Chord Mojo ультимативний DAC/підсилювач для навушників

Код: 9458
Виробник: Chord
Цена: 14840 грн

Mojo - це найкращий портативний підсилювач/ЦАП для навушників, який дозволяє чути більше від навушників - де завгодно. Переможець із багатьма нагородами та продукт десятиріччя.  Ви можете поєднати Mojo зі своїм смартфоном, планшетом, музичним програвачем, DAP, ігровою консоллю, ПК, Mac або майже будь-чим, що дозволяє виводити звук через USB, оптичний , або коаксиальний вихід. Найголовніше, незалежно від того, знаходитесь ви вдома на ходу, ви можете прослухати до восьми годин відтворення музики.

Mojo - це найкращий портативний підсилювач/ЦАП для навушників, який дозволяє чути більше від навушників - де завгодно. Переможець із багатьма нагородами та продукт десятиріччя  (на думку Darko.audio). Ви можете поєднати Mojo зі своїм смартфоном, планшетом, музичним програвачем, DAP, ігровою консоллю, ПК, Mac або майже будь-чим, що дозволяє виводити звук через USB, оптичний , або коаксиальний вихід. Найголовніше, незалежно від того, знаходитесь ви вдома чи на ходу, ви можете прослухати до восьми годин відтворення музики.

Оскільки Mojo розроблений та побудований в Англії з використанням лише найкращих компонентів, використовуючи найсучасніші у світі машини з міцною фрезерованою алюмінієвою оболонкою з ЧПУ із веселими світлодіодними індикаторами у стилі глобуса, ви можете бути впевнені, що Mojo все ще зберігає відому надійність Chord Electronics, якість збірки , і естетику. Але коли ви поєднуєте це з найновішою технологією ЦАП FPGA серії Hugo та продуктами Dave, ви отримуєте Mojo - неперевершений кишеньковий пристрій, який пропонує потужність Hugo за певну частку вартості.


Входи:

1x Micro USB 768 кГц / 32-бітний вхід, що підтримує

1x 3,5-мм роз'ємний коаксіальний вхід 768 кГц / 32-бітний вхід

1x оптичний вхід TOSLINK 96 кГц / 24 біти

1x 1 ампер вхід для зарядного пристрою Micro USB


Вихід:

2x 3,5 мм роз'єми для навушників


Технічні характеристики:

Вихідна потужність @ 1 кГц - 600 Ом 35 мВт

Вихідна потужність @ 1 кГц - 8 Ом 720 мВт

Вихідний опір: 75 мОм

Динамічний діапазон: 125 дБ

THD @ 3v: 0,00017%

Вага: 180 г

Розміри: 82 мм (д) х 60 мм (ш) х 22 мм (в)

Розгорнути