Мережевий розподільник Supra MAINS BLOCK MD03-EU

Код: 11060
Виробник: Supra
Цена: 6715 грн

Ціна за штуку. Тип: мережевий фільтр-розподільник живлення; Кількість виходів: 3 євростандарти; Максимальна напруга: 250В; Максимальний струм: 10А; Максимальна сумарна потужність: 2300Вт; Мережеве гніздо IEC-320 на 10А;

Мережевий фільтр-розподільник Supra MAINS BLOCK MD03-EU/SP оснащений трьома європейськими розетками (1 розетка без фільтрів, 2 розетки з NIF-фільтром, всі розетки SP захищені) та розрахований на сумарний струм навантаження до 10А. Фільтр виконаний у надійному алюмінієвому корпусі з гвинтовим кріпленням панелей та підходить як для підлогового, так і настінного розміщення.

У дистриб'юторі використовуються дві фірмові технології Supra, призначені для очищення електроживлення аудіо та відео техніки. Перша – це захист ланцюгів живлення від зовнішніх електричних наведень, а також екранування власного електромагнітного випромінювання з метою запобігання перехресним перешкодам. Така технологія називається LoRad (Low Radiation - Низьке Випромінювання) і використовується також при виробництві мережених екранованих кабелів Supra.

Друга фірмова технологія в мережевому розподільнику Supra MAINS BLOCK MD03-EU/SP отримала назву NIF (Non-Intrusive Filtering) і є особливим видом фільтра, який не обмежує споживану потужність, усуває радіочастотні перешкоди в мережі і при цьому практично не вносить спотворень у характер. звучання апаратури.

Цей дистриб'ютор здатний захистити підключені до нього компоненти від імпульсних кидків напруги, що свідчить абревіатура SP (Surge Protection) у його назві. Для цієї мети застосовується потрійний захист, що діє між фазовим проводом та заземленням, нейтральним проводом та «землею», а також між фазою та «нейтраллю». За такої конструкції цей пристрій зможе вберегти апаратуру навіть від стрибка напруги, пов'язаного з ударом блискавки.

Характеристики Фільтр мережі Supra Mains Block MD03-EU

  • Тип: мережевий фільтр-розподільник живлення;
  • Кількість виходів: 3 євростандарти;
  • Максимальна напруга: 250В;
  • Максимальний струм: 10А;
  • Максимальна сумарна потужність: 2300Вт;
  • Мережеве гніздо IEC-320 на 10А;
  • Країна (головний офіс): Швеція