Акустична система Dali Oberon On-Wall Dark Walnut

Код: 7602
Виробник: Dali
Цена: 25400 грн

Dali Oberon On-Wall – тонкопрофільні, майже непомітні та неймовірно потужні настінні колонки, в яких застосовано унікальну систему настінних фазоінверторів DALI. Надлегкий купольний твітер 29 мм і паперовий SMC вуфер 5.25" ідеально узгоджені з фазоінверторною системою, яку компанія DALI довела до досконалості. , що і більші моделі OBERON ON-WALL – ідеальні настінні колонки для стереосистем та систем об'ємного звуку Розміри (Ш x В x Г): 245 x 385 x 120 мм Вага: 4.9 кг

ОПИС

Dali Oberon On-Wall – тонкопрофільні, непомітні та напрочуд потужні настінні колонки. У On-Wall поєднуються технології, завдяки яким ці колонки – незважаючи на свій скромний розмір – можуть відтворювати аудіо з такою самою якістю, що й більші моделі. Завдяки малій глибині колонки легко вписати у будь-який інтер'єр.


Динаміки настінної акустичної системи Oberon On Wall такі самі, як і у поличної моделі DALI Oberon 1. Порт фазоінвертора у Oberon On Wall відсутній. Акустична система Oberon On Wall виконана в корпусі порівняно невеликої глибини (120 мм), і її можна не тільки поставити на будь-яку підходящу полицю, але й просто підвісити на стіну. Колонка призначена для роботи в стереосистемах, або як фронтальні і тилові канали домашнього кінотеатру, і, незважаючи на компактні розміри, має гарні басові характеристики. DALI Oberon On Wall оснащена набором випромінювачів, аналогічних тим, які встановлені в інших моделях серії, тому може використовуватися в одних системах разом з колонками Oberon в будь-яких поєднаннях.

Матеріали, з яких виконані динаміки, схема кросовера та геометрія корпусів серії Oberon оптимізовані для широкої діаграми розсіювання. Завдяки цьому досягається однорідне та якісне звучання навіть при прослуховуванні поза слухацькою зоною, зі зсувом від центральної осі. Це важливо – ми ж не завжди сидимо прямо перед колонками, коли слухаємо музику. Ще один плюс такого підходу – суттєве зниження гармонійних та частотних спотворень. І це також є причиною того, що колонки DALI не потрібно нахиляти.

DALI Oberon On Wall оснащені низькочастотним динаміком зі 133-мм дифузором з пресованої деревинно-стружкової маси, який був спеціально розроблений для використання у цих АС. Кошик динаміка має хороші антирезонансні властивості, а магнітна система відрізняється високою ефективністю. Дифузор басовика закріплений на еластичному підвісі, що забезпечує його великий робочий хід, та ефективно гасить паразитні вібрації.

Використання в Oberon On-Wall технології SMC дозволило суттєво знизити механічні спотворення, спричинені гістерезисом та вихровими струмами. У поєднанні з удосконаленнями магнітної системи також зменшилися спотворення третього порядку. Завдяки цьому колонки Oberon 1 не втомлюють при прослуховуванні та створюють чудово деталізовану звукову картину – неймовірну для цього класу!

Сама магнітна система складається з масивного феритового магніту та полюсного наконечника, виконаного із поєднання заліза та SMC – м'якого магнітного компаунду. Нижня металева частина полюсного наконечника увінчується 10-міліметровим диском з SMC. Така комбінація мінімізує негативні властивості заліза, а диск SMC у результаті розташовується в основній робочій зоні 4-шарової звукової котушки. Подібне розташування забезпечує максимальний ефект від технології SMC та створює дуже однорідне магнітне поле.

Новий твітер 29 мм із надлегким м'яким куполом, що використовується в Dali Oberon On-Wall, розроблений та виробляється DALI спеціально для серії OBERON. Випробувані технології поєднуються у ньому з новими особливостями.

Дифузор діаметром 29 мм виконаний із надлегкої тканини та додатково оптимізований для більшої смуги пропускання у своєму нижньому частотному діапазоні. Так досягається оптимальне перетин смуг СЧ-динаміка і твітера і створюється чудово збалансоване, невимушене та однорідне звучання у верхній частині середньочастотного діапазону. У порівнянні з більшістю твітерів, представлених на ринку, матеріал дифузора DALI більш ніж удвічі легший (0,060 мг/мм2).
Велика площа дифузора дозволяє твітер створювати більш високий рівень звукового тиску при меншому ході, полегшуючи таким чином руху котушки.
Геометрія передньої панелі твітера схожа на серії OPTICON і RUBICON і створює оптимальні робочі умови для дифузора. Розширений частотний діапазон тут поєднується з широким розсіюванням та низькою забарвленістю.

