Акустична система DALI Epicon 8 Walnut High Gloss

Код: 7447
Виробник: Dali
Цена: 670000 грн

Підлогова 3.5 смугова акустична система, колір: Горіх, Тип: фазоінвертор, макс. вхідний опір: 4 Ом, звуковий тиск 112 дБ, рекомендована потужність підсилювача 50 - 500Вт, чутливість 89 дБ, частотний діапазон: 35-30000 Гц, частота кросовера 550 Гц, 3.1 кГц, 15 кГц, 3 47.5 кг


Акустична пара DALI Epicon 8

Epicon 8 - абсолютна вершина серії Epicon, вразить і захопить вас надзвичайно багатим і детальним High-End звучанням. Гучномовець є результатом пристрасного та невтомного прагнення досягти досконалості. У житті бувають такі особливі моменти захоплення прослуховуванням музики, коли не хочеться, щоб вони закінчувалися. У ці моменти, ваше серце тремтить, свідомість блукає, а вуха вимагають більшого. З новим, практично вселяючим благоговіння, гучномовцем DALI Epicon 8 ви можете знову і знову переживати ці відчуття.

Гібридний твітер

Для прозорої і точної передачі навіть найвитонченіших високочастотних деталей, Epicon 8 використовується гібридний високочастотний динамічний модуль DALI. Він складається з 29-мм надлегкого купольного твітера та стрічкового твітера розміром 10 х 55 мм. Працюючи в унісон твітери утворюють ідеальне високочастотне рішення. Поєднання переваг унікальних властивостей кожного твітера – технологія, яку DALI удосконалювала роками. Стрічковий твітер має широку смугу та чудову дисперсію на більш високих частотах. Починаючи з м'якого переходу від 10 кГц, стрічка досягає повної віддачі від 15 кГц рівня вище 30 кГц, набагато вище чутного діапазону. Низька резонансна частота, висока потужність, винятковий запас високих рівнів звукового тиску та екстремально швидкі переміщення – всі характеристики великого твітера з м'яким куполом. Використання надтонкого шару магнітної рідини для охолодження дозволяє отримати дуже високу точку насичення потоку для більшої потужності. Це також дає чудові можливості управління рухом котушки, навіть при дуже високих рівнях звукового тиску. Без артефактів, резонансів та високих Q-піків, твітер Epicon 8 має надзвичайно гладку та широку горизонтальну дисперсію, що є фірмовим почерком DALI у звуковій архітектурі. Навіть конструкція лицьової панелі модуля твітера розрахована на оптимальну горизонтальну дисперсію.

НЧ-динамік

Маючи багаторічний досвід у використанні та проектуванні драйверів гучномовців, DALI розпочала процес створення власного виробництва драйверів у 2009-му році. Сьогодні можна отримати і почути результат: НЧ-динамік DALI Epicon 8 не лише розроблений, а й виготовлений у штаб-квартирі DALI у Данії. DALI наголошує на контроль частотної характеристики. Напруга та струм підсилювача повинні бути фактором, що дозволяє контролювати частотну характеристику за допомогою ретельно збалансованих конструкцій. Технологія деревних волокон виявилася ключем до відтворення найтонших деталей та видатної динаміки з дуже низькою втратою інформації. Дерев'яні волокна додають жорсткість до дуже легких паперових конусних мембран, забезпечуючи руйнування нерівномірних характеристик у матеріалі. Конус із деревного волокна закінчується гумовим корпусом з низьким рівнем втрат, який кріпиться до литого під тиском алюмінієвого шасі. Складання конуса, звукової котушки та шасі виконується на високоточних інструментах для максимально точного припасування деталей.

SMC

Протягом багатьох років проектування магнітних систем було спеціальністю DALI. Для Epicon 8 вирішено було кинути виклик найвищим ринковим стандартам і зробити дизайн магнітної системи таким, щоб зменшити спотворення, які можна порівняти з створюваними практично досконалими магнітними системами. Відповіддю на поставлене завдання виявилася технологія м'якого магнітного компаунду (SMC), яка пропонує правильні фізичні властивості: дуже висока магнітна провідність та дуже низька електропровідність. Результатом є різке зменшення спотворень, спричинених механічними втратами у магнітній системі. Висока магнітна провідність сприяє практично повному усуненню ефекту частотної гістерези. Діелектричний характер матеріалу SMC виключає індукцію поля в магнітному зазорі та значно знижує вихровий струм на полюсній частині, спричинений рухом звукової котушки. Результуюче зменшення спотворень дуже добре виміряне і помітно слухачами.

