Центральний канал DALI Opticon Vocal MK2 Tobacco Oak

Код: 9418
Виробник: Dali
Цена: 18360 грн

Акустичне оформлення: подвійна щілинна фазоинвертор на передній панелі Діапазон частот: 47 Гц - 30 кГц (+/- 3 дБ), Драйвери: НЧ-динамік 6½ "з дифузором з паперово-деревної маси, магнітна система SMC, ВЧ-секція твітер 29 мм з м'яким тканинним куполом і стрічковий твітер 17 х 45 мм, Опір: 4 Ом, Чутливість: 88 дБ, Частота кросовера 2400 Гц / 14 кГц, Максимальний звуковий тиск: 109 дБ, Частота настройки фазоінвертора: 44 Гц, Рекомендована потужність підсилювача 30 - 150 Вт, Рекомендована відстань до стіни: 0-30 см, Розміри (Ш х В х г): 435 х 201 х 312 мм, Вага: 10.6 кг

Колонка для центрального каналу системи домашнього кінотеатру DALI Opticon Vokal MK2 повністю узгоджена за характером звучання з рештою акустикою серії. Особливість даних АС є розміщення фазоінверторів щілинного типу на передній панелі, завдяки чому Opticon Vokal MK2 можна встановлювати в вузькі ніші (наприклад, в стійку під ТВ разом з іншими AV-компонентами). Колонка має порівняно невеликі габарити, так що знайти для неї відповідне місце не складе труднощів. З точки зору варіантів обробки дана АС також відповідає іншим моделям серії.

DALI Opticon Vokal MK2 оснащена бас динаміком діаметром 6½ "з дифузором з паперу та деревної маси, а також магнітної системою SMC, аналогічним тим, які встановлені в інших колонках серії. На відміну від більшості інших АС даного класу, в колонці Opticon Vokal MK2 басовий динамік тільки один, проте завдяки його високій ефективності і досить великому діаметру це не призводить до зниження віддачі на низьких частотах. Крім того, хорошу підтримку НЧ-випромінювача надають два фазоінвертора, розташованих по краях передньої панелі.

Колонка обладнана комбінованої ВЧ-секцією, що складається з купольного динаміка діаметром 29 мм і стрічкового твітера розмірами 17 х 45 мм. Це дозволило розширити діапазон робочих частот АС, а також точно узгодити її звучання з підлоговими моделями серії, найбільш часто використовуваних в якості фронтальної стереопари. Щоб отримати рівномірну діаграму спрямованості АС в горизонтальній площині, виключно важливу для забезпечення якісного звуку для всіх глядачів, що сидять перед екраном, ВЧ-секція має вертикальну конфігурацію. DALI Opticon Vokal MK2 оснащена однією парою вхідних позолочених клем. ВЧ-секція змонтована на загальному металевому шасі, що захищає її від вібрацій з боку басовік.

Корпус АС виготовлений на заводі фірми і посилений внутрішніми стяжками для гасіння паразитних вібрацій стінок. Завдяки високій чутливості та широкому динамічному діапазону DALI Opticon Vokal MK2 буде відмінно справлятися зі звуковими доріжками сучасних кінофільмів.

Технічні характеристики DALI Opticon Vokal MK2

 • Акустичне оформлення: подвійна щілинна фазоинвертор на передній панелі
 • Діапазон частот: 47 Гц - 30 кГц (+/- 3 дБ)
 • Драйвери: НЧ-динамік 6½ "з дифузором з паперово-деревної маси, магнітна система SMC, ВЧ-секція твітер 29 мм з м'яким тканинним куполом і стрічковий твітер 17 х 45 мм
 • Опір: 4 Ом
 • Чутливість: 88 дБ
 • Частота кросовера 2400 Гц / 14 кГц
 • Максимальний звуковий тиск: 109 дБ
 • Частота настройки фазоінвертора: 44 Гц
 • Рекомендована потужність підсилювача 30 - 150 Вт
 • Рекомендована відстань до стіни: 0-30 см
 • Розміри (Ш х В х Г): 435 х 201 х 312 мм
 • Вага: 10.6 кг
Розгорнути