Інтегральний підсилювач Rega Elex MK4
Оплата частинами 0% Приватбанк
Інтегральний стерео підсилювач, потужність: 2х72 Вт (8 Ом), 2х90 Вт (6 Ом), 2х115 Вт (4 Ом), ММ-фонокоректор, антивібраційна конструкція, пульт ДК, розміри: (ШхВхГ) 432 х 82 х 3 11 кг, колір: чорний
Як видно за індексом, Rega Elex Mk4 - це вже четверте покоління універсального і англійського інтегрального підсилювача. Попередня ітерація цього апарату з'явилася далекого 2014-го. Цього разу Rega вирішила змінити дизайн і навести його відповідно до актуального модельного ряду — але не змінять при цьому лаконічного стилю.
Головне, як завжди, усередині. Насамперед, це більш «тихе, багатокаскадне, лінійне харчування», причому розділене між цифровою та аналоговою частиною апарату. Вбудований ЦАП - DAC-R , створений Rega , - доповнений чіпом приймача S/PDIF та системою виведення від Wolfson.
На борту крім цифрових коаксіальних та оптичних входів з роздільною здатністю до 24 біт/192 кГц є 4 лінійні аналогові входи плюс фонокоректор ММ (схема з двоетапним вирівнюванням RIAA). Секція кінцевого підсилювача класу A/B на вихідних транзисторах Sanken готова видати 72 Вт на кожну з двох 8-омних колонок або два по 90 Вт на 6 Ом. Існування в природі колонок імпедансом 4 Ом в офіційній інформації про Rega Elex Mk4 проігноровано.
Підключення до Rega Elex Mk4 навушників супроводжується автоматичним вимкненням колонок. За словами Rega , це зроблено для того, щоб уникнути перешкод на шляху проходження сигналу. Підсилювач отримав захист перегріву, короткого замикання та постійного струму.
Вбудований стереопідсилювач із підсилювачем для портативних ММ. Rega Elex MK4 може похвалитися абсолютно новим корпусом, що відповідає дизайну інших моделей Rega. Усередині ви знайдете відзначений безліччю нагород підсилювач потужності класу A/B, здатний видавати вражаючу потужність 72 Вт на канал при 8 Ом і 90 Вт на канал при 6 Ом. Новинка є абсолютно новим ЦАП марки Wolfson, що відповідає сучасним стандартам цифрового підключення, але ми не забули про широкий набір аналогових портів і виділений вихід для навушників на передній панелі. У пристрої використовувалися компоненти тільки найвищої якості, такі як реле високоякісні, поліпропіленові конденсатори і вихідні транзистори Sanken.
Elex MK4 може легко керувати більш вимогливими динаміками, а завдяки багатим можливостям підключення можна легко інтегрувати в будь-яку аудіосистему.
- вбудований стереопідсилювач класу A/B
- потужність до 72 Вт на 8 Ом або 90 Вт на 6 Ом
- Новий цифро-аналоговий перетворювач Wolfson.
- якісний підсилювач для ММ портативний
- 2 цифрові входи - коаксіальний та оптичний TOSLINK
- 4 лінійні аналогові входи RCA
- вихід підсилювача та вихід запису RCA
- вихід на навушники 6,3 мм джек на передній панелі
- Частотна характеристика 15 Гц - 65 кГц (Phono In), 10 Гц - 65 кГц (лінійний вхід)
- Спотворення 0,002% при 1 кГц (вихід підсилювача), 0,005% при 1 кГц (лінійний вхід)
- Частота дискретизації до 192 кГц
- Бітова глибина 16 - 24 біт
Підсилювач
- Тип підсилювача Інтегрований
- Клас підсилювача Клас А/В
- Продуктивність підсилювача 72 Вт на 8 Ом, 90 Вт на 6 Ом
ЦАП перетворювач
- ЦАП Wolfson DAC
Зв'язок та управління
- Входи 1 цифровий коаксіальний, 1 цифровий оптичний TOSLINK, 1 стереороз'єм MM Phono RCA, 4 лінійні стереороз'єми RCA
- Виходи 1 вихід на динамік, 1 стереовиход підсилювача RCA, 1 стереовиход RCA для запису, 1 роз'єм для навушників 6,3 мм
- Варіанти керування регулятор гучності та кнопки на передній панелі, пульт ДК (у комплекті)
В цілому
- Тип продукту Підсилювач
- Розміри 432 х 82 х 340 мм
- Колір чорний
- Маса 11 кг
Характеристики Інтегральний підсилювач Rega Elex MK4
| входи/виходи | |
| Виходи | 1 х з передбачувача (PRE OUT), 1 х для запису (REC), на 1 пару АС |
| Входи | Phono (фонокоректор), 4 x лінійний (RCA) |
| додатково | |
| Блок живлення | тороїдальний трансформатор |
| Габарити (Ш х В х Г) | 430 х 80 х 320 мм |
| загальне | |
| Вага | 13 кг |
| Колір | Чорний |
| Країна (Головний офіс) | Японія |
| Пульт ДУ | так |
| Функції / можливості | Вбудований фонокоректор |
| загальне | |
| Клас підсилювача | Hi-Fi |
| Коефіцієнт нелінійних спотворень (КНС),% | 0.007 |
| Потужність підсилювача | 2х115 Вт (4 Ом), 2x90 Вт (6 Ом), 2x72,5 Вт (8 Ом) |
| Схемотехніка | напівпровідниковий |
| Тип звукознімача | MM |
| Тип підсилювача | Інтегральний підсилювач |
| особливості | |
| Антивібраційне шасі | так |
| фізичні характеристики | |
| Споживана потужність | 150 Вт |





