Центральний канал Klipsch Reference Premiere RP-504C

Код: 9692
Виробник: Klipsch
Цена: 21840 грн

Ціна за штуку. Колір: Black / Walnut. Діапазон частот: 58 Гц - 25 кГц, Чутливість: 97 дБ, Подводимая потужність підсилювача: 150 Вт (номінальна) / 600 Вт (пікова), Частота настройки фільтра: 500 Гц (НЧ-динаміки по краях), 1,5 кГц (НЧ -динаміка в середині), ВЧ-динамік: 1 дюйм, титановий купол LTS, в рупорі Tractrix 90 x 90 градусів

Велика колонка для центрального каналу Klipsch RP-504C входить в престижну серію акустики Reference Premiere цієї фірми, і розрахована на комплектацію систем домашнього кінотеатру найвищого класу. Колонка виконана в демпфірованного корпусі з товстого MDF порівняно невеликої висоти (з урахуванням горизонтального розміщення), що спрощує її розміщення в стандартних AV-стійках. Передня панель Klipsch RP-504C має по краях акуратну фаску, яка не тільки надає колонці більш привабливий зовнішній вигляд, але і покращує звукову дисперсію.

Для отримання максимально насиченого звуку, а також створення широкої картини колонка оснащена чотирма НЧ-динаміками діаметром 5,25 дюйма, які включені в конфігурації 1,5 смуги. Басовік оснащені запатентованими комбінованими диффузорами Cerametallic з помітним зовнішнім покриттям міддю, що надає акустиці впізнаваний зовнішній вигляд. НЧ-динаміки обладнані потужними магнітами, полегшеними звуковими котушками великого діаметра і змонтовані на антирезонансних кошиках. Басовік навантажені на запатентований фазоинвертор Tractrix, вихідні отвори якого розташовані на задній панелі.

Зовнішні динаміки відтворюють звук в діапазоні переважно до 500 Гц, в той час як пара, розташована ближче до центру - до 1500 Гц. Вище цієї частоти в роботу включається твітер з титановим куполом діаметром 1 дюйм, поміщений в запатентований рупор Tractrix з оновленою гібридної геометрією. Особливістю конструкції ВЧ-динаміка є лінійне переміщення діафрагми за рахунок спеціального підвісу, що робить звучання максимально чистим і вільним від спотворень. Рупорна навантаження не тільки забезпечує більш ефективну роботу високочастотника, який звучить деталізовано і енергійно навіть при невисокій потужності, що підводиться, а й впорядковує діаграму спрямованості. Це скорочує небажані переотражения звукових хвиль в кімнаті прослуховування, роблячи звучання АС незалежною від наявності та розстановки предметів інтер'єру. Розділовий фільтр в Klipsch RP-504C виконаний з добірних компонентів і налаштовується вручну.

Характеристики Центральний канал Klipsch RP-504C Ebony

 • Діапазон частот: 58 Гц - 25 кГц
 • Чутливість: 97 дБ
 • Підводиться потужність підсилювача: 150 Вт (номінальна) / 600 Вт (пікова)
 • Частота настройки фільтра: 500 Гц (НЧ-динаміки по краях), 1,5 кГц (НЧ-динаміки в середині)
 • ВЧ-динамік: 1 дюйм, титановий купол LTS, в рупорі Tractrix 90 x 90 градусів
 • НЧ-динамік: 4 х 5,25 дюйма, дифузор Cerametallic
 • Опір: 8 Ом
 • Тип корпусу: фазоинвертор Tractrix на задній панелі
 • Габарити (Ш х В х Г): 791 х 173 х 367 мм
 • Вага: 15,4 кг
 • Колір: Ebony / Чорне Дерево
 • Країна (головний офіс): США
Розгорнути