Навушники Audio-Technica ATH-AD900X
Оплата частинами 0% Приватбанк
Електродинамічні навушники відкритого типу, опір 38 Ом, чутливість 100 дБ, частотний діапазон 7 Гц – 47 кГц, довжина дроту 3 м, вага 0,265 кг.
Стереонавушники Audio-Technica ATH-AD900X мають відкриту конструкцію та підходять для тих меломанів, хто віддає перевагу прослуховування музики з широкою стереокартиною, характерною для моделей даного типу. Крім того, такі навушники дуже комфортно сидять на голові, і не викликають втоми навіть при тривалому використанні. Для полегшення конструкції телефонів корпуси випромінювачів ATH-AD900X виконані з пористого алюмінію. Великі амбушюри щільно прилягають до голови, забезпечуючи хорошу звукоізоляцію та чудовий рівень комфорту. Для зручності посадки навушників у даній моделі використано фірмову технологію 3D Wing Support Housing із захистом від вібрацій.
Audio-Technica ATH-AD900X виконані з використанням високоякісних комплектуючих та матеріалів, оскільки орієнтовані на найвибагливіших до якості звуку користувачів. Навушники оснащені спеціально розробленими для них динамічними випромінювачами діаметром 53 мм. Магнітна система динаміків виготовлена з рідкісноземельних металів, що забезпечує її високу ефективність та хорошу чутливість. Звукова котушка в випромінювачах намотана алюмінієвим дротом. Робочий діапазон частот навушників становить 5 Гц -35 кГц, тому вони дуже добре підходять для прослуховування музичних записів у нових цифрових форматах високої роздільної здатності.
Навушники Audio-Technica ATH-AD900X оснащені гнучким кабелем, підключеним лише до однієї чашки, довжиною 3 метри, що забезпечує достатню свободу для зручного розміщення слухача щодо джерела сигналу. Кабель закінчується позолоченим роз'ємом mini-jack 3,5 мм, в комплекті поставляється також перехідник для підключення до 6,3 мм гнізд.
Стереонавушники Audio-Technica ATH-AD900X мають всі фірмові риси кращих моделей Audio-Technica - нейтральне звучання з дуже високим ступенем деталізації, протяжною стереокартиною і чудовою передачею вокальних партій. Ці навушники відмінно підходять для прослуховування музики будь-яких жанрів, проте найкращі якості вони зможуть продемонструвати при підключенні до спеціалізованого підсилювача відповідного класу.
Особливості навушників Audio-Technica ATH-AD900X
- Відкрита конструкція
- Технологія 3D Wing Support Housing
- Кабель завдовжки 3 метри
- Характеристики навушників Audio-Technica ATH-AD900X
- Тип Відкриті, динамічні
- Діапазон частот 5 Гц – 35 кГц
- Випромінювач 53 мм
- Максимальна потужність, що підводиться 1000 мВт
- Чутливість 100 дБ/мВт
- Імпеданс 38 Ом
- Вага 265 г
- Кабель 3 метри
- Гніздо mini-jack 3,5 мм, позолочений
- Додатково адаптер 6,3 мм
- Рік випуску 2013
Характеристики Навушники Audio-Technica ATH-AD900X
| входи | |
| Позолочені роз'єми | так |
| Форма роз'єму | прямий |
| загальне | |
| Акустичне оформлення | відкриті |
| Вага | 265 р |
| Діаметр мембрани | 53 мм |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | накладні |
| Кріплення | оголів 'я (дугове) |
| Мін. Частота відтворення | 5 Гц |
| Макс. Частота відтворення | 35 кГц |
| Опір | 38 Ом |
| Підключення | дротові |
| Підключення кабелю | одностороннє |
| Перехідники в комплекті | 6.3 мм |
| Призначення | класу Hi-Fi |
| Роз'єм підключення | Mini jack 3.5 мм |
| Чутливість | 100 дБ |
| характеристики | |
| Максимальна вхідна потужність | 1000 мВт |




