Акустична система Dali Oberon 5 Dark Walnut

Код: 7595
Виробник: Dali
Цена: 40960 грн

Dali Oberon 5 – втілення ідей, традицій та інновацій DALI. Це компактні, витончені підлогові колонки з парою паперових SMC вуферів 5.25" і надлегким твитером з куполом 29 мм. природного та достовірного відтворення будь-якої музики та фільмів Розміри (Ш x В x Г): 162 x 830 x 283 мм Вага: 10.8 кг потужність підсилювача: 30 - 150 Вт

ОПИС

Для створення акустичних систем Dali Oberon 5 були обрані кращі елементи колонок відомої датської фірми, які поєднують якість звучання, дизайн і універсальність.

Dali Oberon 5 має всі переваги технологій, запозичених безпосередньо у сімейств колонок DALI High End класу. Це єдина серед "Оберонов" модель, оснащена парою 5,25-дюймових динаміків, які за сумарною площею дифузорів значно перевищують типові колонки в даній ціновій категорії і дозволяють без особливої напруги відтворювати справжню музичну динаміку. Це, у поєднанні з великим і при цьому елегантним корпусом, дозволяє чудово передавати найглибші баси та заповнювати кімнату насиченим, детальним звучанням. Незважаючи на свої розміри, ці колонки дуже витончені і вражають здатністю природно та достовірно відтворювати будь-які музичні стилі.

Колонки OBERON 7 підходять практично для будь-яких аудіосистем та будь-якої музики та фільмів. Конструкція підвісу та фірмовий дифузор, армований дерев'яними волокнами, забезпечують чудову передачу звукової сцени та тривале прослуховування із незмінним задоволенням. Новий 29-мм твітер оснащений м'яким тканинним куполом, який удвічі легший, ніж у більшості конкурентів, і це дозволяє набагато точніше передати тонкі деталі на високих частотах. У цілому нині, нова АС піддає перегляду багато стандартів, раніше усталені у цій цінової категорії.

Звучання акустики Dali Oberon 5 швидке, чітке, з непоганим для свого класу роздільною здатністю та відмінною розбірливістю в голосовому діапазоні. Верхні частоти чисті, прозорі, ненав'язливі. Середина багата на тембральний, бас досить глибокий, рівний і дещо неквапливий. При відтворенні енергійного рок-музики, при швидкому перебиранні струн контрабаса відчувається невелика сповільненість, змащування атаки. Якщо ж музичної інформації в такому вигляді в композиції немає, складно пред'явити саунду якісь серйозні претензії. Джаз, блюз, класика, вокал, нешвидка поп-музика звучать дуже виразно та емоційно. Специфікою звукового почерку цієї моделі є постійна легкість, якась навіть витонченість, яку до кінця не витравити навіть увімкнувши важкий метал. При цьому і на важкій музиці в області середніх та верхніх частот зберігається виняткова виразність, іноді навіть проникливість звучання. Свої музичні уподобання у Dali Oberon 5, безсумнівно, є, але нудними ці колонки неможливо назвати. Інакше кажучи, Dali Oberon 5 – це не просто ще одна традиційна акустика, а унікальна та сучасна система, створена на базі всього досвіду та головних цінностей DALI.

Колонки серії OBERON легко впишуться в будь-який інтер'єр, будь-яку кімнату. Матеріали, з яких виконані динаміки, схема кросовера та геометрія корпусів серії OBERON оптимізовані для широкої діаграми розсіювання.

Завдяки цьому досягається однорідне та якісне звучання навіть при прослуховуванні поза слухацькою зоною, зі зсувом від центральної осі. Це важливо – ми ж не завжди сидимо прямо перед колонками, коли слухаємо музику. Ще один плюс такого підходу – суттєве зниження гармонійних та частотних спотворень. І це також є причиною того, що колонки DALI не потрібно нахиляти.


У колонках Oberon 5 використовується пара семидюймових динаміків з низькими втратами та новим паперовим куполом. Дифузори виконані з паперової пульпи, посиленої деревними волокнами, і створює жорстку, легку і добре керовану структуру. У поєднанні зі спеціально сконструйованим підвісом такі дифузори чудово передають найтонші музичні нюанси – без будь-якого забарвлення та з високою аудіофільською точністю.

Підвіс із вкрай малим демпфуючим ефектом забезпечує вільний рух дифузора, не заважаючи магнітній системі.

Використання в Oberon 5 технології SMC дозволило суттєво знизити механічні спотворення, викликані гістерезисом та вихровими струмами. У поєднанні з удосконаленнями магнітної системи також зменшилися спотворення третього порядку. Завдяки цьому колонки Oberon 5 не втомлюють при прослуховуванні та створюють чудово деталізовану звукову картину – неймовірну для цього класу!

Новий твітер 29 мм, що використовується в Dali Oberon 5, з надлегким м'яким куполом розроблений і виробляється DALI спеціально для нової серії OBERON. Випробувані технології поєднуються у ньому з новими особливостями. Дифузор діаметром 29 мм виконаний з надлегкої тканини та дуже добре оптимізований для більшої смуги пропускання у своєму нижньому частотному діапазоні. Так досягається оптимальне перетин смуг СЧ-динаміка і твітера і створюється дуже збалансоване, невимушене та однорідне звучання у верхній частині середньочастотного спектру. Порівняно з більшістю високочастотних твітерів, представлених на ринку, матеріал дифузора DALI більш ніж удвічі легший (0,060 мг/мм2).

