделями, що мають будь-який стандартний імпеданс. Апарат виконаний в металевому корпусі невеликої висоти, і для нього легко знайти місце на робочому столі, або в стійці для AV-техніки. На передній панелі пристрою, виконаної з шліфованого алюмінію, знаходиться кнопка включення і індикаторний світлодіод синього кольору, велика ручка регулювання гучності, а також якісне гніздо для підключення стереотелефонов діаметром 6,3 мм.

На задній панелі Pro-Ject Head Box S є лінійний вихід і вихід, що працюють «транзитом». Таке рішення дозволяє зберегти вихід підсилювача (наприклад, призначений для підключення рекордера) для підключення інших пристроїв, що особливо цінно, якщо такий вихід у вашого підсилювача всього один. Апарат виконаний з використанням добірних компонентів, а його друковані плати оптимізовані методом комп'ютерного моделювання з метою скорочення довжини провідників.

Підсилювач живиться від зовнішнього джерела живлення, і, при бажанні, меломани можуть замінити його на інший - наприклад, підвищеної потужності, або володіє іншими «поліпшеними» характеристиками. Pro-Ject Head Box S володіє помітно кращою якістю звуку, ніж підсилювачі вбудовані в CD-плеєри високого класу, за рахунок більш високої детальності і широкого діапазону відтворюваних частот. Навіть при підключенні навушників опором 300 Ом з не найвищою чутливістю рівень і якість басів залишається стабільно високим, а звучання на середніх частотах натуральне і незабарвлене. Підсилювач відмінно працює і з ПК, в тому числі і при підключенні до виходу на навушники ноутбуків. Завдяки оптимальному вхідного імпедансу і коефіцієнту посилення звучання зберігає прозорість, без ознак перевантаженості або будь-яких спотворень.

Завдяки невеликим габаритам Pro-Ject Head Box S можна брати з собою в подорожі, якщо і в дали від будинку ви не хочете розлучатися з улюбленою музикою. Зовнішня обробка корпусу підсилювача може побут чорної або сріблястою.

Особливості підсилювача для навушників Pro-Ject Head Box S
Імпеданс підключених навушників від 30 Ом
Наскрізний вхід / вихід
Зовнішній блок живлення

Характеристики підсилювача для навушників Pro-Ject Head Box S:

Потужність: 330 мВт (30 Ом), 60 мВт (300 Ом)
Співвідношення сигнал / шум: 95 дБ
Діапазон частот: 30 Гц - 20 кГц (+/- 0,05 дБ)
Коефіцієнт гармонік: 0,003%
Посилення: 11 дБ
Габарити: 103 х 36 х 104 мм
Вага: 0, 6 кг

Розгорнути