Акустична система Dali Oberon 3 Black Ash

Код: 7392
Виробник: Dali
Цена: 26000 грн

Колонки Dali Oberon 3 – старша поличка серії OBERON. У них поєднується найкраще з двох світів: насичене звучання колонок підлоги і компактність поличних. Надлегкий купольний твітер 29 мм ідеально узгоджений з паперовим вуфером 7", а звучання вражає прозорими верхами, детальними та чіткими середніми частотами та однорідними, пружними басами. Oberon 3 – втілення ідей, традицій та інновацій DALI в елегантному сучасному дизайні x Г): 200 x 350 x 315 мм Вага: 6.3 кг потужність підсилювача: 25 - 125 Вт

ОПИС

Колонки Dali Oberon 3 – старша та найбільша поличка серії OBERON. У них поєднується найкраще з двох світів: насичене звучання колонок підлоги і компактність поличних. Надлегкий купольний твітер 29 мм ідеально узгоджений з паперовим вуфером 7", а звучання вражає прозорими верхами, детальними та чіткими середніми частотами та однорідними, пружними басами. OBERON 3 – втілення ідей, традицій та інновацій DALI в елегантному сучасному.

Колонки серії OBERON легко впишуться в будь-який інтер'єр, будь-яку кімнату. Матеріали, з яких виконані динаміки, схема кросовера та геометрія корпусів серії OBERON оптимізовані для широкої діаграми розсіювання.

Колонки DALI Oberon 3 оснащені низькочастотними динаміками діаметром 7 дюймів із дифузорами з пресованої паперової пульпи, посиленої дерев'яними волокнами. Такі дифузори мають високу жорсткість, що необхідно для ефективного гасіння внутрішніх резонансів і в той же час досить легкі для точної передачі найменших динамічних нюансів музичних творів. Звукова котушка НЧ-динаміка зроблена чотиришаровою, що забезпечує більш високу чутливість у порівнянні з традиційними двошаровими котушками, і виконана мідним алюмінієвим дротом.

Для розширення діапазону відтворюваних низьких частот акустичні системи обладнані фазоінвертором, вихідний отвір якого виведено на задню панель. Корпуси колонок виконані з ДВП збільшеної товщини та додатково посилені спеціально розрахованими внутрішніми стяжками. Для підключення до підсилювача служить одна пара якісних гвинтових клем, приєднаних до розділового фільтра, виконаного з добірних компонентів.

Використання в Dali Oberon 3 технології SMC дозволило суттєво знизити механічні спотворення, спричинені гістерезисом та вихровими струмами. У поєднанні з удосконаленнями магнітної системи також зменшилися спотворення третього порядку. Завдяки цьому колонки Oberon 3 не втомлюють при прослуховуванні та створюють чудово деталізовану звукову картину – неймовірну для цього класу!

Сама магнітна система складається з масивного феритового магніту та полюсного наконечника, виконаного із поєднання заліза та SMC – м'якого магнітного компаунду. Нижня металева частина полюсного наконечника увінчується 10-міліметровим диском з SMC. Така комбінація мінімізує негативні властивості заліза, а диск SMC у результаті розташовується в основній робочій зоні 4-шарової звукової котушки. Подібне розташування забезпечує максимальний ефект від технології SMC та створює дуже однорідне магнітне поле.

Новий твітер 29 мм із надлегким м'яким куполом, що використовується в Oberon 3, розроблений та виробляється DALI спеціально для серії OBERON. Випробувані технології поєднуються у ньому з новими особливостями.

Дифузор діаметром 29 мм виконаний із надлегкої тканини та додатково оптимізований для більшої смуги пропускання у своєму нижньому частотному діапазоні. Так досягається оптимальне перетин смуг СЧ-динаміка і твітера і створюється чудово збалансоване, невимушене та однорідне звучання у верхній частині середньочастотного діапазону. Порівняно з більшістю твітерів, представлених на ринку, матеріал дифузора DALI більш ніж удвічі легший (0,060 мг/мм2).
Велика площа дифузора дозволяє твітер створювати більш високий рівень звукового тиску при меншому ході, полегшуючи таким чином руху котушки.
Геометрія передньої панелі твітера схожа на серії OPTICON і RUBICON і створює оптимальні робочі умови для дифузора. Розширений частотний діапазон тут поєднується з широким розсіюванням та низькою забарвленістю.

Корпус Dali Oberon 3 виконаний із ДВП підвищеної щільності та оброблений високоякісним вінілом. Корпус відрізняється високою жорсткістю - внутрішні розпіри майже повністю усувають резонанси.