Велика площа дифузора дозволяє твітер створювати більш високий рівень звукового тиску при меншому ході, полегшуючи таким чином руху котушки.
Геометрія передньої панелі твітера схожа на серії OPTICON і RUBICON і створює оптимальні робочі умови для дифузора. Розширений частотний діапазон тут поєднується з широким розсіюванням та низькою забарвленістю.

Корпус Oberon 5 виконаний з ДВП дуже високої щільності та оброблений високоякісним вінілом. Корпус відрізняється дуже високою твердістю – внутрішні розпори повністю усувають резонанси.

Для найкращого ефекту всередині колонок з боків, зверху та знизу використовується демпфуючий матеріал. Завдяки цьому створюється тісніший контакт між динаміком і портом фазоінвертора. Чутний результат – більш зібрані баси та покращена атака у сфері середніх частот.

Порти фазоінвертора розташовані на задній панелі Dali Oberon 5. Таке розташування дозволяє встановлювати колонки досить близько до стіни (що заощаджує місце) для покращення віддачі по басах.
У серії OBERON вперше використані грилі нового дизайну, що надають колонкам стильного та сучасного вигляду. До колонок світлого оздоблення (білий і світлий дуб) йдуть світло-сірі грилі, до колонок темного оздоблення (чорний ясен і темний горіх) – темно-сірі. Опціонально як аксесуар також доступні білі грилі.
Алюмінієвий постамент елегантної форми надає підлоговим моделям серії OBERON надзвичайно витончений вигляд.


Технічні характеристики: DALI Oberon 5

Тип: підлогова акустична система

Тип корпусу: фазоінвертор

Рекомендуємо відстань від стіни: 15 – 80 см

Частотний діапазон: 39 Гц - 26 кГц

Чутливість: 88 дБ

Максимальний звуковий тиск 108 дБ

Імпеданс: 6 Ом

Динаміки:

  29 мм твітер з м'яким тканинним куполом

  2x5.25" СЧ/НЧ дифузор з паперу, армованого деревними волокнами

  Частота кросовера: 2400 Гц

  Частота налаштування фазоінвертора: 49 Гц

  Рекомендована потужність підсилювача: 30 - 150 Вт

  Розміри (Ш x В x Г): 162 x 830 x 283 мм

  Вага: 10.8 кг


  У нашому інтернет-магазині “ HiFi - Profi ”. com . ua ” Ви можете придбати цю модель з

  найповнішим комфортом і наймаксимальнішими консультаціями з підключення та

  експлуатації. Зателефонуйте нам або напишіть , і можливо , ми зможемо запропонувати Вам

  модель, що більшою мірою відповідає Вашим вимогам або кращу за співвідношенням

  "ціна-якість-можливості-характеристики".

  Двадцятирічний досвід безперервного стажу в області Хай-Фай та домашніх кінотеатрів

  дозволяє нам підібрати для Вас рішення, максимально відповідне поставленим

  завданням та можливостям Вашого бюджету. А наявність одного з найкращих салонів в Україні –

  оцінити обраний компонент або акустичну систему на власні очі і особисто, а не за каталогом.

  ми намагаємося утримувати максимально доступні ціни і завжди готові до діалогу та

  індивідуального підходу до кожного замовника.

  Слідкуйте за цікавими та гарячими пропозиціями нашого інтернет-магазину “ HiFi - Profi

  у розділі АКЦІЇ , а також підпишіться на нашу сторінку в FACEBOOK , де зможете стежити

  за всіма новинками у світі Хай-Фай, а також побачити реальні фотографії компонентів та

  акустичних систем у нашому салоні.


  Характеристики Акустична система Dali Oberon 5 Dark Walnut

  встановлення акустики
  Місце встановлення підлога
  динаміки
  ВЧ динамік 29-мм м 'який купольний
  Кількість динаміків 3
  СЧ /НЧ динамік 135 мм
  додатково
  Комплект поставки колонка, інструкція
  загальне
  Акустичне оформлення відкритий (фазоінвертор)
  Вага 10,8 кг
  Варіанти обробки вініл
  Дизайнерські особливості підлогова акустика
  Кольорова група горіх
  Мін. Частота відтворення 39 Гц
  Макс. Частота відтворення 26 кГц
  Опис підлога, пасивна, фазоінверторного типу
  Серія Dali Oberon
  Склад комплекту 2 колонки
  Тип акустичної системи Підлогова акустика
  Точний колір горіх
  Чутливість 88 дБ
  конструктивні особливості
  Конструктивні особливості фазоінвертор, Bi-Wiring
  корпус
  Матеріал корпусу дерево/MDF
  Оздоблення корпусу вініл
  потужність
  Мінімальна потужність підсилювача 30 Вт на канал
  Максимальна потужність підсилювача 150 Вт на канал
  роз'єми
  Вхідні роз'єми гвинтовий
  технічні характеристики
  Кількість смуг 2-May
  Макс. вхідний опір 6 Ом
  Частота поділу кросовера 2400 Гц, 14000 Гц
  фізичні характеристики
  Висота колонки 830 мм
  Глибина колонки 283 мм
  Ширина колонки 162 мм