Акустична пара DALI Opticon 8 MK2 Tobacco Oak

Код: 9412
Виробник: Dali
Цена: 138000 грн

Акустичне оформлення: фазоінвертор на задній панелі, Діапазон частот: 38 Гц - 30 кГц (+/- 3 дБ), Драйвери: НЧ-динаміки 2 х 8" з дифузором з паперово-деревної маси, магнітна система SMC, СЧ-динамік 6½" з дифузором з паперово-деревної маси, магнітна система SMC, ВЧ-секція 29 мм з м'яким тканинним куполом і 17 х 45 мм стрічковий, Опір: 4 Ом, Чутливість: 88.5 дБ, Частота кросовера: 380 Гц /ц 2 Максимальний звуковий тиск: 112 дБ, Частота налаштування фазоінвертора: 29.5 Гц, Рекомендована потужність підсилювача: 40 - 300 Вт, Відстань до стіни: 30-150 см, Розміри (Ш х В х Г): 241 х 1141 х : 37.1 кг

Підлогова акустична система Opticon 8 Mk2 є флагманом нової серії висококласних колонок фірми DALI. Ці АС створювалися на основі новітніх технологій, а також перевірених технічних рішень, зокрема використаних у моделях серій Epicon та Rubicon. Колонки мають продуманий дизайн, в їх зовнішності вдало поєднується металева окантовка випромінювачів і лакова обробка передніх панелей, а також якісне вінілове покриття корпусів.


Акустичні системи Opticon 8 Mk2 мають конфігурацію 3,5 смуги, а висота їхнього корпусу трохи перевищує один метр. Розташування випромінювачів на передній панелі колонок не зовсім звичне, проте, на думку інженерів компанії, сприяє більш рівномірному та синхронізованому звучанню у всьому діапазоні робочих частот. Два басових динаміки діаметром 8 дюймів з дифузорами з деревно-паперової маси встановлені вгорі та внизу панелі. На відміну від більшості аналогічних моделей обидва низькочастотні випромінювачі в цій АС працюють паралельно, що дозволило підвищити рівень звукового тиску на басах. У цих динаміках використовуються магніти, створені за технологією SMC (м'який магнітний компаунд), що дозволило досягти їх високої ефективності, а також підвищити лінійність характеристики поля. В результаті суттєво знизилися гармонічні спотворення третього та п'ятого порядків, що підтверджується як лабораторними змінами, так і суб'єктивним тестуванням.


Між НЧ-динаміками змонтовано 6,5-дюймовий середньочастотник з дифузором з такого самого матеріалу, а також ВЧ-секція. Остання аналогічна тій, яка використовується в АС серії Rubicon , і складається з основного твітера з полегшеним тканинним куполом діаметром 28 мм, а також стрічкового супертвітера. Таке рішення дозволило розширити діапазон робочих частот Opticon 8 Mk2 до 30 кГц (за рівнем - 3 дБ), а також вирівняти колонки АЧХ і знизити спотворення звуку.


Колонка Opticon 8 Mk2 оснащена фазоінвертором, вихідний отвір якого розташований на задній панелі. Роздільний фільтр в АС збирається і налаштовується вручну, а блок гвинтових роз'єм дозволяє виконати підключення за схемами Bi-amping або Bi-wiring.


Технічні характеристики: DALI Opticon 8 MK2

 • Акустичне оформлення: фазоінвертор на задній панелі
 • Діапазон частот: 38 Гц – 30 кГц (+/- 3 дБ)
 • Драйвери: НЧ-динаміки 2 х 8" з дифузором з паперово-деревної маси, магнітна система SMC, СЧ-динаміки 6½" з дифузором з паперово-деревної маси, магнітна система SMC
 • ВЧ-секція 29 мм з м'яким тканинним куполом і 17 х 45 мм стрічковий
 • Опір: 4 Ом
 • Чутливість: 88.5 дБ
 • Частота кросовера: 380 Гц/2200 Гц/14 кГц
 • Максимальний звуковий тиск: 112 дБ
 • Частота налаштування фазоінвертора: 29.5 Гц
 • Рекомендована потужність підсилювача: 40 - 300 Вт
 • Відстань до стіни, що рекомендується: 30-150 см
 • Розміри (Ш х В х Г): 241 х 1141 х 450 мм
 • Вага: 37.1 кг