Для найкращого таймінгу всередині колонок використовується демпфуючий матеріал – з боків, зверху та знизу. Завдяки цьому створюється тісніший контакт між вуфером і портом фазоінвертора. Чутний результат – точніші баси та покращена атака в області середніх частот.
Порти фазоінвертора розташовані на задній панелі Oberon 3. Таке розташування дозволяє встановлювати колонки прямо біля стіни (що заощаджує місце) для покращення віддачі по басах.
У серії OBERON вперше використані грилі нового дизайну, що надають колонкам стильного та сучасного вигляду. До колонок світлого оздоблення (білий і світлий дуб) йдуть світло-сірі грилі, до колонок темного оздоблення (чорний ясен і темний горіх) – темно-сірі. Опціонально, як аксесуар, також є білі грилі.

DALI Oberon 3 мають нейтральний, моніторний звук з точною передачею найдрібніших нюансів виконання музичних композицій і можуть використовуватися в аудіосистемах високого класу.

Технічні характеристики: DALI Oberon 3

Тип: полична акустична система, розміщення на стійках

Тип корпусу: фазоінвертор на задній панелі

Рекомендуємо відстань від стіни: 5 – 50 см

Частотний діапазон: 47 Гц - 26 кГц

Чутливість: 87 дБ

Максимальний звуковий тиск 108 дБ

Імпеданс: 6 Ом

Динаміки:

29 мм твітер з м'яким тканинним куполом

7" СЧ/НЧ дифузор з паперу, армованого деревними волокнами

Частота кросовера: 2400 Гц

Частота налаштування фазоінвертора: 49 Гц

Рекомендована потужність підсилювача: 25 - 125 Вт

Розміри (Ш x В x Г): 200 x 350 x 315 мм

Вага: 6.3 кг

У нашому інтернет-магазині “ HiFi - Profi ”. com . ua ” Ви можете придбати цю модель з

найповнішим комфортом і наймаксимальнішими консультаціями щодо підключення та

експлуатації. Зателефонуйте нам або напишіть , і можливо ми зможемо запропонувати Вам

модель, що більшою мірою відповідає Вашим вимогам або найкращу за співвідношенням

"ціна-якість-можливості-характеристики".

Двадцятирічний досвід безперервного стажу в області Хай-Фай та домашніх кінотеатрів

дозволяє нам підібрати для Вас рішення, максимально відповідне поставленим

завданням та можливостям Вашого бюджету. А наявність одного з найкращих салонів в Україні –

оцінити обраний компонент або акустичну систему на власні очі і особисто, а не за каталогом.

ми намагаємося утримувати максимально доступні ціни і завжди готові до діалогу та

індивідуальний підхід до кожного замовника.

Слідкуйте за цікавими та гарячими пропозиціями нашого інтернет-магазину " HiFi - Profi "

у розділі АКЦІЇ , а також підпишіться на нашу сторінку в FACEBOOK , де зможете стежити

за всіма новинками у світі Хай-Фай, а також побачити реальні фотографії компонентів та

акустичних систем у нашому салоні.

Характеристики Акустична система Dali Oberon 3 Black Ash

встановлення акустики
Місце встановлення полка
динаміки
ВЧ динамік 29 мм м 'який тканинний купол
Кількість динаміків 2
СЧ /НЧ динамік 175 мм
додатково
Комплект поставки колонка, інструкція, настінний кронштейн і гумові підкладки
загальне
Акустичне оформлення відкритий (фазоінвертор)
Вага 6,3 кг
Варіанти обробки вініл: чорний ясень
Дизайнерські особливості Компактна акустика
Кольорова група Чорний
Мін. Частота відтворення 47 Гц
Макс. Частота відтворення 26 кГц
Опис полична, пасивна, фазоінверторного типу
Серія Dali Oberon
Склад комплекту 2 колонки
Тип акустичної системи Полична акустика
Точний колір Чорний
Чутливість 87 дБ
конструктивні особливості
Конструктивні особливості фазоінвертор
корпус
Матеріал корпусу дерево/MDF
Оздоблення корпусу вініл
потужність
Мінімальна потужність підсилювача 25 Вт на канал
Максимальна потужність підсилювача 125 Вт на канал
роз'єми
Вхідні роз'єми гвинтовий
технічні характеристики
Кількість смуг 2
Макс. вхідний опір 6 Ом
Частота поділу кросовера 2,4 кГц
фізичні характеристики
Висота колонки 350 мм
Глибина колонки 315 мм
Ширина колонки 200 мм