Акустична система DALI Epicon Vocal Walnut High Gloss

Код: 7449
Виробник: Dali
Цена: 190000 грн

Центральна 3-х смугова акустика, колір: Горіх, Чутливість 89.5 дБ, Імпеданс 6 Ом, Діапазон відтворюваних частот 49-30000 Гц (+/-3 дБ), Частота кросовера 2.75 кГц, 15 кГц, Знімна

Центральний канал DALI Epicon Vokal

Перетворіть свою вітальню на кінотеатр світового класу. Відчуйте кожне слово, крик чи шепіт у граничній ясності із кінозіркою сім'ї DALI Epicon. Центральний динамік Vokal без особливих зусиль відтворює людські голоси та передає звукові доріжки з приголомшливим реалізмом та точністю. DALI розробила безкомпромісний центральний канал для шанувальників багатоканальних систем. Epicon Vokal оснащений двома СЧ/НЧ-випромінювачами у поєднанні з гібридним модулем твітера. Цей динамік обіцяє відповідні рівні прозорості та тембрів решті представників серії Epicon.

Поєднання будь-якого з трьох основних гучномовців Epicon з центральним каналом Vokal буде відмінним варіантом багатоканальної системи, де потрібна точність і реалістичний звуковий тиск. Спільним для всіх гучномовців Epicon є те, що вони працюють як у 2.0, 2.1, 5.1, так і в інших багатоканальних системах. 50% акустичної енергії у звичайному фільмі походить від центрального каналу. Epicon Vokal вирішує це завдання чудово. Ретельне узгодження тембру та здатність передавати тонкі деталі точно так, як вони були записані, є сімейною рисою Epicon.

Гібридний твітер

Для прозорої і точної передачі навіть найвитонченіших високочастотних деталей, Epicon Vokal використовується гібридний високочастотний динамічний модуль DALI. Він складається з 29-мм надлегкого купольного твітера та стрічкового твітера розміром 10 х 55 мм. Працюючи в унісон твітери утворюють ідеальне високочастотне рішення. Поєднання переваг унікальних властивостей кожного твітера – технологія, яку DALI удосконалювала роками. Стрічковий твітер має широку смугу та чудову дисперсію на більш високих частотах. Починаючи з м'якого переходу від 10 кГц, стрічка досягає повної віддачі від 15 кГц рівня вище 30 кГц, набагато вище чутного діапазону. Низька резонансна частота, висока потужність, винятковий запас високих рівнів звукового тиску та екстремально швидкі переміщення – всі характеристики великого твітера з м'яким куполом. Використання надтонкого шару магнітної рідини для охолодження дозволяє отримати дуже високу точку насичення потоку для більшої потужності. Це також дає чудові можливості управління рухом котушки, навіть за дуже високих рівнів звукового тиску. Без артефактів, резонансів та високих Q-піків, твітер Epicon Vokal має надзвичайно гладку та широку горизонтальну дисперсію – один із товарних знаків DALI у звуковій архітектурі. Навіть конструкція лицьової панелі модуля твітера розрахована на оптимальну горизонтальну дисперсію.

НЧ-динамік

Маючи багаторічний досвід у використанні та проектуванні драйверів гучномовців, DALI розпочала процес створення власного виробництва драйверів у 2009-му році. Сьогодні можна отримати і почути результат: НЧ-динамік DALI Epicon Vokal не лише розроблений, а й виготовлений у штаб-квартирі DALI у Данії. DALI наголошує на контроль частотної характеристики. Напруга та струм підсилювача повинні бути фактором, що дозволяє контролювати частотну характеристику за допомогою ретельно збалансованих конструкцій. Технологія деревних волокон виявилася ключем до відтворення найтонших деталей та видатної динаміки з дуже низькою втратою інформації. Дерев'яні волокна додають жорсткість до дуже легких паперових конусних мембран, забезпечуючи руйнування нерівномірних характеристик у матеріалі. Конус із деревного волокна закінчується гумовим корпусом з низьким рівнем втрат, який кріпиться до литого під тиском алюмінієвого шасі. Складання конуса, звукової котушки та шасі виконується на високоточних інструментах для максимально точного припасування деталей.

SMC

Протягом багатьох років проектування магнітних систем було спеціальністю DALI. Для Epicon Vokal вирішено було кинути виклик найвищим ринковим стандартам і зробити дизайн магнітної системи таким, щоб зменшити спотворення, які можна порівняти з створюваними практично досконалими магнітними системами. Відповіддю на поставлене завдання виявилася технологія м'якого магнітного компаунду (SMC), яка пропонує правильні фізичні властивості: дуже висока магнітна провідність та дуже низька електропровідність. Результатом є різке зменшення спотворень, спричинених механічними втратами у магнітній системі. Висока магнітна провідність сприяє практично повному усуненню ефекту частотної гістерези. Діелектричний характер матеріалу SMC виключає індукцію поля в магнітному зазорі та значно знижує вихровий струм на полюсній частині, спричинений рухом звукової котушки. Результуюче зменшення спотворень дуже добре виміряне і помітно слухачами.