Унікальна фазоінверторна система Dali Oberon On-Wall піднімає акустичні технології на новий рівень.

Вперше ця система була представлена в моделі DALI RUBICON LCR. Порти фазоінвертора OBERON ON-WALL спрямовані вниз і дозволяють портам та стіні діяти спільно, покращуючи віддачу по низах до ступеня, неймовірної для корпусу настільки малого обсягу.

Корпус Dali Oberon On-Wall виконаний із ДВП підвищеної щільності та оброблений високоякісним вінілом. Корпус відрізняється високою жорсткістю - внутрішні розпори майже повністю усувають резонанси.

Для найкращого таймінгу всередині колонок використовується демпфуючий матеріал – з боків, зверху та знизу. Завдяки цьому створюється тісніший контакт між вуфером і портом фазоінвертора. Чутний результат – точніші баси та покращена атака в області середніх частот.
У серії OBERON вперше використані грилі нового дизайну, що надають колонкам стильного та сучасного вигляду. До колонок світлого оздоблення (білий і світлий дуб) йдуть світло-сірі грилі, до колонок темного оздоблення (чорний ясен і темний горіх) – темно-сірі. Опціонально, як аксесуар, також є білі грилі.


Технічні характеристики DALI Oberon ON-WALL

Тип: настінна акустична система

Рекомендуємо відстань від стіни: 0 – 10 см

Частотний діапазон: 55 Гц - 26 кГц

Чутливість: 86.5 дБ

Максимальний звуковий тиск 107 дБ

Імпеданс: 6 Ом

Динаміки:

  29 мм твітер з м'яким тканинним куполом

  1x5.25" СЧ/НЧ дифузор з паперу, армованого деревними волокнами

  Частота кросовера: 2100 Гц

  Рекомендована потужність підсилювача: 25 - 100 Вт

  Розміри (Ш x В x Г): 245 x 385 x 120 мм

  Вага: 4.9 кг


  У нашому інтернет-магазині “ HiFi - Profi ”. com . ua ” Ви можете придбати цю модель з

  найповнішим комфортом і наймаксимальнішими консультаціями з підключення та

  експлуатації. Зателефонуйте нам або напишіть , і можливо , ми зможемо запропонувати Вам

  модель, що більшою мірою відповідає Вашим вимогам або кращу за співвідношенням

  "ціна-якість-можливості-характеристики".

  Двадцятирічний досвід безперервного стажу в області Хай-Фай та домашніх кінотеатрів

  дозволяє нам підібрати для Вас рішення, максимально відповідне поставленим

  завданням та можливостям Вашого бюджету. А наявність одного з найкращих салонів в Україні –

  оцінити обраний компонент або акустичну систему на власні очі і особисто, а не за каталогом.

  ми намагаємося утримувати максимально доступні ціни і завжди готові до діалогу та

  індивідуального підходу до кожного замовника.

  Слідкуйте за цікавими та гарячими пропозиціями нашого інтернет-магазину “ HiFi - Profi

  у розділі АКЦІЇ , а також підпишіться на нашу сторінку в FACEBOOK, де зможете стежити

  за всіма новинками у світі Хай-Фай, а також побачити реальні фотографії компонентів та

  акустичних систем у нашому салоні.  Характеристики Акустична система Dali Oberon On-Wall Dark Walnut

  встановлення акустики
  Місце встановлення стіна
  динаміки
  ВЧ динамік 29 мм, м "який тканинний купол
  Кількість динаміків 2
  СЧ /НЧ динамік 1 х 165, дифузор з суміші деревних волокон і паперу, магнітна система Soft Magnetic Compound (SMC)
  додатково
  Комплект поставки колонка, інструкція
  загальне
  Акустичне оформлення фазоінвертор
  Вага 4,9 кг (1 шт)
  Дизайнерські особливості Компактна акустика
  Кольорова група горіх
  Країна (Головний офіс) Данія
  Мін. Частота відтворення 55 гц
  Макс. Частота відтворення 26 кГц
  Опис настінна, пасивна, центральний канал, закритого типу
  Серія Dali Oberon
  Склад комплекту 1 пара
  Тип акустичної системи Центральний канал, Настінна акустика, тилова акустика
  Точний колір горіх
  Чутливість 86,5 дБ
  корпус
  Матеріал корпусу дерево/MDF
  Оздоблення корпусу вініл
  потужність
  Мінімальна потужність підсилювача 25 Вт на канал
  Максимальна потужність підсилювача 150 Вт на канал
  роз'єми
  Вхідні роз'єми дві пари гвинтових клем
  технічні характеристики
  Кількість смуг 2
  Макс. вхідний опір 6 Ом
  Частота поділу кросовера 2200 Гц/14000 Гц
  фізичні характеристики
  Висота колонки 385 мм
  Глибина колонки 120 мм
  Ширина колонки 245 мм