Центральний канал DALI Opticon Vocal MK2 Tobacco Oak

Код: 9418
Виробник: Dali
Цена: 27200 грн

Акустичне оформлення: подвійний щілинний фазоінвертор на передній панелі Діапазон частот: 47 Гц - 30 кГц (+/- 3 дБ), Драйвери: НЧ-динамік 6½" з дифузором з паперово-деревної маси, магнітна система SMC, ВЧ-9 з м'яким тканинним куполом і стрічковий твітер 17 х 45 мм, Опір: 4 Ом, Чутливість: 88 дБ, Частота кросовера: 2400 Гц / 14 кГц, Максимальний звуковий тиск: 109 дБ, Частота налаштування фазоінвертора: 44 Гц 150 Вт, Рекомендована відстань до стіни: 0-30 см, Розміри (Ш х В х Г): 435 х 201 х 312 мм, Вага: 10.6 кг

Колонка для центрального каналу системи домашнього кінотеатру DALI Opticon Vokal MK2 повністю узгоджена характером звучання з рештою акустикою серії. Особливістю даних АС є розміщення фазоінверторів щілинного типу на передній панелі, завдяки чому Opticon Vokal MK2 можна встановлювати у вузькі ніші (наприклад, у стійку під ТВ разом з іншими AV-компонентами). Колонка має порівняно невеликі габарити, так що знайти для неї відповідне місце не складе труднощів. З погляду варіантів обробки дана АС також відповідає решті моделей серії.

DALI Opticon Vokal MK2 оснащена басовим динаміком діаметром 6½" з дифузором з паперу та деревної маси, а також магнітною системою SMC, аналогічним тим, які встановлені в інших колонках серії. На відміну від більшості інших АС даного класу, в колонці Opticon Vokal MK2 басовий динамік тільки один, однак завдяки його високої ефективності і досить великому діаметру це не призводить до зниження віддачі на низьких частотах.

Колонка обладнана комбінованою ВЧ-секцією, що складається з купольного динаміка діаметром 29 мм та стрічкового твітера розмірами 17 х 45 мм. Це дозволило розширити діапазон робочих частот АС, а також точно узгодити її звучання з підлоговими моделями серії, що найчастіше використовуються як фронтальна стереопара. Щоб отримати рівномірну діаграму спрямованості АС у горизонтальній площині, виключно важливу для забезпечення якісного звуку для всіх глядачів, що сидять перед екраном, секція ВЧ має вертикальну конфігурацію. DALI Opticon Vokal MK2 оснащена однією парою вхідних позолочених клем. ВЧ-секція змонтована на загальному металевому шасі, яке захищає її від вібрацій з боку басовика.

Корпус АС виготовлений на заводі фірми та посилено внутрішніми стяжками для гасіння паразитних вібрацій стінок. Завдяки високій чутливості та широкому динамічному діапазону DALI Opticon Vokal MK2 чудово справлятиметься зі звуковими доріжками сучасних кінофільмів.

Технічні характеристики DALI Opticon Vokal MK2

 • Акустичне оформлення: подвійний щілинний фазоінвертор на передній панелі
 • Діапазон частот: 47 Гц – 30 кГц (+/- 3 дБ)
 • Драйвери: НЧ-динамік 6½" з дифузором з паперово-деревної маси, магнітна система SMC, ВЧ-секція твітер 29 мм з м'яким тканинним куполом і стрічковий твітер 17 х 45 мм
 • Опір: 4 Ом
 • Чутливість: 88 дБ
 • Частота кросовера: 2400 Гц/14 кГц
 • Максимальний звуковий тиск: 109 дБ
 • Частота налаштування фазоінвертора: 44 Гц
 • Рекомендована потужність підсилювача 30 – 150 Вт
 • Відстань до стіни, що рекомендується: 0-30 см
 • Розміри (Ш х В х Г): 435 х 201 х 312 мм
 • Вага: 10.6 кг