Акустична система Yamaha NS-B750

Код: 9767
Виробник: Yamaha
Цена: 29008 грн

Кольори: Piano Black / Brown / White 120W, 2-смугова полична акустична система з фазоінвертором для фронтальних каналів

Акустичні системи, що забезпечують природність і чистоту відтворення у всьому діапазоні частот, включаючи динамічну віддачу басів. Доступні з елегантною обробкою чорним рояльним лаком, ідентичною обробці роялів Yamaha.

«Семисот» лінійка спікерів і сабвуферів Yamaha виглядає ошатно завдяки чорної лакової обробці (є й альтернативний варіант оформлення під дерево цінних порід). Монітори NS-B750 мають незвичайну форму і скошену криволинейную верхню стінку. Звертає на себе увагу оформлення пищалки - фланець з хромованим кантом оброблений звукорассеівающіх матеріалом, а найтонша алюмінієва 30-міліметрова діафрагма захищена сіточкою. У 13-сантиметрової Мідбасові голівці дифузор виготовлений з фірмового Металокомпозити Advanced PMD - випромінювач вийшов жорстким і в той же час позбавлений характерних для металевого конуса резонансів. Поділ смуг в моніторах здійснюється на частоті 4000 Гц.

Значні і досить важкі сабвуфери NS-SW700 теж виглядають досить незвично - вони мають форму усіченої піраміди, а панель налаштувань розташована на верхній стінці. 300-ватний імпульсний підсилювач відрізняється високим ККД і відмінними демпфірувальними характеристиками в області низьких частот. 25-сантиметрова басова головка встановлена в донної частини, де також розташований патентований розсіювач Quatre Dispersion Bass. Порт фазоінвертора виведений вбік. Особливістю NS-SW700 є система Advanced Yamaha Active Servo Technology II - за рахунок електромеханічної зворотного зв'язку між підсилювачем і рухомою частиною головки електричний сигнал точніше перетворюється в звукові хвилі. Передбачена плавна настройка частоти фільтрації в діапазоні 40 - 140 Гц і двохпозиційна корекція АЧХ відтворення (Music / Movie). Є як стовпчик, так і лінійні входи.

Включивши на першому етапі тесту одні монітори, я здивувався - вони, схоже, взагалі не потребують сабвуферной підтримки. Діапазон цих невеликих АС розширено не тільки вгору, що зафіксовано в їх паспортних характеристиках, але і вниз. Дійсно, починаючи десь з 50 - 60 Гц NS-B750 видають сильний і рівний бас з вельми проробленої структурою. Вони підкуповують також відмінним звуковим дозволом і відкритої гладкою передачею середніх частот. Гармонійна розбірливість в найбільш критичній голосової області дуже висока. Відтворення виходить живим, тілесним, щедрим на все тональні відтінки. У них уживаються дві протилежності - інформативність і співучість. Музику з такою акустикою можна слухати годинами. Зовсім легкий акцент позначається в області 700 - 1500 Гц. Все, що вище, відтворюється прозоро, повітряно, без агресії або сухості, хоча динаміка на ВЧ досить скромна. Також злегка ослаблена і швидкість в бас області - послезвучія задемпфирован непогано, проте фронт ударних пом'якшений. Зате акустика Yamaha відмінно передає ритмічний малюнок - «силові» лінії баса точні і ефектні.

Узгодити NS-B750 з бас-машинами виявилося непросто, адже в нашій системі ми не могли обмежити смугу відтворення моніторів. Така проблема не загрожує власникам ресіверів, а ось тим, хто буде підключати акустику і сабвуфер до стереопідсилювача, рекомендуємо вчинити так: встановіть в порти фазоінветров АС поролонові заглушки, підключіть NS-SW700 через високорівневі входи і розмістіть сабвуфери в базі АС практично поруч один з одним . Частота фільтрації - близько 80 Гц. Установка корекції BASS - на Movie (при виборі режиму Music басові послезвучія виявляються більш протяжними).

Про те, що ви знайшли оптимальні настройки, буде свідчити не тільки лінійна і щільна передача нижнього регістра, а й поліпшені просторові характеристики. Всі уявні джерела і образи «виходять» з колонок, з'являється вражаюче відчуття об'єму. У нашій системі вилучені плани вишикувалися в Стереопанорама саме на видаленні, а точність локалізації і ешелонування наблизилася до ідеалу. Просторова роздільна здатність цієї зв'язки, її частотний діапазон, рівень деталізації в середній смузі і точність опрацювання в нижньому регістрі на оченьто високому рівні.

Характеристики Полична акустика Yamaha NS-B750

 • Тип: 2-Way Bass-Reflex Speaker System
 • НЧ-динаміки: 13cm Advanced PMD cone
 • ВЧ-динамік: 3cm aluminium dome
 • Діапазон відтворюваних частот: 60 Hz-50 kHz
 • Номінальна вхідна потужність: 30 W
 • Максимальна вхідна потужність: 120 W
 • Чутливість: 87 dB
 • Частота кроссовера: 4 kHz
 • Імпеданс: 6 ohms
 • Габарити (ШхВхГ): 198 x 350 x 290 mm
 • Маса: 6.7 kg / unit
Розгорнути