Центральний канал Reference Premiere Klipsch RP-500C

Код: 9691
Виробник: Klipsch
Цена: 21566 грн

Ціна за штуку. Колір: Black/Walnut. Діапазон частот: 60 Гц - 25 кГц, Чутливість: 96 дБ, Потужність, що підводиться: у 100 Вт (номінальна) / 400 Вт (пікова), Частота налаштування фільтра: 1800 Гц, ВЧ-динамік: 1 дюйм, титановий купол Tractrix 90 x 90 градусів, НЧ-динамік: 2 х 5,25 дюйми, дифузор Cerametallic

Колонка для центрального каналу Klipsch RP-500C входить до престижної серії Reference Premiere цієї компанії та відрізняється бездоганною якістю виготовлення та оздоблення. Колонка має порівняно невеликі розміри і для неї можна легко знайти місце під телевізором або екраном відеопроектора. В той же час, завдяки високоякісним динамікам та надійній конструкції корпусу Klipsch RP-500C легко справляється з озвученням великих приміщень, і її можна використовувати у поєднанні з великою стереоакустикою.

Колонка має класичну конфігурацію з двома низькочастотниками та розташованим між ними твітером. Басові динаміки в Klipsch RP-500C оснащені запатентованими дифузорами Cerametallic (металеві діафрагми зі сплаву магнію та алюмінію, з керамічним напиленням), покритими шаром міді для додаткового гасіння резонансів. Суцільна поверхня басових динаміків з інтегрованими пилезахисними ковпачками надає колонкам акуратного вигляду і дозволяє усунути будь-які небажані призвуки. Динаміки мають потужні магніти та змонтовані у литих металевих кошиках.

ВЧ-динамік Klipsch RP-500C, традиційно для акустики цієї фірми, поміщений в запатентований рупор Tractriх. Останній має оновлену геометрію та квадратний переріз (кути розкриває 90 х 90 градусів), що забезпечує рівномірну діаграму колонки у горизонтальній та вертикальній площинах. Купол твітера виготовлений з титану і змонтований на підвісі, що забезпечує строго лінійне переміщення. Такі ВЧ-динаміки були вперше розроблені та використані компанією Klipsch в акустиці High-End серії Palladium, де довели свою високу якість.

Корпус АС виготовлений із товстого MDF та доповнений внутрішнім демпфуванням для гасіння паразитних вібрацій стінок. На задній панелі колонки розташований фазоінвертор, вихідний отвір якого також оформлено у вигляді рупора Tractrix. Передня панель закривається жорсткою акустично-прозорою захисною сіткою. Традиційно висока чутливість колонок Klipsch RP-500C дозволить отримати переконливий звуковий тиск, навіть при підключенні до підсилювача з обмеженою вихідною потужністю.

Характеристики Центральний канал Klipsch RP-500C Ebony

 • Діапазон частот: 60 Гц – 25 кГц
 • Чутливість: 96 дБ
 • Потужність, що підводиться: у 100 Вт (номінальна) / 400 Вт (пікова)
 • Частота налаштування фільтра: 1800 Гц
 • ВЧ-динамік: 1 дюйм, титановий купол LTS, в рупорі Tractrix 90 x 90 градусів
 • НЧ-динамік: 2 х 5,25 дюйми, дифузор Cerametallic
 • Опір: 8 Ом
 • Тип корпусу: фазоінвертор Tractrix на задній панелі
 • Габарити (Ш х В х Г): 470 х 173 х 223 мм
 • Вага: 8,2 кг
 • Колір: Ebony/Чорне Дерево
 • Країна (головний офіс): США