Акустична система Dali Oberon 1 White

Код: 7587
Виробник: Dali
Цена: 18000 грн

Dali Oberon 1 - надкомпактні полички. Розмір корпусу оптимально збалансований, внутрішній об'єм достатній для гідних басів, а компактні розміри полегшують інтеграцію, роблячи OBERON 1 чудовим вибором для невеликих кімнат, окремих аудіосистем або настінного монтажу. У Dali Oberon 1 використовується такий же надлегкий купольний твітер 29 мм, що і в моделях серії, і паперовий SMC вуфер 5.25" для середніх частот і басів. OBERON 1 – втілення ідей, традицій та інновацій DALI в компактному сучасному дизайні. x В x Г): 162 x 274 x 234 мм Вага: 4.2 кг потужність підсилювача: 25 - 100 Вт

ОПИС

Dali Oberon 1 – це найкомпактніші колонки в серії OBERON. Розмір корпусу наскільки можна оптимально збалансований, внутрішній об'єм достатній для гідних басів, а компактні розміри спрощують інтеграцію, роблячи OBERON 1 чудовим вибором для невеликих кімнат, окремих аудіосистем або настінного монтажу. В OBERON 1 використовується такий же надлегкий купольний високочастотний твітер 29 мм, що і у старших моделях серії, і паперовий SMC вуфер 5.25" для мідбасу. OBERON 1 – втілення ідей, традицій та інновацій DALI у абсолютно новому та компактному сучасному дизайні.

Завдяки компактності колонки Dali Oberon 1 легко впишуться в будь-який інтер'єр, будь-яку кімнату. Матеріали, з яких виконані динаміки, схема кросовера та геометрія корпусів серії OBERON оптимізовані для широкої діаграми розсіювання.

Високочастотний динамік, який використаний в Dali Oberon 1, має 25-мм тканинний купол. Цей випромінювач змонтований на окремому шасі, що захищає його від механічних впливів з боку басовика. Динаміки підключені до простого розділювального фільтру, виготовленого з якісних компонентів, а для приєднання акустичних систем до підсилювача служить одна пара гвинтових клем. Корпус колонок має внутрішні підсилюючі елементи, а його зовнішнє оздоблення виконується якісною вініловою плівкою чорного (Black Ash) та білого кольору (White), або під темний горіх (Dark Walnut) та світлий дуб (Light Oak).


Акустичні системи Oberon 1 можна розмістити на відповідній полиці, або підвісити на стіну (відповідне кріплення додається). Однак найкращим рішенням буде придбати для цих колонок якісні підставки для підлоги, які дозволять розташувати Dali Oberon 1 в кімнаті прослуховування оптимальним чином. Так як колонки мають фазоінвертор з вихідним отвором на задній панелі, відстань до стіни приміщення істотно впливатиме на характер їх звучання в області мід-басу, і без певних експериментів тут не обійтися. Стабільний імпеданс забезпечує хорошу сумісність цієї акустики із більшістю підсилювачів популярних марок.

У колонках Oberon 1 використовується вуфер 5.25" з низькими втратами і новим оптимізованим паперовим куполом. Дифузори виконані з паперової пульпи, посиленої деревними волокнами, і створює жорстку, легку і добре керовану структуру. – без будь-якого забарвлення та з високою точністю.

Дифузор підвішений на гумовому підвісі – цей матеріал обраний за його м'якість та гнучкість. Підвіс із вкрай малим демпфуючим ефектом забезпечує вільний рух дифузора, не заважаючи магнітній системі.

Використання в Oberon 1 технології SMC дозволило суттєво знизити механічні спотворення, викликані гістерезисом та вихровими струмами. У поєднанні з удосконаленнями магнітної системи також зменшилися спотворення третього порядку. Завдяки цьому колонки Oberon 1 не втомлюють при прослуховуванні та створюють чудово деталізовану звукову картину – неймовірну для цього класу!

Сама магнітна система складається з масивного феритового магніту та полюсного наконечника, виконаного із поєднання заліза та SMC – м'якого магнітного компаунду. Нижня металева частина полюсного наконечника увінчується 10-міліметровим диском з SMC. Така комбінація мінімізує негативні властивості заліза, а диск SMC у результаті розташовується в основній робочій зоні 4-шарової звукової котушки. Подібне розташування забезпечує максимальний ефект від технології SMC та створює дуже однорідне магнітне поле.

Новий твітер 29 мм із надлегким м'яким куполом, що використовується в Oberon 1, розроблений та виробляється DALI спеціально для серії OBERON. Випробувані технології поєднуються у ньому з новими особливостями.

Дифузор діаметром 29 мм виконаний із надлегкої тканини та додатково оптимізований для більшої смуги пропускання у своєму нижньому частотному діапазоні. Так досягається оптимальне перетин смуг СЧ-динаміка і твітера і створюється чудово збалансоване, невимушене та однорідне звучання у верхній частині середньочастотного діапазону. У порівнянні з більшістю твітерів, представлених на ринку, матеріал дифузора DALI більш ніж удвічі легший (0,060 мг/мм2).
Велика площа дифузора дозволяє твітер створювати більш високий рівень звукового тиску при меншому ході, полегшуючи таким чином руху котушки.
Геометрія передньої панелі твітера схожа на серії OPTICON і RUBICON і створює оптимальні робочі умови для дифузора. Розширений частотний діапазон тут поєднується з широким розсіюванням та низькою забарвленістю.

