Акустична система YAMAHA NS-F901 Piano Black

Код: 2063
Виробник: Yamaha
Цена: 169200 грн

підлогова, 3-смугова, Потужність 50 Вт, Опір 6 Ом, частотний діапазон 32Гц-50 кГц, вага 30.7 кг (1 шт.)

Давня традиція Yamaha в справі виробництва високоякісних акустичних систем отримала найбільш повне відображення в підлогової моделі NS-F901.

Ці акустичні системи дають неймовірно прозорий звук при відтворенні аудіосигналу з високою роздільною здатністю.

Інноваційна конструкція і матеріали найвищої якості роблять цю модель воістину бездоганною.

Концепція Soavo: відтворення природного звучання

 • Новий СЧ-динамік A-PMD для чистого, насиченого і детального відтворення сигналу з джерел високого дозволу
 • Новий НЧ-динамік A-PMD для відтворення нижніх частот з високою потужністю і чіткістю
 • Алюмінієвий ВЧ-динамік з купольної діафрагмою DC-Diaphragm ™ і неодимовим магнітом
 • Інноваційна конструкція корпусу з непаралельними поверхнями
 • Конструкція з з'єднанням трьох площин під кутом 45 градусів
 • Двокамерний корпус (НЧ і СЧ-динаміки розділені похилою перегородкою) з вертикальними елементами жорсткості
 • Компоненти найвищої якості, включаючи конденсатори Solen
 • Елегантний зовнішній вигляд - робота дизайнера Тошиюки Кита

Концепція Soavo: відтворення природного звучання

Акустика Soavo розроблена на основі нашого багатого досвіду, що включає 125 років створення музичних інструментів і понад півстоліття виробництва акустичних систем. Для правильного відтворення сигналу з нових джерел з високою роздільною здатністю моделі серії NS-901 оснащуються новими динаміками і піддаються процедурі ретельної налаштуванні звуку, що розширює їх виразні можливості. Ви можете бути впевненими, що ці АС передадуть весь загострення пристрастей, який присутній в музиці і на саундтреках.

Новий СЧ-динамік A-PMD для чистого, насиченого і детального відтворення сигналу з джерел високого дозволу

У моделях серії NS-901 використані динаміки A-PMD (Advanced Polymer-injected Mica Diaphragm) з поліпшеним паперовим дифузором для відтворення аудіосигналу з джерел високого дозволу. Завдяки перевагам A-PMD - граничної легкості, жорсткості і стабільності - акустичні системи знаходять м'якість, дуже швидкий відгуки дають хороше розсіювання, відтворюючи відчутні звукові образи. Динамік A-PMD включає потужну магнітну систему з великим неодимовим магнітом і міцну литу алюмінієву кошик, що забезпечує високу потужність і чудовий відгук в діапазоні середніх частот, складових всю суть музики. Свій внесок в високу якість відтворення вносять також каучуковий підвіс, центрирующая шайба, спроектована Куртом Мюллером, інженером з Німеччини, і ретельна настройка звуку.

New A-PMD Woofer provides low range reproduction with abundant power and responsiveness

The bass unit also adopts the new A-PMD with a paper cone upgraded for the reproduction of high resolution sound. The use of a large ferrite non-shielded magnet ensures high drive power that provides prodigious bass volume. By utilizing high quality parts such as a high rigidity aluminum diecast frame that dampens resonance, it reproduces bass with a deep sense of scale, achieving both power and speed, leaking out of the speaker cone. This means the full power of the waves is forced out through the air port, resulting in clear, powerful bass.

Повна достовірність звучання ВЧ-динаміка з алюмінієвим куполом DC-Diaphragm ™

Купольний ВЧ-динамік діаметром 3 см з алюмінію з неодимовим магнітом має високий ступінь жорсткості і забезпечує швидкий відгук. Його звучання дуже природно доповнює діапазон середніх частот. Завдяки надійній інтеграції діафрагми зі звуковою котушкою, а також матеріалу підвісу і його товщині підвищується щільність і роздільна здатність звуку на верхніх частотах. Важка лита алюмінієва плита, на якій встановлений ВЧ-динамік, зводить до мінімуму резонанс, а дрібна сітка гриля ідеально розсіює звук. Це дозволяє досягти достовірного відтворення щільності звукової атмосфери і передачі нюансів при відтворенні сигналу з джерел високої чіткості.

