Вбудована акустика WorkPro MWP 1

Код: 9929
Виробник: WorkPro
Цена: 3315 грн

Ціна: комплект. MWP 1, повністю посилена система фонової музики, що складається з 1 настінного підсилювача, 2 стельових гучномовців та пульта дистанційного керування. Ця система дуже підходить для офісів та віталень, так як її установка швидка та повністю незалежна.
Настінний підсилювач (клас D) має вихідну потужність 2 x 5 Вт (8 Ом) та пропонує вибір джерел вхідного сигналу: USB-пристрій для файлів MP3 (вхід USB знаходиться внизу коробки), FM-тюнер або з'єднання Bluetooth. РК-екран відображає повну інформацію, включаючи ідентифікаційну позначку та час відстеження. Кнопки дозволяють переміщатися між треками, вибирати радіо та регулювати гучність. Він вбудований у коробку та кріпиться до стіни.

MARK представляє MWP 1 повне посилене фонове музичне системне з'єднання 1 підсилювача стіни, 2 стельових гучномовця і пульта дистанційного управління. Ця система дуже підходить для офісів та салонів, оскільки її установка є швидкою та повністю незалежною.

Підсилювач стіни (клас D) має вихід 2 x 5 Вт (8 Ом) та пропонує вибір джерел вхідного сигналу: USB-пристрій для файлів MP3 (вхід USB доступний у нижній частині коробки), FM-тюнер або з'єднання Bluetooth. РК-екран відображає повну інформацію, включаючи тег ID та час відстеження. Кнопки дозволяють переміщатися між доріжками, вибирати радіо та регулювати гучність. Він убудований у коробку для кріплення до стіни.

Характеристики Акустичний комплект Mark MWP 1

  • Номінальна потужність: 2 х 5 Вт до 8 Ом
  • Частотний діапазон:. 20 Гц – 20 кГц
  • THD 0.03%
  • Ефективна відстань дистанційного керування: <10 м.
  • Напруга живлення: 230 В змінного струму, 50 Гц.
  • Розміри (Ш х Н х Г): 86 х 86 х 60 мм
  • Колір білий