Бездротовий контролер DALI Sound Hub

Код: 7446
Виробник: Dali
Цена: 37600 грн

Характеристики
Аналогові входи 1 x RCA, 1 x mini-jack
Аналогові виходи 1 x RCA (Pre Out), 1 x RCA (Sub Out)
Вага 1.6 кг
Вхід фонокоректора ні
Вхідний імпеданс 10 кОм (RCA, 3.5 мм) / 75 Ом (S/PDIF)
Дисплей є
Максимальний рівень на вході 2.3 (RCA) / 1.2 (3.5 мм)
Максимальний рівень на виході 1.9 (Line) / 0.9 (Sub Out)
споживана потужність 4.5 Вт
Потужність (режим очікування) 2.5 Вт
Розміри 300 x 76 х 213 мм
Серія Callisto
Схемотехніка напівпровідниковий
ЦАП/АЦП 96 кГц/24 Біт
Цифрові входи 2 x Toslink, 1 x RCA
Цифрові виходи ні

Бездротовий контролер DALI Callisto Sound Hub

DALI Sound Hub - це мозок вашої акустичної системи Callisto, що передає потокове аудіо високої роздільної здатності на гучномовці і автоматично перемикається між декількома джерелами. Sound Hub приносить справжню безкомпромісну зручність для любителів музики та кіно, які хочуть більшого.

DALI Sound Hub має розширений набір цифрових та аналогових входів у поєднанні із системою автоматичного визначення джерела звуку. Звуковий концентратор автоматично активує правильний вхід у той момент, коли ви починаєте програвати музику або вмикаєте свій телевізор. Просто зручно розташовуйтесь та насолоджуйтесь вишуканим звуком!

Регулятор гучності на передній панелі оснащений світлодіодним дисплеєм, який поєднує традиції Hi-Fi зі зручністю. Дисплей показує поточне джерело звуку та рівень гучності. Ви можете настроїти інтенсивність світла на дисплеї. Ця сигналізація доповнюється світловими індикаторами зверху Sound Hub, які вказують розташування колонок Callisto у процесі сполучення.

DALI передбачила максимально просте налаштування, тому вам потрібно лише керувати гучністю, що може бути зроблено за допомогою безлічі варіантів. Наприклад: регулятором на Sound Hub, використовуючи пульт дистанційного керування, що входить в комплект Bluetooth, безпосередньо через сенсорні панелі, вбудовані в кожен з динаміків Callisto або через ваш смарт-пристрій (залежно від марки).

Бездротова передача звуку

Бездротове з'єднання між Sound Hub та динаміками є надзвичайно стабільним цифровим з'єднанням у діапазонах 2.4 ГГц або 5.8 ГГц залежно від розташування та якості з'єднання. Запатентований 30-бітний протокол передає несжатий аудіосигнал I2S в 24 біт/96 кГц, використовуючи біти, що залишилися для управління гучністю, ідентифікатором гучномовця та іншими керуючими даними. Оскільки він працює на менш схильній до трафіку смузі частот, а протокол спеціально розроблений для транспортування аудіосигналу, з'єднання дуже стабільне і повністю нівелює втрату пакетів. Затримка синхронізації між відео та аудіо з фільму або ТВ-програми знаходиться у прийнятних межах для комфортного перегляду (нижче 25 мс).

Слоти для додаткових модулів

Одна з інноваційних функцій DALI Sound Hub фактично прихована від очей. Два модульні порти розширення на задній панелі відкривають шлях концентратору у світ можливостей. За допомогою роз'єму DALI відкритого стандарту будь-який тип аудіомодуля може повністю інтегруватися в систему Sound Hub. Це дозволяє повністю непомітно додати додаткові функції концентратора – модулі для потокового стрімінгу, багатокімнатного або багатоканального мовлення, а також забезпечити зароблення на майбутнє для Sound Hub.

Технічні характеристики DALI Callisto Sound Hub

Тип: бездротовий підсилювач-контролер із ЦАП

Цифрові входи: 2 x Toslink, 1 x RCA (S/PDIF)

Входи аналогові: 1 x RCA (стерео), 1 х 3.5 мм

Виходи аналогові: 1 x RCA (стерео, Pre Out), 1 x RCA (Sub Out)

Додаткові інтерфейси: 1 x USB-A (зарядка 5V/1A), 2 слоти для додаткових модулів

Бездротові вхідні інтерфейси: Bluetooth 4.2 (AAC, Apt-X, Apt-X HD), Chromecast Ready

Максимальна цифрова роздільна здатність: 24 біт/96 кГц

Вхідний імпеданс: 10 кОм (RCA, 3.5 мм), 75 Ом (S/PDIF)

Вхідна чутливість: 2.3 В (RCA), 1.2 В (3.5 мм)

Максимальний рівень на виході: 1.9 (Line), 0.9 (Sub Out)

Потужність: 4.5 Вт (максимальна), 2.5 Вт (в режимі очікування)

Розміри (Ш x В x Г): 300 x 76 х 213 мм

Вага: 1.6 кг

Характеристики Бездротовий контролер DALI Sound Hub

загальне
Країна (Головний офіс) Данія
Тип акустичної системи активна акустика