AV ресивер DENON AVR-X4500H black

Код: 7641
Виробник: Denon
Цена: 76000 грн 66918 грн

Denon AVR-X4500H - 9.2-канальний AV-ресивер з режимами просторового звучання преміум-класу, який забезпечує неймовірно захоплюючий об'ємний звук, велику потужність підсилення та неперевершені можливості відтворення музики завдяки вбудованій технології HEOS, бездротовим інтерфейсам Wi-Fi та Bluetooth®, Air та Amazon Alexa, а також підтримці форматів Dolby Atmos, DTS: X, Dolby Vision та HDR.


Потужність: 710 Вт

Розміри (Ш х В х Г): 434 х 167 х 389 мм/434 x 236 x 389 (вертикальна антена)

Вага: 13.7 кг9.2-канальний AV-ресивер Denon AVR-X4500H

Denon AVR-X4500H - 9.2-канальний AV-ресивер з режимами просторового звучання преміум-класу, який забезпечує неймовірно захоплюючий об'ємний звук, велику потужність підсилення та неперевершені можливості відтворення музики завдяки вбудованій технології HEOS, бездротовим інтерфейсам Wi-Fi та Bluetooth®, Air та Amazon Alexa, а також підтримці форматів Dolby Atmos, DTS: X, Dolby Vision та HDR.


Насолоджуйтесь найповнішим об'ємним звучанням з використанням найновіших аудіоформатів Dolby Atmos, DTS: X та Auro-3D. Найпрекрасніше, що 9-канальне посилення дозволяє налаштовувати 3D-ефекти конфігурацій 7.1.2 або 5.1.4 прямо "з коробки". AVR-X4500H навіть підтримує налаштування 7.1.4 шляхом додавання зовнішнього стереопідсилювача завдяки вмінню обробки конфігурації каналів 11.2.


Потужний підсилювач конфігурації 9.2


AVR-X4500H оснащений складною секцією підсилювача потужності з усіма 9 каналами, налаштованими однаково та використанням окремих потужних транзисторів високого струму. Кожен канал має рейтинг потужності 125 Вт (8 Ом 20 Гц 20 кГц, 0.05% THD) та всі канали здатні безпечно керувати динаміками з низьким імпедансом (до 4 Ом). Крім того, підсилювальна частина може перемикатися в режим Auto Eco, який регулює максимальну потужність залежно від рівня гучності, а екранний "Екометр" дозволить Вам стежити за зниженням енергоспоживання в реальному часі.


Будьте максимально близькими до того, що відбувається


Багатоканальний формат DTS:X™ розподіляє звук так, як він мав би виникнути природним чином, а також створює реалістичний багатовимірний звук. Покращене занурення та підвищений реалізм занурюють вас у світ улюблених фільмів. Якщо у вас немає можливості встановити у свою систему спеціальні висотні гучномовці або динаміки об'ємного звучання, DTS Virtual:X додасть ефекту повного занурення, незалежно від кількості динаміків або конфігурації. Увімкнений механізм просторового перепризначення, DTS Neural:X™, вдихне у ваші фільми, ігри та музику нове життя!


Звук у правильному місці


Відчуйте кожен вимір за допомогою технології Dolby Atmos, яка переносить вас у простір реалістичного аудіо буквально поточного навколо вас. Насолоджуйтесь акустичною системою об'ємного звучання 5.1 та двома додатковими гучномовцями або двома гучномовцями Dolby Atmos для досягнення максимальних вражень від домашнього кінотеатру, у тому числі за допомогою апміксера Dolby Surround, що розширює звукову сцену старих релізів.


Поміщаючи слухача у кокон живої музики


Auro-3D® підвищує рівень домашнього кінотеатру до неймовірних нових рівнів, забезпечуючи хвилюючі враження від тривимірного звуку в музичних композиціях, іграх, трансляціях та фільмах, одночасно покращуючи вашу аудіовізуальну колекцію завдяки движку апмікса від Auromatic.


Повністю готовий до найактуальніших стандартів


Усі вісім входів HDMI (в тому числі один на передній панелі) та три виходи HDMI підтримують сумісність з HDCP 2.2, а також останні специфікації HDMI, у тому числі відео 4K Ultra HD 60 Гц, колірну субдискретизацію 4:4:4 Pure Colour, високий динамічний діапазон (HDR) та відео формату 21:9, 3D та BT.2020. AVR-X4500H має навіть Enhanced Audio Return Channel (eARC) для відтворення 3D-звуку через програми Смарт-ТВ. Denon AVR-X4500H має можливість відтворення Dolby Vision та HLG (Hybrid Log Gamma). Dolby Vision буквально перевертає враження від перегляду завдяки дивовижній яскравості, контрастності та кольору, а HLG пропонує технологію HDR при відтворенні широкомовного контенту.


