Фільтр-кондиціонер: Real Cable SPP 0406 G

Код: 7579
Виробник: Real Cable
Цена: 13560 грн

Фільтр-кондиціонер: Real Cable SPP 0406 G

Мережевий фільтр-кондиціонер: Real Cable SPP 0406 G Модель розрахована на підключення до мережі змінного струму 230 В, 50–60 Гц із заземленням та має наступні характеристики: Час реакції менше 1 наносекунди, витримує стрибки струму та напруги до 58500 А/6000 ; Постійне навантаження струмом 15 A (max); Чотирьохкаскадний фільтр послаблює на 75 дБ електромагнітні та радіочастотні перешкоди в діапазоні від 100 кГц до 100 МГц; Розсіювана енергія 3150 Дж (об'єм збільшений порівняно з попередньою моделлю); Корпус виконаний з алюмінію, є змінний запобіжник, що швидко діє. Під захистом постійно перебувають усі шість вихідних розеток живлення


Фільтр-кондиціонер: Real Cable SPP 0406 G

Аудіо- та відеоапаратура, як правило, чутлива до електромагнітних перешкод з живлення. Якість відтворення страждає і від серйозних кидків напруги, і від низькорівневих паразитних сигналів, які накопичуються в ланцюгах ємнісних і посилюються. Крім того, сучасний будинок обплутаний комп'ютерними мережами, телефонними проводами, телевізійними кабелями.

Real Cable Streamline покликаний позбавити домашню електроніку від численних перешкод, які проникають у мережу різними шляхами. По-перше, Real Cable SPP0406 діє як фільтр основного живлення, що захищає апаратуру від згубних кидків напруги, у тому числі, при грозових розрядах. По-друге, тут передбачено захист для ефірної ТВ-антени, супутникового тюнера, портів RJ11 та RJ45 (телефон, факс, модем, домашня комп'ютерна мережа) через транзитні роз'єми «вхід-вихід».

Модель розрахована на підключення до мережі змінного струму 230 В, 50–60 Гц із заземленням та має наступні характеристики:

Час реакції менше 1 наносекунди, витримує стрибки струму і напруги до 58500 А/6000 відповідно;

Постійне навантаження струмом 15 A (max);

Чотирьохкаскадний фільтр послаблює на 75 дБ електромагнітні та радіочастотні перешкоди в діапазоні від 100 кГц до 100 МГц;

Розсіювана енергія 3150 Дж (об'єм збільшений порівняно з попередньою моделлю); Корпус виконаний з алюмінію, є змінний запобіжник, що швидко діє.

Під захистом постійно перебувають усі шість вихідних розеток живлення.

Для придбання цієї моделі напишіть або зателефонуйте нам. Ми постараємося, щоб покупка обраного Вами компонента принесла вам задоволення та задоволення. І навіть якщо даної моделі зараз немає або вона знята з виробництва – співробітники магазину HiFi & HighEnd компонентів та домашніх кінотеатрів “HiFi-Profi.com.ua” обов'язково зможуть запропонувати модель, можливо навіть більш відповідну вашим вимогам та кращу за характеристиками.

Наш величезний досвід у галузі акустики, стерео компонентів та домашніх кінотеатрів дозволить підібрати найкращий варіант, який повністю реалізує ваше завдання та збереже Ваш бюджет. Ми намагаємося запропонувати найдоступніші ціни, і завжди готові до діалогу та індивідуального ставлення до кожного нашого клієнта.

У нашому салоні Ви зможете повною мірою оцінити акустику та компоненти, які ви вибрали.

У розділі АКЦІЇ постійно оновлюються гарячі пропозиції інтернет-магазину HiFi-Profi. А на нашій сторінці у FACEBOOK можна побачити реальні фото асортименту нашого салону, а також слідкувати за новинами у світі HiFi.