Мережевий розподільник Supra MAINS BLOCK MD08-16-EU/SP

Код: 11072
Виробник: Supra
Цена: 12245 грн

Ціна за штуку. Тип: мережевий фільтр-розподільник живлення; Кількість виходів: 8 євростандарт; Максимальна напруга: 250В; Максимальний струм: 16А; Максимальна сумарна потужність: 3680Вт; Мережеве гніздо IEC-320 на 16А;

Мережевий фільтр-розподільник Supra MAINS BLOCK MD08-16-EU/SP оснащений вісьмома європейськими розетками (2 розетки без фільтрів, 6 розеток з NIF-фільтром, всі розетки SP захищені) та розрахований на сумарний струм навантаження до 16А. Фільтр виконаний у надійному алюмінієвому корпусі з гвинтовим кріпленням панелей та підходить як для підлогового, так і настінного розміщення.

У дистриб'юторі використовуються дві фірмові технології Supra, призначені для очищення електроживлення аудіо та відео техніки. Перша – це захист ланцюгів живлення від зовнішніх електричних наведень, а також екранування власного електромагнітного випромінювання з метою запобігання перехресним перешкодам. Така технологія називається LoRad (Low Radiation - Низьке Випромінювання) і використовується також при виробництві мережених екранованих кабелів Supra.

Друга фірмова технологія в мережевому розподільнику Supra MAINS BLOCK MD08-16-EU/SP отримала назву NIF (Non-Intrusive Filtering) і є особливим видом фільтра, який не обмежує споживану потужність, усуває радіочастотні перешкоди в мережі і при цьому практично не вноситься. характер звучання апаратури.

Цей дистриб'ютор здатний захистити підключені до нього компоненти від імпульсних кидків напруги, що свідчить абревіатура SP (Surge Protection) у його назві. Для цієї мети застосовується потрійний захист, що діє між фазовим проводом та заземленням, нейтральним проводом та «землею», а також між фазою та «нейтраллю». За такої конструкції цей пристрій зможе вберегти апаратуру навіть від стрибка напруги, пов'язаного з ударом блискавки.

Характеристики Фільтр мережі Supra Mains Block MD08-16-EU-SP

  • Тип: мережевий фільтр-розподільник живлення;
  • Кількість виходів: 8 євростандарт;
  • Максимальна напруга: 250В;
  • Максимальний струм: 16А;
  • Максимальна сумарна потужність: 3680Вт;
  • Мережеве гніздо IEC-320 на 16А;
  • Країна (головний офіс): Швеція