Акустична система Yamaha NS-B750

Код: 9767
Виробник: Yamaha
Цена: 40404 грн

Кольори: Piano Black/Brown/White 120W, 2-смугова акустична система з фазоінвертором для фронтальних каналів

Акустичні системи, що забезпечують природність та чистоту відтворення у всьому діапазоні частот, включаючи динамічну віддачу басів. Доступні з елегантним оздобленням чорним рояльним лаком, ідентичним обробці роялів Yamaha.

«Семсота» лінійка спікерів і сабвуферів Yamaha виглядає чепурно завдяки чорній лаковій обробці (є і альтернативний варіант оформлення під дерево цінних порід). Монітори NS-B750 мають незвичайну форму та скошену криволінійну верхню стінку. Привертає увагу оформлення пищалки - фланець з хромованим кантиком оброблений звукорозсіюючим матеріалом, а найтонша алюмінієва 30-міліметрова діафрагма захищена сіточкою. У 13-сантиметровій мідбасовій головці дифузор виготовлений з фірмового металокомпозиту Advanced PMD - випромінювач вийшов жорстким і в той же час позбавлений характерних для металевого конуса резонансів. Поділ смуг у моніторах складає частоті 4000 Гц.

Великі і досить важкі сабвуфери NS-SW700 теж виглядають дуже незвично - вони мають форму усіченої піраміди, а панель налаштувань розташована на верхній стінці. 300-ватний імпульсний підсилювач відрізняється високим ККД і відмінними демпфуючими характеристиками в області низьких частот. 25-сантиметрова басова головка встановлена в донній частині, де розташований патентований розсіювач Quatre Dispersion Bass. Порт фазоінвертора виведено вбік. Особливістю NS-SW700 є система Advanced Yamaha Active Servo Technology II – за рахунок електромеханічного зворотного зв'язку між підсилювачем і рухомою частиною головки електричний сигнал точніше перетворюється на звукові хвилі. Передбачено плавне налаштування частоти фільтрації в діапазоні 40 - 140 Гц та двопозиційна корекція АЧХ відтворення (Music/Movie). Є як колоночні, і лінійні входи.

Включивши на першому етапі тесту одні монітори, я здивувався — вони, схоже, взагалі не потребують сабвуферної підтримки. Діапазон цих невеликих АС розширений не лише вгору, що зафіксовано у їхніх паспортних характеристиках, а й униз. Дійсно, починаючи десь із 50 — 60 Гц NS-B750 видають сильний і рівний бас із вельми опрацьованою структурою. Вони підкуповують також відмінним звуковим дозволом та відкритою гладкою передачею середніх частот. Гармонійна розбірливість у найкритичнішій голосовій області дуже висока. Відтворення виходить живим, тілесним, щедрим на тональні відтінки. Вони вживаються дві протилежності — інформативність і співучість. Музику з такою акустикою можна слухати годинами. Дуже легкий акцент позначається на області 700 — 1500 Гц. Все, що вище, відтворюється прозоро, легко, без агресії або сухості, хоча динаміка на ВЧ досить скромна. Також трохи ослаблена і швидкість у басовій області — післязвучтя задемпфовано непогано, проте фронт ударних пом'якшений. Зате акустика Yamaha чудово передає ритмічний малюнок — «силові» лінії басу точні та ефектні.

Узгодити NS-B750 з бас-машинами виявилося непросто, адже в системі ми не могли обмежити смугу відтворення моніторів. Така проблема не загрожує власникам ресіверів, а ось тим, хто буде підключати акустику і сабвуфер до стереопідсилювача, рекомендуємо вчинити так: встановіть в порти фазоінвітрів АС поролонові заглушки, підключіть NS-SW700 через високорівневі входи і розмістіть сабвуфер. . Частота фільтрації – близько 80 Гц. Установка корекції BASS - на Movie (при виборі режиму Music басові післязвучання виявляються більш протяжними).

Про те, що ви знайшли оптимальні налаштування, свідчить не лише лінійна та щільна передача нижнього регістру, але й покращені просторові характеристики. Всі уявні джерела та образи «виходять» із колонок, з'являється вражаюче відчуття обсягу. У нашій системі віддалені плани вишикувалися в стереопанорамі саме на віддаленні, а точність локалізації та ешелонування наблизилася до ідеалу. Просторове дозвіл цієї зв'язки, її частотний діапазон, рівень деталізації в середній смузі і точність опрацювання в нижньому регістрі на дуже високому рівні.

Характеристики Полочна акустика Yamaha NS-B750

 • Тип: 2-Way Bass-Reflex Speaker System
 • НЧ-динаміки: 13cm Advanced PMD cone
 • ВЧ-динамік: 3cm aluminium dome
 • Діапазон відтворюваних частот: 60 Hz-50 kHz
 • Номінальна вхідна потужність: 30 W
 • Максимальна вхідна потужність: 120 W
 • Чутливість: 87 dB
 • Частота кросовера: 4 kHz
 • Імпеданс: 6 ohms
 • Габарити (ШхВхГ): 198 x 350 x 290 mm
 • Маса: 6.7 kg/unit