Центральний канал Klipsch Reference Premiere RP-400C

Код: 9694
Виробник: Klipsch
Цена: 13608 грн

Ціна за штуку. Колір: Black / Walnut. Діапазон частот: 65 Гц - 25 кГц, Чутливість: 95 дБ, Подводимая потужність: у 70 Вт (номінальна) / 300 Вт (пікова), Частота настройки фільтра: 1500 Гц, ВЧ-динамік: 1 дюйм, титановий купол LTS, в рупорі Tractrix 90 x 90 градусів, НЧ-динамік: 2 х 4 дюйма, дифузор Cerametallic, Опір: 8 Ом

Klipsch RP-400C - це молодша акустична система центрального каналу в новій серії Reference Premiere. Колонка для центрального каналу Klipsch RP-400C входить в престижну серію Reference Premiere цієї компанії і відрізняється бездоганною якістю виготовлення і обробки. Колонка володіє невеликими розмірами і для неї можна легко знайти місце під телевізором або екраном відеопроектора. У той же час, завдяки високоякісним динамікам і надійної конструкції корпусу Klipsch RP-400C легко справляється з озвучуванням великих приміщень, і її можна використовувати в поєднанні з великою підлогової стереоакустікой.

Колонка має класичну конфігурацію з двома Низькочастотник і розташованим між ними твитером. Басові динаміки в Klipsch RP-400C оснащені запатентованими дифузорами Cerametallic (металеві діафрагми зі сплаву магнію і алюмінію, з керамічним напиленням), покритими шаром міді для додаткового гасіння резонансів. Хмарно поверхню басових динаміків з інтегрованими пилозахисними ковпачками надає колонкам акуратний зовнішній вигляд і дозволяє усунути будь-які небажані призвуки. Динаміки мають потужні магніти і змонтовані в литих металевих кошиках.

ВЧ-динамік в Klipsch RP-400C, традиційно для акустики цієї фірми, поміщений в запатентований рупор Tractriх. Останній має оновлену геометрію і квадратний перетин (кути розкриву 90 х 90 градусів), що забезпечує рівномірну діаграму колонки в горизонтальній і вертикальній площинах. Купол твітера виготовлений з титану і змонтований на підвісі, що забезпечує його строго лінійне переміщення. Такі ВЧ-динаміки були вперше розроблені і використані компанією Klipsch в акустиці High-End серії Palladium, де довели свою високу якість.

Корпус АС виготовлений з товстого MDF і доповнений внутрішнім демпфуванням для гасіння паразитних вібрацій стінок. На задній панелі колонки розташований фазоинвертор, вихідний отвір якого такеже оформлено у вигляді рупора Tractrix. Передня панель закривається жорсткої акустично прозорою захисною сіткою. Традиційно висока чутливість колонок Klipsch RP-400C дозволить отримати переконливе звуковий тиск навіть при підключенні до підсилювача з обмеженою вихідною потужністю.

Характеристики Центральний канал Klipsch RP-400C Ebony

 • Діапазон частот: 65 Гц - 25 кГц
 • Чутливість: 95 дБ
 • Підводиться потужність: у 70 Вт (номінальна) / 300 Вт (пікова)
 • Частота настройки фільтра: 1500 Гц
 • ВЧ-динамік: 1 дюйм, титановий купол LTS, в рупорі Tractrix 90 x 90 градусів
 • НЧ-динамік: 2 х 4 дюйма, дифузор Cerametallic
 • Опір: 8 Ом
 • Тип корпусу: фазоинвертор Tractrix на задній панелі
 • Габарити (Ш х В х Г): 406 х 142 х 228 мм
 • Вага: 6,4 кг
 • Колір: Piano Black / Лакований Чорний
 • Країна (головний офіс): США
Розгорнути