Центральний канал Klipsch RC-64 III

Код: 9705
Виробник: Klipsch
Цена: 51240 грн

Ціна за штуку. Колір: Black. Число смуг 2,5, Кількість динаміків 3, Тип корпусу закритий, Твітер 1,75 "(44,5 мм) твітер з титанової купольної мембраною, поміщений в рупор Tractrix 90 х 90 градусів, СЧ / НЧ-випромінювач 4 х 6,5 "(165 мм) СЧ / НЧ-драйвер з дифузором Cerametallic, Діапазон частот 57 Гц - 24 кГц, Чутливість 99 дБ (2,83 В / 1 м)

Акустична система для центрального каналу домашнього кінотеатру класу High-End Klipsch RC-64 III має великі розміри і призначена для використання у великих приміщень. Ця колонка розроблялася для спільного використання з підлоговими АС Klipsch RF-7 III в якості фронтальних, і повністю відповідає їм за характером і мощі звучання. Масивний корпус АС, виготовлений з MDF збільшеної товщини, має дуже надійним демпфуванням і практично повністю акустично інертний. Зовнішня обробка Klipsch RC-64 III виконана шпоном натурального дерева і її якість не поступається кращим зразкам меблів.

Колонка Klipsch RC-64 III оснащена високочастотним динаміком з титановим куполом діаметром 1,75 дюйма, що працюють в компресійному режимі. Твітер поміщений в запатентований квадратний рупор c кутами 90 х 90 градусів, діаграма спрямованості якого оптимізована для роботи колонки в реальних приміщеннях. Також на передній панелі колонки встановлено чотири фірмових низкочастотника діаметром 6,5 дюйма, оснащених комбінованими рупорами Cerametallic з комбінованими дифузорами, покритими міддю. Ппевосходние акустичні характеристики цих випромінювачів дозволяють колонці звучати потужно і енергійно, без чутних спотворень на будь-якій гучності звуку. НЧ-динаміки змонтовані на НЕ резонують литих кошиках і обладнані потужною магнітною системою.

Klipsch RC-64 III має конфігурацію 2,5 смуги, що є незвичним для колонок даного класу. Точний розрахунок складного розділення каналів цієї АС забезпечив рівномірну діаграму звуку в горизонтальній площині і, таким чином, забезпечив його ефективне сприйняття усіма глядачами домашнього кінозалу. Корпус колонки зроблений закритим, тому її можна встановлювати близько до стіни, а також в закритих нішах.

Klipsch RC-64 III виготовляється на заводі компанії Klipsch в США і проходить ретельну перевірку всіх параметрів необхідних. Ця АС без перебільшення втілює в собі весь досвід цієї компанії в створенні колонок для будинку. Завдяки високій чутливості ця колонка є легким навантаженням для будь-яких сучасних підсилювачів і AV-ресиверів високого класу.

особливості:

  • Колонка центрального каналу для домашнього кінотеатру класу High-end
  • ВЧ-динамік з титановим куполом 1,75 дюйма в фірмовому рупорі Tractrix
  • Чотири НЧ-динаміка діаметром 6,5 дюйм з дифузорами Cerametallic
  • закритий корпус

Технічні характеристики:


Число смуг 2,5
Кількість динаміків 3
Тип корпусу закритий
Твітер 1,75 "(44,5 мм) твітер з титанової купольної мембраною, поміщений в рупор Tractrix 90 х 90 градусів
СЧ / НЧ-випромінювач 4 х 6,5 "(165 мм) СЧ / НЧ-драйвер з дифузором Cerametallic
Діапазон частот 57 Гц - 24 кГц
Чутливість 99 дБ (2,83 В / 1 м)
Номінальний імпеданс 8 Ом
Підводиться потужність підсилювача 200-800 Вт (пікова)
Частоти поділу смуг 1000 Гц, 1400 Гц
Вхідні роз'єми 2 пари гвинтових клем
Гриль знімний
Габарити (ШхВхГ) 910x203x381 мм
Вага 25 кг

Розгорнути