Корпус

Працюючи як акустично налаштованою «пружиною» для драйверів, так і позбавляючись енергії резонансу, корпус є важливою частиною всієї акустичної системи. Для оптимізації робочого середовища як низькочастотних динаміків, так високочастотного динаміка необхідна жорстка конструкція. Передня та бічні стінки, а також верхня частина Epicon Vokal нагріваються у процесі виготовлення, що дозволяє видавити корпус в органічну форму закруглену. Така конструкція підвищує загальну жорсткість та значно зменшує резонанси корпусу. Крім того, стоячі хвилі практично усуваються, оскільки немає паралельних поверхонь, що відображають звукові хвилі. При товщині 33 мм двошарова передня стінка корпусу гарантує, що драйвери випромінюють саме акустичну енергію, а не вібрації від корпусу. Кросовер змонтований у власному відсіку і не схильний до змін характеристик через динамічний тиск басових відображень у корпусі акустики.

Оздоблення – справжній дерев'яний шпон, який покритий десятьма шарами лаку. Кожен шар відполірований вручну, щоб забезпечити глибоку, блискучу та елегантну поверхню. Багатошарове лакове покриття також забезпечує міцний захист завтовшки майже 2 мм.

Технічні характеристики

Тип: пасивна АС із фазоінвертором

Кількість смуг: 3+½

Динаміки:

ВЧ-динаміки: 1 х м'який купол (29 мм) + 1 х стрічковий (10 х 55 мм)

СЧ/НЧ-динаміки: 2 х 203.2 + 1 х 165.1 мм (мембрани з деревного волокна)

Діапазон частот: 35 Гц – 30000 Гц

Частоти кросовера: 550/3100/15000 Гц

Чутливість: 89 дБ

Максимальний звуковий тиск SPL: 112 дБ

Номінальний імпеданс: 5 Ом

Рекомендована потужність: 50 – 500 Вт

Розміри (Ш x В x Г): 264 x 1225 х 485 мм/353 x 1262 х 497 мм (на опорі)

Вага: 47.5 кг

У нашому інтернет-магазині “ HiFi - Profi ”. com . ua ” Ви можете придбати цю модель з

найповнішим комфортом і наймаксимальнішими консультаціями щодо підключення та

експлуатації. Зателефонуйте нам або напишіть , і можливо ми зможемо запропонувати Вам

модель, яка більшою мірою відповідає Вашим вимогам або найкраща за співвідношенням

"ціна-якість-можливості-характеристики".

Двадцятирічний досвід безперервного стажу в області Хай-Фай та домашніх кінотеатрів

дозволяє нам підібрати для Вас рішення, максимально відповідне поставленим

завданням та можливостям Вашого бюджету. А наявність одного з найкращих салонів в Україні –

оцінити обраний компонент або акустичну систему на власні очі і особисто, а не за каталогом.

ми намагаємося утримувати максимально доступні ціни і завжди готові до діалогу та

індивідуальний підхід до кожного замовника.

Слідкуйте за цікавими та гарячими пропозиціями нашого інтернет-магазину " HiFi - Profi "

у розділі АКЦІЇ , а також підпишіться на нашу сторінку в FACEBOOK , де зможете стежити

за всіма новинками у світі Хай-Фай, а також побачити реальні фотографії компонентів та

акустичних систем у нашому салоні.

Характеристики Акустична система DALI Epicon Vocal Walnut High Gloss

встановлення акустики
Місце встановлення полка
Підставки для акустики Опціонально
динаміки
ВЧ динамік 1 х 10 х 55 мм стрічковий, 1 х 29 мм. М 'який купол Текстильний
Кількість динаміків 4
НЧ динамік 2x 165 мм
додатково
Комплект поставки Колонка, ніжки, інструкція, мікрофіброва ганчірка, конектори
загальне
Акустичне оформлення фазоінвертор
Вага 18.4 кг
Варіанти обробки Лак: чорний
Кольорова група Коричневий
Країна (Головний офіс) Данія
Мін. Частота відтворення 49 гц
Макс. Частота відтворення 30 кГц
Опис полична, пасивна, фазоінверторного типу
Серія DALI Epicon
Тип акустичної системи Центральний канал
Точний колір Горіх
Чутливість 89,5 дБ
конструктивні особливості
Конструктивні особливості фазоінвертор, Bi-Wiring
Опис фазоінвертора Частота налаштування фазоінвертора [Гц]: 46.5
корпус
Матеріал корпусу дерево/MDF
Оздоблення корпусу рояльний лак
потужність
Мінімальна потужність підсилювача 50 Вт на канал
Максимальна потужність підсилювача 300 Вт на канал
роз'єми
Вхідні роз'єми 2 пари клем, можливе підключення типу Bi-amp або Bi-wire
технічні характеристики
Кількість смуг 3
Макс. вхідний опір 6 Ом
Макс. звуковий тиск 111 дБ SPL
Частота поділу кросовера 2.75 кГц, 15 кГц
фізичні характеристики
Висота колонки 247 мм
Глибина колонки 349 мм
Ширина колонки 816 мм