Акустична система KLIPSCH Cornwall III walnut

Код: 2186
Виробник: Klipsch
Цена: 261000 грн

підлогова, пасивна, фазоінверторного типу, призначення: моніторній громкомовець, материал корпусу: MDF, 100 Вт, 102 дБ, 34-20000 Гц, 643x908x394 мм

Рупорні акустичні системи Klipsch Cornwall III є поліпшенням знаменитої легендарної Hi-End акустики Klipsch Cornwall, розробленої в 1959 році (які були призначені для установки в кутах кімнати (corner) або біля стін (wall), що відповідає назві моделі) і випускалася до 1990 року, що є своєрідним рекордом довголіття АС.

На численні прохання шанувальників акустики Klipsch (штаб-квартира Klipsch виявилася буквально заваленої листами незадоволених аудиофилов усього світу, вимагали негайно повернути їх «улюбленицю» на прилавки) компанія відновила в 2006 році виробництво акустичних систем нової версії Cornwall III.

Компанія Klipsch розробила нову поліпшену модель Cornwall III, яка, як стверджується, завдяки використанню нових динаміків, по звуковим якостям значно поліпшила і перевершила свій прототип. Це трехполосная АС, оснащена новими випромінювачами для середніх і високих частот з титановими дифузорами і рупорної навантаженням, а також величезним 36-сантиметровим басовік з аудіофільним тканинним підвісом і дифузором з композитного волокна. Діапазон робочих частот Cornwall III становить 34 Гц - 20 кГц, чутливість 102 дБ (за цим показником нова АС не поступається знаменитим «повністю рупорним» колонкам Klipshorn), і колонки здатні розвинути воістину ураганне звуковий тиск в 119 дБ. Лаковане зовнішня обробка колонок Klipsch Cornwall III може бути чорною, а також виконана вишневим або горіховим деревом.

Рупорні Klipsch Cornwall III є прекрасною акустикою для роботи з ламповими підсилювачами, що дозволяє досягти найбільш живого і душевного звучання в домашніх умовах за відносно невелику вартість. А використання хорошого вінілового програвача дасть Вам можливість отримати повністю аналоговий звуковий тракт, який вдихне в вашу музику життєвого реалізму з непідробним натуральним звучанням і геть отоб'ет бажання повертатися до синтетичного звучанням цифрових форматів.

Фірмова риса Klipsch - застосування рупорів, що відкриває можливість для збільшення чутливості, поліпшення динаміки і зниження КНІ. У руслі свого кредо "динаміка - джерело музичних емоцій" компанія наполегливо удосконалює рупори, прагнучи до точного відтворення динамічної шкали аудіозаписів. Чи кращу сумісність такого НЧ-ланки з ВЧ і СЧ-смугами, адже компанія Klipsch говорить про мільйони людино-годин, витрачених на розробку рупорів, динаміків і оптимізацію їх взаємодії.

Подібно флагману Klipschorn, нова Cornwall III входить в серію Heritage. Її неординарна чутливість - 102 дБ (1 Вт / 1 м), і максі мального звуковий тиск 119 дБ дозволяють очікувати динаміку, подібну динаміку концертного звучання. Багато сучасні підсилювачі, на відміну від своїх предків півстолітньої давності, з легкістю видають в навантаження сотні ват, але власники Klipsch цілком можуть зупинитися на елітних однотактний УНЧ класу А. Втім, високий ККД гучномовця - не єдине і не головне достоїнство рупорної АС.

Виробник нагадує нам, що невеликі за габаритами і вагою купольні титанові діафрагми дюймового "високочастотника" K-107-ТI, так само як і СЧ3драйвера K-53-ТI (діаметром 44,5 мм), сприяють високій точності звучання: завдяки своїй малій інертності і високої жорсткості вони скрупульозно відпрацьовують тимчасові характеристики електричного сигналу. Позитивно позначається ще і малий робочий хід котушок всіх трьох випромінювачів, необхідний для розвитку номінального звукового тиску. ВЧ-рупор має форму трактриса, а у "среднечастотника" - експонента. Обидва рупора мають більш широкої спрямованістю в горизонтальній площині, причому високочастотний по куту розкриття навіть перевершує СЧ. Це зроблено навмисно, для компенсації більш активного поглинання ВЧ-коливань в житловому приміщенні, на середніх частотах ж навпаки - мінімізуються відображення не тільки від стелі та підлоги, але також і від бічних стін.

3-смуговий конструкція забезпечила широкий відтворений діапазон - від 34 Гц до 20 кГц. Частоти поділу 800 Гц і 5 кГц сприяють природному і чистому звучачи нию СЧ-регістра. Витримана в строго консервативному дизайні, модель Cornwall III має незвично велику ширину - 64 см, але все ж відрізняється від попередниці новаціями в високотехнологічних СЧ і ВЧ динаміках.

Характерно, що ширина у АС більше, ніж необхідно для розміщення НЧ-головки; можна припустити, що справа в прагненні розподілити обсяг корпусу АС уздовж стіни, зменшивши таким чином його глибину, оскільки вузьконаправлене випромінювання рупорів виключає версію про коригування АЧХ через переотражения від передньої панелі. В ім'я вирівнювання чутливості рупорних випромінювачів і басового динаміка дифузор останнього, виготовлений з пресованого паперу, має велику площу (діаметр 381 мм). Його конструкція при обраної глибині НЧ не потребує великої робочому ході котушки, так як він відразу впливає на велику масу повітря. Це дозволило використовувати аудіофільских рішення - тканий підвіс у вигляді 4 невеликих складок з латексної просоченням.

