Акустика Blumenhofer Fun 13 MK 2

Код: 10054
Виробник: Blumenhofer
Цена: 84929 грн

Фронтальні акустичні колонки потужність: 160 (2х80) Вт кількість каналів: 2.0 кількість смуг: 2 вхідний опір: 8 Ом частотний діапазон: 50-20000 Гц

Вироблено в Німеччині

Компанія Blumenhofer з 1977-го року займається розробкою і виготовленням акустичних систем найвищої якості. Її дослідний центр і виробнича база розташовані в природному парку на півдні Німеччини, недалеко від Мюнхена. Світове визнання акустичні системи Blumenhofer отримали завдяки багаторічному досвіду, ретельно відбирати компонентів, строгому контролю на всіх етапах випуску продукції, а також спонукати до постійного розвитку, впровадження власних унікальних технологій.

Німецький виробник Thomas Blumenhofer через рік після старту продажів останньої моделі рупорних акустичних систем серії Fun, випустив нову вдосконалену версію- Fun 13 Mk2. Колонки, як і раніше, високі і тонкі. Однак при цьому розробники обіцяють, що звучання їм вдалося значно поліпшити.

Fun 13 Mk2, як і його попередник, має схожу фірмову. Її переваги - в компактній формі і більш глибокому відтворенні басів динаміком маленького розміру. Серед основних відмінностей нового флагмана представники Blumenhofer відзначають оновлені шовковий 28 мм купольний твітер і НЧ-динамік з тришарової сендвіч-діафрагмою.

Фронтальні акустичні колонки потужність: 160 (2х80) Вт кількість каналів: 2.0
кількість смуг: 2
вхідний опір: 8 Ом
частотний діапазон: 50-20000 Гц

Розгорнути