Корпус

Працюючи як акустично налаштованою «пружиною» для драйверів, так і позбавляючись енергії резонансу, корпус є важливою частиною всієї акустичної системи. Для оптимізації робочого середовища як низькочастотних динаміків, так високочастотного динаміка необхідна жорстка конструкція. Передня та бічні стінки, а також верхня частина Epicon 8 нагріваються у процесі виготовлення, що дозволяє видавити корпус в органічну форму закруглену. Така конструкція підвищує загальну жорсткість та значно зменшує резонанси корпусу. Крім того, стоячі хвилі практично усуваються, оскільки немає паралельних поверхонь, що відображають звукові хвилі. При товщині 33 мм двошарова передня стінка корпусу гарантує, що драйвери випромінюють саме акустичну енергію, а не вібрації від корпусу. Кросовер змонтований у власному відсіку і не схильний до змін характеристик через динамічний тиск басових відображень у корпусі акустики.

Оздоблення – справжній дерев'яний шпон, який покритий десятьма шарами лаку. Кожен шар відполірований вручну, щоб забезпечити глибоку, блискучу та елегантну поверхню. Багатошарове лакове покриття також забезпечує міцний захист завтовшки майже 2 мм.

Технічні характеристики

Кількість смуг: 3+½

Динаміки:

ВЧ-динаміки: 1 х м'який купол (29 мм) + 1 х стрічковий (10 х 55 мм)

СЧ/НЧ-динаміки: 2 х 203.2 + 1 х 165.1 мм (мембрани з деревного волокна)

Діапазон частот: 35 Гц – 30000 Гц

Частоти кросовера: 550 – 3100 – 15000 Гц

Чутливість: 89 дБ

Максимальний звуковий тиск SPL: 112 дБ

Номінальний імпеданс: 5 Ом

Рекомендована потужність: 50 – 500 Вт

Розміри (Ш x В x Г): 264 x 1225 х 485 мм/353 x 1262 х 497 мм (на опорі)

Вага: 47.5 кг

У нашому інтернет-магазині “ HiFi - Profi ”. com . ua ” Ви можете придбати цю модель з

найповнішим комфортом і наймаксимальнішими консультаціями щодо підключення та

експлуатації. Зателефонуйте нам або напишіть , і можливо ми зможемо запропонувати Вам

модель, яка більшою мірою відповідає Вашим вимогам або найкраща за співвідношенням

"ціна-якість-можливості-характеристики".

Двадцятирічний досвід безперервного стажу в області Хай-Фай та домашніх кінотеатрів

дозволяє нам підібрати для Вас рішення, максимально відповідне поставленим

завданням та можливостям Вашого бюджету. А наявність одного з найкращих салонів в Україні –

оцінити обраний компонент або акустичну систему на власні очі і особисто, а не за каталогом.

ми намагаємося утримувати максимально доступні ціни і завжди готові до діалогу та

індивідуальний підхід до кожного замовника.

Слідкуйте за цікавими та гарячими пропозиціями нашого інтернет-магазину " HiFi - Profi "

у розділі АКЦІЇ , а також підпишіться на нашу сторінку в FACEBOOK , де зможете стежити

за всіма новинками у світі Хай-Фай, а також побачити реальні фотографії компонентів та

акустичних систем у нашому салоні.

Характеристики Акустична система DALI Epicon 8 Walnut High Gloss

встановлення акустики
Місце встановлення підлога
динаміки
ВЧ динамік Ультра -випромінювач 10x55 мм, стрічковий -випромінювач 29 мм, купол
Кількість динаміків 5
НЧ динамік 2x 203.2 мм
СЧ динамік 165 мм
додатково
Комплект поставки 2 гучномовці, База, Керівництво, Micro Fibre Ткань, Гумові прокладки, Шипи M10
загальне
Акустичне оформлення фазоінвертор
Вага 47.5 кг
Варіанти обробки Лак
Кольорова група Горіх
Країна (Головний офіс) Данія
Мін. Частота відтворення 35 Гц
Макс. Частота відтворення 30 кГц
Опис підлога, пасивна, фазоінверторного типу
Серія DALI Epicon
Тип акустичної системи Підлогова акустика
Точний колір Коричневий
Чутливість 89 дБ
конструктивні особливості
Конструктивні особливості фазоінвертор, Bi-Wiring
Опис фазоінвертора Частота налаштування фазоінвертора: 28,0 Гц
корпус
Матеріал корпусу дерево/MDF
Оздоблення корпусу рояльний лак
потужність
Мінімальна потужність підсилювача 50 Вт на канал
Максимальна потужність підсилювача 500 Вт на канал
роз'єми
Вхідні роз'єми 2 пари клем, можливе підключення типу Bi-amp або Bi-wire
технічні характеристики
Кількість смуг 3-May
Макс. вхідний опір 5 Ом
Макс. звуковий тиск 112 дБ SPL
Частота поділу кросовера 550 Гц, 3.1 кГц, 15 кГц
фізичні характеристики
Висота колонки 1262 мм
Глибина колонки 497 мм
Ширина колонки 353 мм