Акустична система Tannoy GRF 90

Код: 2331
Виробник: Tannoy
Цена: 759000 грн

Підлогова АС для великих приміщень, 2-х смугова, серія Prestige GR, фазоінвертор, річок. Потужність підсілювача: 20-280 Вт, макс. Потужність: 560 Вт, імпеданс: 8 Ом, діапазон частот: 24-27000 Гц, розміри (ШхВгГ): 550 х 1240 х 465 мм

Компанія Tannoy доповнила свою лінійку Prestige GR новим напольниками Tannoy GRF 90, випущеним обмеженим тиражем на честь 90-річного ювілею бренду. Абревіатура GRF в його назві вказує на ініціали засновника компанії Гая Р. Фонтейна.

Модель виконана у фірмовому ретро-дизайні і відрізняється чудовим демпфуванням завдяки застосуванню внутрішніх стяжок і розпірок. Кабінет виконаний з високоплотной ДСП і березової фанери, а товщина його фронтальній панелі досягає 25 мм. Два порту фазоінвертора виведені в тильну частину АС.

Напольниками оснащений подвійним концентричних динаміком, що складається з 300 мм СЧ / НЧ-драйвера з тканинним підвісом і паперової діафрагмою, а також вбудованого в його центр 52 мм компресійного ВЧ-драйвера з хвилеводом PepperPot і мембраною з алюмінієво-магнієвого сплаву. Завдяки співвісний розташуванню обох випромінювачів забезпечується цілісний, добре сфокусований звуковий образ і симетрична в обох площинах діаграма спрямованості. Магнітна система виготовлена зі сплаву Alnico (алюміній / нікель / кобальт / залізо). Така конструкція дозволяє отримати динамічний саунд з швидкими, добре артикульованими НЧ і добре відпрацьованої відкритою серединою. Динаміки витримують пікове навантаження в 560 Вт і мають чутливістю в 95 дБ, а захистити їх від пошкоджень допомагають знімні грилі, які встановлюються врівень з гранями лицьовій панелі корпусу.

Схеми кросовера спрощені з метою забезпечення гранично короткого шляху проходження сигналу. У фільтрах задіяні високоякісні комплектуючі: котушки з низьким коефіцієнтом втрат, товстоплівкові резистори і конденсатори ICW ClarityCap (MR-серія). Вся плата кросовера разом з встановленими на ній елементами проходить процес глибокої кріогенної обробки, що сприяє зняттю механічної напруги. Для підключення кабелю служать чотири гвинтові клеми, а п'ята клема використовується для заземлення.

Модель оброблена горіховим шпоном з масляним просоченням і прикрашена металевими пластинами, покритими тонким шаром золота. Одна з таких пластин знаходиться в нижній частині фасаду і оснащена осередками для настановних гвинтів. Верхній ряд, що складається з п'яти осередків, дає можливість змінювати рівень ВЧ, а нижній ряд дозволяє варіювати крутизну спаду кривої АЧХ в верхньому частотному діапазоні.

Звучання Tannoy GRF 90 відрізняється натуральними тембрами, точної фокусуванням, чудовою динамікою і детальністю, глибоким швидким басом і масштабної сценою з чудовою локалізацією. Модель призначена для великих за площею приміщень.

Особливості підлоги акустики Tannoy GRF 90

 • Ретро-дизайн, елементи преміум-класу в фільтрах кросовера
 • Корпус виготовлений з березової фанери і високоплотной ДСП
 • 300 мм подвійний концентричний динамік
 • Широкі можливості налаштування ВЧ

Характеристики Акустика Tannoy GRF 90

 • Число смуг: 2
 • Кількість динаміків: 1
 • Тип корпусу: фазоінверторний, два порти знаходяться в тильній частині кабінету
 • Обсяг корпусу: 210 л
 • Діаметр і тип випромінювача: подвійний концентричний динамік Gold Reference Dual Concentric включає в себе: 1) 300 мм (12 ") СЧ / НЧ-драйвер з паперовим дифузором, тканинним підвісом і 52 мм котушкою; 2) 52 мм (2 ") компресійний ВЧ-випромінювач з куполом з алюмінієво-магнієвого сплаву, майларовим підвісом і хвилеводом PepperPot WaveGuide; магнітна система: Alnico
 • Рекомендована потужність підсилювача: від 20 до 280 Вт на канал
 • Номінальна / пікова потужність: 140/560 Вт
 • Чутливість: 95 дБ (2,83 В / 1 м)
 • Номінальний / мінімальний імпеданс: 8 Ом / 5 Ом
 • Частотна характеристика: 24 Гц - 27 кГц (- 6 дБ)
 • Конічна дисперсія з кутом в 90 градусів: так
 • Частота поділу смуг: 1,1 кГц
 • Кросовер: ВЧ і НЧ-фільтри 2-го порядку
 • Налаштування кросовера: +/- 3 дБ від 1,1 кГц до 27 кГц, спад від + 2 дБ до - 6 дБ на октаву в діапазоні від 5 кГц до 27 кГц
 • Вхідні роз'єми: 2 пари високоякісних гвинтових клем, заземлювальна клема
 • Гриль: знімний
 • Габарити (ШхВхГ): 550x1240x465 мм
 • Колір: Walnut
Розгорнути

Характеристики Акустична система Tannoy GRF 90

встановлення акустики
Місце встановлення підлога
динаміки
ВЧ динамік 1 х 52 мм, компресійний, з куполом з алюмінієво-магнієвого сплаву, майларовим підвісом і хвилеводом PepperPot WaveGuide магнітна система: Alnico
Кількість динаміків 2
СЧ /НЧ динамік 1 х 380 мм, з паперовим дифузором, тканинним підвісом і 52 мм котушкою
загальне
Акустичне оформлення фазоінвертор
Варіанти обробки шпон
Дизайнерські особливості Вінтаж (під старовину)
Кольорова група Темно-коричневий
Країна (Головний офіс) Великобританія
Мін. Частота відтворення 24 Гц
Макс. Частота відтворення 27 кГц
Опис підлога, пасивна, фазоінверторного типу
Серія Tannoy Prestige GR
Склад комплекту 2 колонки
Тип акустичної системи Підлогова акустика
Точний колір Горіх
Чутливість 95 дБ
конструктивні особливості
Конструктивні особливості фазоінвертор
Опис фазоінвертора два порти знаходяться в тильній частині кабінету
корпус
Матеріал корпусу дерево/MDF
потужність
Мінімальна потужність підсилювача 20 Вт на канал
Максимальна потужність підсилювача 280 Вт на канал
роз'єми
Вхідні роз'єми 2 пари високоякісних гвинтових клем, що заземляє клема
технічні характеристики
Кількість смуг 2
Макс. вхідний опір 8 Ом
Частота поділу кросовера 1100 Гц