Акустична система Tannoy PRESTIGE CANTERBURY GR

Код: 2339
Виробник: Tannoy
Цена: 1080000 грн

Підлогова Пасивні Акустична система, колір: горіх, макс. Потужність підсілювача: 300 Вт, Дизайнерська акустика, фазоінвертор, Bi-Wiring, магнітне екранування, макс. вхідній Опір: 8 Ом, чутлівість 96 дБ, частотний діапазон: 28 Гц - 27 кГц, місце установки: підлога, розміри (ШхВгГ): 680x1100x480 мм, вага 63 кг

Напольниками Tannoy Canterbury GR входить в «золоту» референсну серію Prestige Gold Reference. Як запевняє компанія Tannoy, дана модель призначена для тих любителів якісного саунду, хто бажає мати в своєму розпорядженні найпотужніший на сьогоднішній день фірмовий 15 "випромінювач Gold Reference Dual Concentric, але потребує більш компактною акустичною системою, ніж володіє аналогічним драйвером топовий спікер Westminster Royal GR.

Модель має 235-літровий кабінет з 25 мм фронтальною панеллю, володіє чутливістю в 96 дБ і витримує в піку потужність в Потужність 600 Вт. Оновлений спеціально для серії Prestige GR випромінювач запозичив деякі технічні рішення у флагмана Kingdom Royal. Його СЧ / НЧ-секція отримала новий дифузор з збагаченої синтетичними волокнами з метою поліпшення механічних характеристик целюлози. Застосовується подвійний підвіс з просоченої тканини і магнітна система Alnico на основі сплаву алюмінію, кобальту, нікелю і заліза. У центрі СЧ / НЧ-драйвера встановлено хвилевід 2-дюймового (52 мм) компресійного твітера з куполом з алюмінієво-магнієвого сплаву і майларовим підвісом. Співвісний розташування динаміків дозволяє отримати цілісний, відмінно сфокусований звуковий образ. Напольниками Tannoy Canterbury GR має мінімум спотворень навіть на високих рівнях гучності і забезпечує натуральний саунд з повним відчуттям присутності.

Чудово демпфірованного кабінет виготовлений з високоплотной березової фанери, обклеєний натуральним шпоном ( «горіх») з масляним просоченням і має вставки з горіхового масиву. Гармонійно врізані в кути кабінету щілини фазоинвертора можуть відкриватися / закриватися завдяки системі Variable Distributed Port System. Нижня частина фасаду зайнята позолоченою пластиною з осередками для двох настановних гвинтів, за допомогою яких можна змінювати рівень віддачі по ВЧ і крутизну спаду кривої частотної характеристики у верхній смузі. У тил корпусу винесені п'ять WBT-терміналів, один з яких служить для заземлення. Для захисту драйвера передбачений гриль з акустично прозорою тканиною і замком.

Плата кросовера з фільтрами 2-го порядку містить висококласні комплектуючі, в т.ч. конденсатори MR-серії ICW ClarityCap, котушки з мінімальною кількістю втрат і ін. Для зняття механічної напруги в кристалічній микроструктуре провідників і елементів фільтрів застосовується процес кріогенної обробки.

Призначена для великих приміщень АС Tannoy Canterbury GR - це відмінний варіант для тих аудиофилов, хто поряд з високою якістю звучання цінує розкішні ретро-форми.

Особливості підлоги акустики Tannoy Canterbury GR

 • Подвійний концентричний 15 "динамік Gold Reference Dual Concentric
 • Розкішна обробка шпоною і горіховим масивом
 • Високощільна березова фанера в якості матеріалу кабінету
 • Широкі можливості налаштування ВЧ, висококласні комплектуючі в кросовері

Характеристики Акустика Tannoy Canterbury GR

 • Число поло: 2
 • Кількість динаміків: 1
 • Тип корпусу: фазоінверторний, система Variable DistributedPort System дозволяє закривати і відкривати порти фазоінвертора
 • Обсяг корпусу: 235 л
 • Діаметр і тип випромінювача: подвійний концентричний випромінювач Gold Reference Dual Concentric включає в себе: 1) 380 мм (15 ") СЧ / НЧ-драйвер з посиленим синтетичними волокнами дифузором з целюлози, подвійним тканинним підвісом з просоченням і 52 мм котушкою, магнітна система: Alcomax 3 (Alnico), 2) 52 мм (2 ") компресійний ВЧ-випромінювач з алюмінієво-магнієвих куполом, майларовим підвісом і хвилеводом PepperPot WaveGuide; магнітна система: Alcomax 3 (Alnico)
 • Рекомендована потужність підсилювача: від 20 до 300 Вт на канал
 • Номінальна / пікова потужність: 150/600 Вт
 • Чутливість: 96 дБ (2,83 В / 1 м)
 • Номінальний / мінімальний імпеданс: 8 Ом / 5 Ом
 • Частотна характеристика: 28 Гц - 27 кГц (- 6 дБ)
 • Конічна дисперсія з кутом в 90 градусів: так
 • Частота поділу смуг: 1,1 кГц
 • Кросовер: ВЧ / НЧ-фільтри 2-го порядку
 • Налаштування кросовера: твітер: +/- 3 дБ від 1,1 кГц до 27 кГц, спад від + 2 дБ до - 6 дБ на октаву в діапазоні від 5 кГц до 27 кГц
 • Внутрішня розводка: виконана за допомогою кабелів з провідниками з очищеної монокристаллической міді PCOCC (99.9999%), в платах кросовера використовуються з'єднувальні дроти з провідниками з чистого срібла (99.99%)
 • Вхідні роз'єми: п'ять клем WBT NextGen WBT-0703, в т.ч. заземлювальна клема
 • Гриль: масивна рама з замком і акустично прозорою тканиною
 • Габарити (ШхВхГ): 680x1100x480 мм
 • Вага: 63 кг
 • Колір: Walnut
Розгорнути

Характеристики Акустична система Tannoy PRESTIGE CANTERBURY GR

встановлення акустики
Місце встановлення підлога
динаміки
ВЧ динамік 51 мм
Кількість динаміків 2
НЧ динамік 380 мм
додатково
Комплект поставки колонка, інструкція
загальне
Акустичне оформлення відкритий (фазоінвертор)
Вага 63 кг
Варіанти обробки Натуральний шпон: горіх
Дизайнерські особливості Дизайнерська акустика
Кольорова група Темно-коричневий
Мін. Частота відтворення 28 Гц
Макс. Частота відтворення 27 кГц
Опис підлога, пасивна, фазоінверторного типу
Серія Tannoy Prestige GR
Склад комплекту 2 колонки
Тип акустичної системи Підлогова акустика
Точний колір Горіх
Чутливість 96 дБ
конструктивні особливості
Конструктивні особливості фазоінвертор, Bi-Wiring, магнітне екранування
Опис фазоінвертора фазоінвертор з подвійним розподіленим щілинним фронтально-боковим портом
корпус
Матеріал корпусу дерево/MDF
Оздоблення корпусу натуральний шпон
потужність
Мінімальна потужність підсилювача 20 Вт на канал
Максимальна потужність підсилювача 300 Вт на канал
роз'єми
Вхідні роз'єми гвинтовий
технічні характеристики
Кількість смуг 2
Макс. вхідний опір 8 Ом
Частота поділу кросовера 1,1 кГц
фізичні характеристики
Висота колонки 1100 мм
Глибина колонки 480 мм
Ширина колонки 680 мм