ЦАП-підсилювач для навушників Chord Mojo

Код: 9458
Виробник: Chord Electronics
Цена: 21200 грн 19000 грн

Mojo – це найкращий портативний підсилювач / ЦАП для навушників, який дозволяє трохи більше від навушників – де завгодно. Переможець з багатьма нагородами та продукт десятиліття. Ви можете використовувати Mojo зі своїм смартфоном, планшетом, музичним програвачем, DAP, ігровою консоллю, ПК, Mac або майже чим завгодно, що дозволяє виводити звук через USB, оптичний чи коаксіальний вихід. Найголовніше, незалежно від того, чи знаходитесь ви вдома на ходу, ви можете прослухати до восьми годин відтворення музики.

Mojo – це найкращий портативний підсилювач / ЦАП для навушників, який дозволяє трохи більше від навушників – де завгодно. Переможець з багатьма нагородами та продукт десятиліття ( на думку Darko.audio ). Ви можете використовувати Mojo зі своїм смартфоном, планшетом, музичним програвачем, DAP, ігровою консоллю, ПК, Mac або майже чим завгодно, що дозволяє виводити звук через USB, оптичний чи коаксіальний вихід. Найголовніше, незалежно від того, чи знаходитесь ви вдома чи на ходу, ви можете прослухати до восьми годин відтворення музики.


Оскільки Mojo розроблений та побудований в Англії з використанням тільки найкращих компонентів, використовуючи найсучасніші у світі машини з міцною фрезерованою алюмінієвою оболонкою з ЧПУ з веселими світлодіодними індикаторами в стилі глобуса, ви можете бути впевнені, що Mojo все ще зберігає відому надійність Chord Electronics, якість естетику. Але коли ви поєднуєте це з новою технологією ЦАП FPGA серії Hugo і продуктами Dave, ви отримуєте Mojo - неперевершений кишеньковий пристрій, який пропонує потужність Hugo лише за частину його вартості.


входь:

1x Micro USB 768 кГц / 32-біт вхід, що підтримує

1x 3,5 мм роз'ємний коаксіальний вхід 768 кГц/32-біт вхід

1x оптичний вхід TOSLINK 96 кГц/24 біта

1x 1 ампер вхід для зарядного пристрою


вихід:

2x 3,5 мм роз'єм для навушників


Технічні характеристики:

Вихідна потужність @ 1 кГц – 600 Ом 35 мВт

Вихідна потужність @ 1 кГц – 8 Ом 720 мВт

Вихідний опір: 75 мОм

Динамічний діапазон: 125 дБ

THD @ 3v: 0,00017%

Вага: 180 г

Розміри: 82 мм (д) х 60 мм (ш) х 22 мм (в)