Кабель сабвуферний: Real Cable-ESUB (1 RCA - 1 RCA) 3M00

Код: 7562
Виробник: Real Cable
Цена: 1120 грн

Кабель сабвуферний: Real Cable-ESUB (1 RCA - 1 RCA) 3M00

Кабель підключення сабвуфера.

1 RCA – 1 RCA. OFC провідники.

Металеві рознімання.

Позолочені контакти.

Довжина: 3 метриКабель сабвуферний: Real Cable-ESUB (1 RCA - 1 RCA) 3M00

(ціна вказана за 1 штуку)

Тип: Кабель сабвуферний

Провідники: безкиснева мідь (OFC)

Роз'єм: RCA

Довжина: 3 м

Французька компанія Real Cabel є професійним виробником кабелів і конекторів, як для бюджетних систем, так і систем високого рівня. Серед пропонованої продукції кабелів Real Cabel всіх форм і розмірів акустичні та міжблочні аналогові, цифрові, відеокабелі з роз'ємами різних видів та стандартів. Висока якість продукції Real Tone Cabel підтверджує сертифікати ISO 9002, National Accreditation of Certification Bodies.l

Акустичні, міжблочні (інтерконнекти) та силові з'єднувальні дроти є невід'ємною і дуже важливою частиною будь-якої музичної системи, будь то класичне стерео або сучасний домашній кінотеатр. Величезною помилкою є небажання приділити належну увагу кабельного обладнання при комплектації системи. Адже саме від дротів залежить, як заграє музика із ваших колонок. І якщо вони будуть підібрані неправильно, то навіть за наявності акустики дуже високого класу, підключеної до таких же першокласних компонентів, можна отримати мляве, мляве і плоске звучання.

У нашому магазині “HiFi-Profi” можна доповнити компоненти відповідними кабелями будь-якого рівня. Ми із задоволенням допоможемо вам у цьому. Комплектація проводами потребує суто індивідуального підходу до кожної музичної системи. Зателефонуйте нам і ми підберемо відповідну модель для вашої акустики та компонентів.