Звільніть звук від дротів


Маючи у своєму розпорядженні можливості бездротового мовлення за допомогою Bluetooth і Wi-Fi, Denon AVR-X4500H оснащений удосконаленою системою приймача з двома антенами для надійної потокової передачі навіть у перевантажених умовах багатоквартирного будинку. Крім того, завдяки сумісності з AirPlay 2 від Apple ви можете насолоджуватися бездротовим прослуховуванням улюбленого аудіоконтента з пристроїв iOS, таких як iPhone або iPad. Вбудована технологія HEOS дозволяє вам насолоджуватися улюбленою музикою у будь-якій кімнаті вашого будинку. Відтворюйте одну композицію у всіх кімнатах або вибирайте різні твори для кожної підключеної кімнати – вибір за вами.


Отримайте разючі можливості технології HEOS


Насолоджуйтесь улюбленою музикою будь-де у вашому будинку. Діліться музикою, яка зберігається в домашній мережі або отримується через потокові служби, з бездротовими динаміками HEOS або навіть іншими приймачами, що підтримують HEOS, та слухайте її у всьому будинку. За допомогою програми "Denon AVR Remote" ви можете керувати роботою ресівера та підключеного Blu-ray-програвача Denon. За допомогою програми HEOS ви легко керуєте своєю музикою та потоковим мультирумом трансляцією. Або керуйте своєю системою за допомогою голосу, використовуючи сумісність ресивера з Amazon Alexa. Насолоджуйтесь музикою з TuneIn, інтернет-радіо та широкого спектру потокових сервісів, включаючи Spotify®, Amazon Prime Music, Soundcloud®, Juke, Tidal, Napster, Deezer або Mood Mix.


Насолоджуйтесь звуком у максимальній якості


AVR-X4500H володіє складною системою обробки звуку DSP, яка включає 4 потужних високопродуктивних процесора SHARC DSP, що разом забезпечують комбіновану безперервну обробку в 10 GFLOPS (10 мільярдів обчислень з плаваючою комою в секунду). Відкрийте для себе неймовірну точність аудіотреків високої роздільної здатності з можливістю декодування до 24 біт/192 кГц файлів без втрат ALAC, FLAC та WAV, а також треків DSD 2.8 МГц та 5.6 МГц (формат SACD), через USB-порт на передній панелі або з передньої панелі джерел. Або слухайте інші популярні типи файлів, такі як MP3. Для оптимальної точності та найширшого динамічного діапазону з найменшим спотворенням, AVR-X4500H оснащений 32-розрядними цифро-аналоговими перетворювачами AK4458VN на всіх каналах. Це забезпечує узгоджену високу точність та відмінну відповідність каналів для максимально якісного прослуховування.


Унікальні технології Denon


Багатоканальна обробка AL32 забезпечує надвисоку роздільну здатність цифрової аудіофільтрації та точність для всіх аудіоканалів, забезпечуючи природну звукову сцену з покращеною візуалізацією. Іноді, у контенті, записаному в багатоканальному режимі, наприклад Blu-ray-дисках, низькочастотні ефекти (LFE) можуть бути не синхронізовані та відтворюватися із запізненням. Технологія Bass Sync коригує таку затримку низькочастотних ефектів для ідеального відтворення звуку.


Технічні характеристики AVR-X4500H


Тип: багатоканальний AV-ресивер

Конфігурація каналів: 9.2 Dolby Atmos

Вихідна потужність:

125 Вт на канал (8 Ом, 20 Гц – 20 кГц, 2 канали задіяні)

165 Вт на канал (6 Ом, 1 кГц, 2 канали задіяні)

Вхідна чутливість: 200 мВ

Частотний діапазон: 10 Гц – 100 кГц

Сигнал/шум: 102 дБ/74 дБ (Phono)

Імпеданс акустики: 4 - 16 Ом

Інтерфейси:

8 х HDMI входів (1 фронтальний), 3 х HDMI виходи (1 для Зони2), з підтримкою HDR, 3D, eARC, 4K/60 Гц та HDCP 2.2

1 х USB-A (5.0 В, 1 А) – фронтальний

4 x RCA композитних відеовходу (1 фронтальний)/1 x RCA композитний відеовихід, 1 x 3RCA компонентний відеовхід/1 x 3RCA компонентний відеовихід

2 х цифрових входу Toslink

2 x цифрових входу RCA

5 x аналогових входів RCA

1 x аналоговий вхід RCA Phono

6 аналогових виходів RCA підсилювача

2 x RCA виходу підсилювача для Zone2 та Zone3 (стерео)

2 x RCA виходу (аналогові, на сабвуфер)

1 х RJ-45 (Ethernet)

Роз'єм для навушників (6.35 мм, передній)

Гвинтові акустичні клеми 7.4

Вхід для настроювального мікрофона (фронтальний)

