Мережевий фільтр Nordost QBASE8 MARK II Power Distribution System (EU (Schuko))

Код: 4264
Виробник: NordOst
Цена: 76000 грн

Мережевий фільтр, роз'єм: EU (Schuko), вхід: 15А, кількість розеток: 8, колір: сріблястий, габарити (Ш х В х Г): 460 x 67 x 120 мм, вага: 2.5 кг

Мережевий фільтр Nordost QBASE8 MARK II Power Distribution System (EU (Schuko))

(ціна вказана за 1 штуку)

Мережевий розподільник Nordost QBASE Qb8 Mark II Power Distribution System (EU)

Лінійка пристроїв QRT від Nordost призначена для пом'якшення впливу змінного струму низької якості на чутливу електроніку. Контролюючи заземлюючий потік і обмежуючи радіочастотні перешкоди (RFI) та тимчасові помилки, пов'язані з лінією змінного струму, пристрої QRT наближають потужність змінного струму до бажаних умов без спотворень, не обмежуючи пікового струму вашої електроніки.

Пристрої QRT можуть працювати за кумулятивним принципом та їх ефекти краще чути при використанні в системі QRT. При правильному розміщенні, ефекти включають нижчий рівень шуму, збільшену глибину малювання з більш щільним фокусом, ширшу звукову сцену, а також покращені обертони, темп, динамічний діапазон і музичну виразність.

Суть концепції QBASE Mark II – прямолінійний шлях розподілу змінного струму у поєднанні з топологією заземлення "зіркою" для підключення до чистої "землі". Виключаючи будь-яку форму фільтрації в реальному часі або активну схему, ми підтримуємо найнижчий можливий імпеданс живлення змінного струму, в той час як крихітний підйом в імпедансі "землі" у всіх, крім одного з вихідних роз'ємів, спрямовує заземлювальний сигнал безпосередньо до центру зірки та чистого заземлюючого контакту. Очевидно, що ця головна розетка (Primary Earth) знаходиться у центрі продуктивності вашої системи, буквально та метафорично. Вона визначає як порядок, в якому ви підключаєте свої компоненти, так і пріоритет їхнього прослуховування у своїй музичній насолоді, дозволяючи вам додатково оптимізувати роботу ваших первинних джерел.

Розетки монтуються на індивідуальній рамі із суцільної алюмінієвої екструзії з обробленими торцевими кришками. Але весь корпус фільтра ще більше вражає його металевими частинами та внутрішньою друкованою платою (навмисно обрана жорстка проводка), що становлять єдину механічно налаштовану конструкцію, розроблену спеціально для підвищення продуктивності. Порівняйте музичну продуктивність QBASE Mark II із конкурентами, і ви почуєте, наскільки це ефективно.

Модулі QBASE Mark II випускаються у чотирьох різних варіантах. Версія для США, Європи та Австралії доступна в чотирьох та восьмирозеткових конфігураціях, у той час як розміри роз'єму UK 13A означають, що він доступний лише як шестирозетковий блок. Кожен блок тепер включає спеціальний запобіжник, що забезпечує максимальний захист ланцюга джерела, щоб запобігти перегріву та пошкодженню системи. Блок QBASE Mark II є ідеальною відправною точкою для створення високоякісної модульної системи живлення змінного струму для вашої системи. Його компактні розміри означають, що його можна легко комбінувати з одним або декількома очищувачами потужності Nordost Qx і оснащуватися лінійними гармонізаторами Nordost Qv2 і Qk1, в той час як його тонкий профіль робить його ідеальним для укладання стійки або монтажу на стіні.

Технічні характеристики

Тип: мережевий розподільник

Діапазон напруги: 115/230 В

Вхідний роз'єм: IEC С-14 (15/10 А)

Розетки: 8 х EU (Schuko)

Запобіжник: є

Розмір (Ш х В х Г): 460 х 67 х 120 мм

Вага: 2.5 кг