Центральний канал Klipsch Reference Premiere RP-400C

Код: 9694
Виробник: Klipsch
Цена: 19926 грн

Ціна за штуку. Колір: Black/Walnut. Діапазон частот: 65 Гц - 25 кГц, Чутливість: 95 дБ, Потужність, що підводиться: у 70 Вт (номінальна) / 300 Вт (пікова), Частота налаштування фільтра: 1500 Гц, ВЧ-динамік: 1 дюйм, титановий купол LTS Tractrix 90 x 90 градусів, НЧ-динамік: 2 х 4 дюйми, дифузор Cerametallic, Опір: 8 Ом

Klipsch RP-400C – це молодша акустична система центрального каналу в новій серії Reference Premiere. Колонка для центрального каналу Klipsch RP-400C входить до престижної серії Reference Premiere цієї компанії та відрізняється бездоганною якістю виготовлення та оздоблення. Колонка має невеликі розміри і для неї можна легко знайти місце під телевізором або екраном відеопроектора. В той же час, завдяки високоякісним динамікам та надійній конструкції корпусу Klipsch RP-400C легко справляється з озвучуванням великих приміщень, і її можна використовувати у поєднанні з великою стереоакустикою.

Колонка має класичну конфігурацію з двома низькочастотниками та розташованим між ними твітером. Басові динаміки в Klipsch RP-400C оснащені запатентованими дифузорами Cerametallic (металеві діафрагми зі сплаву магнію та алюмінію, з керамічним напиленням), покритими шаром міді для додаткового гасіння резонансів. Суцільна поверхня басових динаміків з інтегрованими пилезахисними ковпачками надає колонкам акуратного вигляду і дозволяє усунути будь-які небажані призвуки. Динаміки мають потужні магніти та змонтовані у литих металевих кошиках.

ВЧ-динамік Klipsch RP-400C, традиційно для акустики цієї фірми, поміщений в запатентований рупор Tractriх. Останній має оновлену геометрію та квадратний переріз (кути розкриває 90 х 90 градусів), що забезпечує рівномірну діаграму колонки у горизонтальній та вертикальній площинах. Купол твітера виготовлений з титану і змонтований на підвісі, що забезпечує строго лінійне переміщення. Такі ВЧ-динаміки були вперше розроблені та використані компанією Klipsch в акустиці High-End серії Palladium, де довели свою високу якість.

Корпус АС виготовлений із товстого MDF та доповнений внутрішнім демпфуванням для гасіння паразитних вібрацій стінок. На задній панелі колонки розташований фазоінвертор, вихідний отвір якого також оформлено у вигляді рупора Tractrix. Передня панель закривається жорсткою акустично-прозорою захисною сіткою. Традиційно висока чутливість колонок Klipsch RP-400C дозволить отримати переконливий звуковий тиск, навіть при підключенні до підсилювача з обмеженою вихідною потужністю.

Характеристики Центральний канал Klipsch RP-400C Ebony

 • Діапазон частот: 65 Гц – 25 кГц
 • Чутливість: 95 дБ
 • Потужність, що підводиться: у 70 Вт (номінальна) / 300 Вт (пікова)
 • Частота налаштування фільтра: 1500 Гц
 • ВЧ-динамік: 1 дюйм, титановий купол LTS, в рупорі Tractrix 90 x 90 градусів
 • НЧ-динамік: 2 х 4 дюйми, дифузор Cerametallic
 • Опір: 8 Ом
 • Тип корпусу: фазоінвертор Tractrix на задній панелі
 • Габарити (Ш х В х Г): 406 х 142 х 228 мм
 • Вага: 6,4 кг
 • Колір: Piano Black/Локований Чорний
 • Країна (головний офіс): США