Спочатку АС прослуховувалися з 30-ватним підсилювачем класу А, так як він відповідав їм по чутливості. Відразу стало ясно, що системи потребують напрямку рупорів "среднечастотников" і "пискавок" на слухача, так що ставити їх уздовж стіни я б не рекомендував. Cornwall III створювали потужне динамічне звучання з масованим верхнім басом і зовсім не стиснутої динамікою ударних, ефектно підкреслюючи ритмічність композицій популярної музики. А за рахунок прозорості у всьому діапазоні частот і адекватного відтворення тембрів джазові та класичні твори розкривалися з такою глибиною, яка змушувала прослуховувати всі тестові композиції до кінця.

Відносно тонального балансу можна вказати, що Cornwall мали трохи тушковані середні частоти і посилені баси, але не в сенсі їх глибини - очевидно, що першочерговим завданням конструкторів було якісне сполучення НЧ-ланки з рупорними СЧ і ВЧ-випромінювачами. Сцена заповнювалася віртуальними джерелами звуку кілька збільшеного масштабу, але це не заважало слухати і суб'єктивно додавало детальності. Зона оптимального прослуховування у Cornwall III невелика, але при наближенні до АС зростає рівень і дозвіл СЧ / ВЧ, що може виявитися корисним в умовах неоднакового балансу в записах різних років і різних студій.

Зміна підсилювача на Lamm M1.1 принесла дивно чисте відтворення жіночого вокалу і ефект глибокого баса, який виникав при підвищенні гучності: низькі відчувалися через вібрацію підлоги під ногами і навіть власної грудної клітини, а КНІ у Cornwall залишався непомітним. Здавалося, стала рівніше і АЧХ. Сцена придбала додаткову глибину, хоча і не досягала кращих еталонів. В ході прослуховування стало проявлятися загадкову властивість Cornwall III створювати в аудіотракті атмосферу аналогового звучання, а крім того наочно демонструвати глибину музичного задуму разом з технічним блиском виконання. АС Klipsch можуть багато повідомити цінителям віртуозною музики.

Cornwall III об'єднує більш ніж півстолітні традиції в акустичному оформленні вуфера і елементи передової технології в купольних драйвери. Така синергія інженерного мистецтва і чуйності до музикальності аудіокомпонента стала можлива завдяки 60-річному досвіду компанії Klipsch Audio Technologies. Недарма ця модель відноситься до серії, названої "Спадщина". Хоча значення таких параметрів, як імпеданс і чутливість, виглядають в паспорті Cornwall III дуже спокусливо, в ще більшому ступені ці АС, що втілюють концепцію харизматичного Пола Кліпш, привертають живим і душевним характером звучання. Рупорна АС з тих часів, коли ще не існував комерційний мас-медійний ерзац-продукт.

Характеристики Полична акустика Klipsch CORNWALL III Cherry

 • Частотний діапазон 34 Гц - 20 000 Гц (+/- 3 дБ)
 • Чутливість 102 дБ (2.83 Вольт @ 1метр)
 • Опір 8 Ом
 • Частота поділу кросовера Середні частоти: 800 Гц; Високі частоти: 5 000 Гц
 • Потужність 100 Вт (тривала); 400 Вт (пікова)
 • Тип корпусу Підлога
 • Акустичне оформлення трьохсмуговими системи з рупорним оформленням ВЧ і СЧ динаміків; НЧ динамік - фазоинвертор з трьома щілинними фронтальними портами.
 • Високочастотний динамік Один (K-107-Ti) 1-дюймовий (2.54 см) компресійний з титанової діафрагмою і рупором Tractrix.
 • Середньочастотний динамік Один (K-53-Ti) 1.75-дюймовий (4.45 см) компресійний з титанової діафрагмою і експонентціальним рупором.
 • Низькочастотний динамік Один (K-33-E, NEW!) 15-дюймовий (38,1 см) з дифузором з копозітного волокна, в фазоінвертном оформленні.
 • Максимальний звуковий тиск 119 дБ
 • Комплектація Двухкабельное підключення eсть
 • Маса 44.5 кг
 • Матеріал корпусу і обробка MDF, лакований натуральний шпон: горіха, вишні, чорного ясеня.
 • Габарити (ВхШхГ) 90.81 см x 64.29 см x 39.37 см
Розгорнути

Характеристики Акустична система KLIPSCH Cornwall III walnut

динаміки
ВЧ динамік 25.4 мм, титан
НЧ динамік 381 мм
СЧ динамік 44.5 мм, титан
додатково
Комплект поставки колонка, кріпак, інструкція
загальне
Акустичне оформлення фазоінвертор
Вага 44.4 кг
Варіанти обробки Горіх Лак, Вишневий Лак, Чорний Лак
Країна (Головний офіс) США
Мін. Частота відтворення 34 Гц
Макс. Частота відтворення 20 кГц
Тип акустичної системи Підлогова акустика
Точний колір Горіх
Чутливість 102 дБ
конструктивні особливості
Конструктивні особливості фазоінвертор
корпус
Матеріал корпусу дерево/MDF
потужність
Мінімальна потужність підсилювача 100 Вт на канал
Максимальна потужність підсилювача 400 Вт на канал
технічні характеристики
Макс. вхідний опір 8 Ом
фізичні характеристики
Висота колонки 908 мм
Глибина колонки 394 мм
Ширина колонки 643 мм