Мережевий програвач Chord 2Go

Код: 9457
Виробник: Chord
В наявності
Цена: 50700 грн 40950 грн

Стример/сервер 2go трансформує можливості Hugo 2, додаючи як Ethernet, так і бездротову потокову передачу, а також 4 ТБ пам'яті на карті microSD у відзнаки нагородами DAC/pre/підсилювач для навушників.

2go - це високопродуктивний стример/сервер, який перетворює Hugo 2 DAC на повнофункціональне пристрій з підтримкою Wi-Fi та Ethernet з твердотільною бібліотекою ємністю до 4 ТБ, що забезпечує доведені переваги якості звуку, отримані завдяки нашій нагороді - технологія Hugo 2 DAC, що виграла . звуку.

2go має 2 слоти для карт пам'яті microSD ємністю 2 ТБ для зберігання та відтворення цифрових даних, що дозволяє Hugo 2 працювати як цифровий музичний сервер великої ємності (з використанням MPD) на додаток до його можливостей потокової передачі музыки. Важливо відзначити, що при використанні 2go з Hugo 2 (після зарядки) всі форми цифрового відтворення можуть живитися тільки за рахунок заряду батареї, що усуває потребу в зовнішніх джерелах живлення для отримання максимально чистого звуку.

2go містить високотехнологічну мініатюрну електронну техніку, яка, як і всі наші підсилювачі та ЦАП, використовує запатентовані британські технології. Додавання 2go до Hugo 2 створює передовий компактний музичний стрімер, доступний сьогодні.

Зручність бездротової зв'язку (2,4 ГГц Wi-Fi та A2DP Bluetooth) поєднується зі стабільністю та продуктивністю проводового (Gigabit) Ethernet-підключення, при цьому останнє забезпечує роботу Plug and Play без налаштування. 2go також пропонує відтворення Tidal, Qobuz та Інтернет-радіо за допомогою Spotify (та інших), призначених для майбутнього. 2go також підтримує Roon Ready, пропонує бездоганний звук та підтримку DoP/Bit Perfect, а також повністю сумісний з DLNA (сервер/рендерер) та готовий до AirPlay.

Ключовою особливістю 2go є функція автоматичного перемикання входів: кожен аудіоінтерфейс завжди включений, тому перемикання між входами так само просто, як натискання кнопки відтворення у додатку обраної точки управління; 2go автоматично перемикається між усіма входами, що забезпечує безпроблемний інтерфейс користувача при відтворенні музыки з різних джерел або навіть потокових сервісів.


Сумісність:

Щоб 2go працював як повнофункціональний стример, потрібне підключення до Hugo 2 (ЦАП/підсилювач/підсилювач для навушників) або 2yu.


Джерело живлення:

Внутрішній аккумулятор із можливістю відтворення до 8 годин. Настільний режим активується після під'єднання кабелю для заряджання Micro USB.


Бездротовий зв'язок:

Wi-Fi дальньої дії 2,4 ГГц

Bluetooth 4.1 A2Dp


Режими WiFi:

Підключитися до (дозволяє 2go підключитися до існуючої мережі Wi-Fi 2,4 ГГц) або в режимі точки доступу (активується в Gofigure, що дозволяє 2go транслювати власну мережу Wi-Fi з SSID і паролем у разі, якщо пристрій не може підключитися до статичної мережі).


Дротове підключення:

Гігабітний (GbE) Ethernet


Підтримка PCM та DSD:

44,1 кГц - 768 кГц (16 біт - 32 біт) | DSD 64 в DSD 256 (через DoP)


Підтримка форматів файлів:

ACC, WAV, FLAC, AIFF, OGG VORBIS, ALAC, WMA, MP3 та інші.


Початкове встановлення, налаштування та оновлення:

Через безкоштовний додаток Gofigure, доступний на iOS та в магазині Google Play


Зберігання музики:

2x вбудовані слоти для карт Micro SD (до 4 ТБ загальної пам'яті)


Відтворення:

Кінцева точка Roon, DLNA (сервер та рендеринг), AirPlay, Bluetooth-аудіо (A2DP), Tidal, Qobuz, Інтернет-радіо та багато іншого.


Відтворення без пауз: підтримується


Розмір 2go:

50 мм x 100 мм x 21 мм

2go вес:

155 г

2go Hugo2 комбінована вага:

545 г