Корпус Dali Oberon 1 виконаний із ДВП підвищеної щільності та оброблений високоякісним вінілом. Корпус відрізняється високою жорсткістю - внутрішні розпори майже повністю усувають резонанси.

Для найкращого таймінгу всередині колонок використовується демпфуючий матеріал – з боків, зверху та знизу. Завдяки цьому створюється тісніший контакт між вуфером і портом фазоінвертора. Чутний результат – точніші баси та покращена атака в області середніх частот.
Порти фазоінвертора розташовані на задній панелі OBERON 1. Таке розташування дозволяє встановлювати колонки прямо біля стіни (що заощаджує місце) для покращення віддачі по басах.
У серії OBERON вперше використані грилі нового дизайну, що надають колонкам стильного та сучасного вигляду. До колонок світлого оздоблення (білий і світлий дуб) йдуть світло-сірі грилі, до колонок темного оздоблення (чорний ясен і темний горіх) – темно-сірі. Опціонально, як аксесуар, також є білі грилі.


Технічні характеристики: DALI Oberon 1

Тип: полична акустична система

Рекомендуємо відстань від стіни: 1 – 50 см

Частотний діапазон: 51 Гц - 26 кГц

Чутливість: 86 дБ

Максимальний звуковий тиск 106 дБ

Імпеданс: 6 Ом

Динаміки:

  29 мм твітер з м'яким тканинним куполом,

  5,25" СЧ/НЧ дифузор з паперу, армованого деревними волокнами

  Частота кросовера: 2800 Гц

  Частота налаштування фазоінвертора: 50 Гц

  Рекомендована потужність підсилювача: 25 - 100 Вт

  Розміри (Ш x В x Г): 162 x 274 x 234 мм

  Вага: 4.2 кг


  У нашому інтернет-магазині “ HiFi - Profi ”. com . ua ” Ви можете придбати цю модель з

  найповнішим комфортом і наймаксимальнішими консультаціями з підключення та

  експлуатації. Зателефонуйте нам або напишіть , і можливо , ми зможемо запропонувати Вам

  модель, що більшою мірою відповідає Вашим вимогам або кращу за співвідношенням

  "ціна-якість-можливості-характеристики".

  Двадцятирічний досвід безперервного стажу в області Хай-Фай та домашніх кінотеатрів

  дозволяє нам підібрати для Вас рішення, максимально відповідне поставленим

  завданням та можливостям Вашого бюджету. А наявність одного з найкращих салонів в Україні –

  оцінити обраний компонент або акустичну систему на власні очі і особисто, а не за каталогом.

  ми намагаємося утримувати максимально доступні ціни і завжди готові до діалогу та

  індивідуального підходу до кожного замовника.

  Слідкуйте за цікавими та гарячими пропозиціями нашого інтернет-магазину “ HiFi - Profi

  у розділі АКЦІЇ, а також підпишіться на нашу сторінку в FACEBOOK , де зможете стежити

  за всіма новинками у світі Хай-Фай, а також побачити реальні фотографії компонентів та

  акустичних систем у нашому салоні.

  Характеристики Акустична система Dali Oberon 1 White

  встановлення акустики
  Місце встановлення полка
  динаміки
  ВЧ динамік 1 х 29 мм, купол виконано з тканини
  Кількість динаміків 2
  СЧ /НЧ динамік 1 х 135, дифузор з суміші деревних волокон і паперу, магнітна система Soft Magnetic Compound (SMC)
  додатково
  Комплект поставки колонка, інструкція
  загальне
  Акустичне оформлення фазоінвертор
  Вага 4,2 кг (1 шт)
  Дизайнерські особливості Компактна акустика
  Кольорова група білий
  Країна (Головний офіс) Данія
  Мін. Частота відтворення 51 Гц
  Макс. Частота відтворення 26 кГц
  Опис полична, пасивна, фазоінверторного типу
  Серія Dali Oberon
  Склад комплекту 2 колонки
  Тип акустичної системи Полична акустика
  Точний колір білий
  Чутливість 86 дБ
  конструктивні особливості
  Конструктивні особливості фазоінвертор
  Опис фазоінвертора один порт розташований у тильній частині корпусу
  корпус
  Матеріал корпусу дерево/MDF
  Оздоблення корпусу вініл
  потужність
  Мінімальна потужність підсилювача 25 Вт на канал
  Максимальна потужність підсилювача 100 Вт на канал
  роз'єми
  Вхідні роз'єми одна пара гвинтових клем
  технічні характеристики
  Кількість смуг 2
  Макс. вхідний опір 6 Ом
  Частота поділу кросовера 2800 Гц
  фізичні характеристики
  Висота колонки 274 мм
  Глибина колонки 234 мм
  Ширина колонки 162 мм