Центральний канал Klipsch Reference Premiere RP-504C

Код: 9692
Виробник: Klipsch
Цена: 31980 грн

Ціна за штуку. Колір: Black/Walnut. Діапазон частот: 58 Гц – 25 кГц, Чутливість: 97 дБ, Потужність підсилювача, що підводиться: 150 Вт (номінальна) / 600 Вт (пікова), Частота налаштування фільтра: 500 Гц (НЧ-динаміки по краях), 1,5 кГц (Н -динаміки в середині), ВЧ-динамік: 1 дюйм, титановий купол LTS, в рупорі Tractrix 90 x 90 градусів

Велика колонка для центрального каналу Klipsch RP-504C входить до престижної серії акустики Reference Premiere цієї фірми і розрахована на комплектацію систем домашнього кінотеатру найвищого класу. Колонка виконана в демпфовані корпусі з товстого MDF порівняно невеликої висоти (з урахуванням горизонтального розміщення), що спрощує її розміщення в стандартних AV-стійках. Передня панель Klipsch RP-504C має по краях акуратну фаску, яка не тільки надає колонці більш привабливого вигляду, але й покращує звукову дисперсію.

Для отримання максимально насиченого звуку, а також створення широкої картини, колонка оснащена чотирма НЧ-динаміками діаметром 5,25 дюйма, які включені в конфігурації 1,5 смуги. Басовики оснащені запатентованими комбінованими дифузорами Cerametallic з яскравим зовнішнім покриттям міддю, що надає акустиці відомий зовнішній вигляд. НЧ-динаміки обладнані потужними магнітами, полегшеними звуковими котушками великого діаметра та змонтовані на антирезонансних кошиках. Басовики навантажені на запатентований фазоінвертор Tractrix, вихідні отвори якого розташовані на задній панелі.

Зовнішні динаміки відтворюють звук у діапазоні переважно до 500 Гц, тоді як пара, розташована ближче до центру – до 1500 Гц. Вище цієї частоти включається твітер з титановим куполом діаметром 1 дюйм, поміщений у запатентований рупор Tractrix з оновленою гібридною геометрією. Особливістю конструкції ВЧ-динаміка є лінійне переміщення діафрагми за рахунок спеціального підвісу, що робить звучання максимально чистим та вільним від спотворень. Рупорне навантаження не тільки забезпечує більш ефективну роботу високочастотника, який звучить деталізовано і енергійно навіть при невисокій потужності, що підводиться, а й упорядковує діаграму спрямованості. Це скорочує небажані переображення звукових хвиль у кімнаті прослуховування, роблячи звучання АС не залежним від наявності та розміщення предметів інтер'єру. Роздільний фільтр Klipsch RP-504C виконаний з добірних компонентів і налаштовується вручну.

Характеристики Центральний канал Klipsch RP-504C Ebony

 • Діапазон частот: 58 Гц – 25 кГц
 • Чутливість: 97 дБ
 • Потужність підсилювача, що підводиться: 150 Вт (номінальна) / 600 Вт (пікова)
 • Частота налаштування фільтра: 500 Гц (НЧ-динаміки по краях), 1,5 кГц (НЧ-динаміки у середині)
 • ВЧ-динамік: 1 дюйм, титановий купол LTS, в рупорі Tractrix 90 x 90 градусів
 • НЧ-динамік: 4 х 5,25 дюйми, дифузор Cerametallic
 • Опір: 8 Ом
 • Тип корпусу: фазоінвертор Tractrix на задній панелі
 • Габарити (Ш х В х Г): 791 х 173 х 367 мм
 • Вага: 15,4 кг
 • Колір: Ebony/Чорне Дерево
 • Країна (головний офіс): США