Висока потужність, достовірне відтворення, інноваційна конструкція

При створенні АС високої якості дуже важлива конструкція корпусу. Метою ставилося придушення стоячих хвиль для досягнення більшої точності звучання, а також формування тривимірного звукового поля з відчутним відчуттям глибини. Вирішено було створити корпус з непаралельними поверхнями, передбачивши поділ секцій НЧ і СЧ-динаміків похилій перегородкою і зміцнення всієї конструкції за допомогою вертикальної «сходи». Іншим важливим моментом є метод тристороннього кутового з'єднання панелей корпусу - метод, запозичений з багатого досвіду роботи майстрів Yamaha з деревом. Цей метод дає виключно міцні з'єднання, і вся конструкція функціонує як єдине ціле, забезпечуючи відтворення потужного, пружного і чіткого баса.

Алюмінієва опорна плита ВЧ-динаміка

Литий алюмінієвий плита, до якої кріпиться ВЧ-динамік, служить надійною опорою для динаміка і ізолює його від вібрації корпусу. Це забезпечує чистоту і прозорість звуку без забарвлення на верхніх частотах.

Різьблений дерев'яний порт фазоінвертора

Дерев'яний фазоинвертор вирізаний з високоякісної деревини. Товсті стінки і широкий розтруб фазоинвертора забезпечують рівномірність звукового потоку і малий рівень шуму, повідомляючи басу міць і важкість.

Кросовер виконаний на компонентах найвищої якості, включаючи металізовані поліпропіленові конденсатори і великі котушки на залізних сердечниках з акуратною намотуванням із спеціально відібраної дроту. Всі компоненти мають паяні з'єднання - без застосування друкованих плат, що також сприяє формуванню більш живого і насиченого звучання. Нарешті, в ході ретельної настройки звуку проводиться вирівнювання АЧХ в точках переходу між динаміками для досягнення рівномірності у всьому спектрі частот.

Привабливий зовнішній вигляд - заслуга дизайнера Тошиюки Кита

Зовнішнє оформлення розробив Тошиюки Кіта, всесвітньо відомий проектувальник промислових виробів. Така модель в корпусі з натурального шпону з розкішною обробкою під фортепіано елегантно впишеться в будь-яку систему домашнього кінотеатру.

Оздоблення чорне або біле фортепіано Yamaha

Блискуча глянцева обробка виконана з використанням методів, розроблених за багато десятиліть виробництва чудових роялів Yamaha. Вона дуже ефектно доповнює м'яке насичене звучання акустичної системи.

Характеристики Плитка акустика Yamaha NS-F901

 • Тип: 3-смугові підлогові АС з фазоінвертором
 • НЧ-динаміки: Два 16-см дифузора Advanced PMD
 • СЧ-динамік: 13-см дифузор Advanced PMD
 • ВЧ-динамік: Алюмінієвий купол 3 см
 • Діапазон відтворюваних частот: 32 Гц - 50 кГц
 • Номінальна вхідна потужність: 50 Вт
 • Максимальна вхідна потужність: 200 Вт
 • Чутливість: 89 дБ / 2,83 В / 1 м
 • Частота кроссовера: 450 Гц / 3,5 кГц
 • Імпеданс: 6 Ом
 • Габарити (ШхВхГ): 270 x 1 060 x 425 мм
 • Маса: 30,7 кг
Розгорнути

Характеристики Акустична система YAMAHA NS-F901 Piano Black

динаміки
НЧ динамік Подвійний 16 см (6-1/2 & ;) Розширений PMD конус
СЧ динамік 13 см (5) Конус Advacned PMD
додатково
Комплект поставки колонка
загальне
Акустичне оформлення фазоінвертор
Вага 30,7 кг
Кольорова група Чорний лак
Мін. Частота відтворення 32 Гц
Макс. Частота відтворення 50 кГц
Тип акустичної системи Підлогова акустика
Точний колір Чорний лак
Чутливість 89 дБ
конструктивні особливості
Конструктивні особливості фазоінвертор
корпус
Оздоблення корпусу рояльний лак
потужність
Мінімальна потужність підсилювача 50 Вт на канал
Максимальна потужність підсилювача 200 Вт на канал
технічні характеристики
Кількість смуг 3
Макс. вхідний опір 6 Ом
Частота поділу кросовера 450 Гц/3,5 кГц
фізичні характеристики
Висота колонки 1060 мм
Глибина колонки 425 мм
Ширина колонки 270 мм