1 x RS-232, 2 x 3.5 мм (IR Input/Output), 2 х 3.5 мм (12V вихід тригера), 1 x RCA (Denon Link HD)

Бездротові інтерфейси: Wi-Fi (2.4 ГГц / 5 ГГц), Bluetooth (Version 3.0 + EDR, Profile: A2DP v1.2, AVRCP v1.5), AirPlay 2

Формати та стандарти, що підтримуються: MP3, FLAC, WAV, DSD 2.8 MHz, DSD 5.6 MHz, LPCM

Стандарти, що підтримуються: DTS Virtual:X, DTS Neural:X, DTS HD Master/DTS:X, Dolby TrueHD/Dolby Atmos, HEOS, Auro3D, Alexa

Радіотюнер:

FM: 87.5 МГц - 108.0 МГц, ефективна чутливість 1.2 мкВ

AM: 522 кГц – 1611 кГц, ефективна чутливість 18 мкВ

Потужність: 710 Вт, 65/110 Вт (ECO On/Off, без посилення аудіо), 0.1/0.5 Вт (в режимі очікування)

Розміри (Ш х В х Г): 434 х 167 х 389 мм/434 x 236 x 389 (вертикальна антена)

Вага: 13.7 кг


Для придбання цієї моделі напишіть або зателефонуйте нам. Ми постараємося, щоб покупка обраного Вами компонента принесла вам задоволення та задоволення. І навіть якщо даної моделі зараз немає або вона знята з виробництва – співробітники магазину HiFi & HighEnd компонентів та домашніх кінотеатрів “HiFi-Profi.com.ua” обов'язково зможуть запропонувати модель, можливо навіть більш відповідну вашим вимогам та кращу за характеристиками.

Наш величезний досвід у галузі акустики, стерео компонентів та домашніх кінотеатрів дозволить підібрати найкращий варіант, який повністю реалізує ваше завдання та збереже Ваш бюджет. Ми намагаємося запропонувати найдоступніші ціни, і завжди готові до діалогу та індивідуального ставлення до кожного нашого клієнта.

У нашому салоні Ви зможете повною мірою оцінити акустику та компоненти, які ви вибрали.

У розділі АКЦІЇ постійно оновлюються гарячі пропозиції інтернет-магазину HiFi-Profi. А на нашій сторінці у FACEBOOK можна побачити реальні фото асортименту нашого салону, а також слідкувати за новинами у світі HiFi.

Характеристики AV ресивер DENON AVR-X4500H black

відтворення
Відтворення файлів і форматів MP3, WMA, AAC, ALAC (24 біт/96 кГц), FLAC HD (24 біт/192 кГц), WAV (24 біт/192 кГц), DSD (2,8/5,6 МГц)
вбудовані декодери, сертифікація
Декодери Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS, Dolby TrueHD, Dolby Atmos
виходи
HDMI виходи 3
Багатоканальні аудіовиходи 9.2 - 1 шт.
Композитний вихід 2
Компонентний вихід 1
Лінійний стереовихід (RCA) 2
входи
Ethernet (LAN) Так.
HDMI входи 7 (1 на передній панелі)
Phono вхід (фонокоректор) Так.
Коаксіальний аудіовхід 2
Композитний відеовхід 4 (1 на передній панелі)
Компонентний відеовхід 2
Лінійний стереовхід (RCA) 6 (1 на передній панелі)
Оптичний аудіовхід 2
Підтримка DLNA в Ethernet Так.
детальніше про роз 'єми
Вихід на навушники Так.
додатково
Габаритні розміри (Ш х В х Г) 434x167x389 мм
загальне
Бездротове підключення Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay
Вага 13.7 кг
Канали посилення акустики 9.2 (9 колонок + 2 саб.)
Колір Чорний
Країна (Головний офіс) Японія
Підтримка 3D/ 4K 3D + 4К
Підтримка пристроїв Android
Пульт ДУ є
Тип Ресивер AV 4K Ultra HD
Функції / можливості HDMI, USB, FM-тюнер, Технологія 4K Ultra HD, Підтримка Dolby Atmos
особливості
Додаткові аудіо зони 3 зони
Режим Direct (найкраща якість аудіо-сигналу) Так.
потужність
Вихідна потужність на канал 125 Вт
Детально про вихідну потужності Вихідна потужність (8 Ом, 20 Гц - 20 кГц, 0.05% при навантаженні 2 кан.): 125 W Вихідна потужність (6 Ом, 1Гц, 0.7% при навантаженні 2 кан.): 165 W Вихідна потужність (6 Ом, 1 кГц, КНІ 1% при навантаженні одного каналу): 200 W
роз'єми
USB 1 на передній панелі
фізичні характеристики
Споживана потужність 710 Вт, в standby: 0,1 Вт