Фонокорректор Pro-Ject TUBE BOX DS - BLACK

Код: 9800
Виробник: Pro-Ject
Цена: 20097 грн

Підтримувані типи картриджів: MM, MC, Лампи: два подвійних тріода ECC 803 (аналоги 12AX7A, ECC83)
Вхідний імпеданс (для МС-картриджів з низьким рівнем вихідного сигналу): 10 Ом - 1000 Ом (плавне регулювання), Вхідна місткість навантаження / імпеданс (MM-картриджі і МС-картриджі з високим рівнем вихідного сигналу): 47, 147, 267, 367 пФ / 47 кОм

Модель Pro-Ject Tube Box DS є спадкоємицею добре зарекомендував себе лампового Фонокоректори Pro-Ject Tube Box SE і здатна запропонувати ще більш високу якість звучання.

Стійкий до вібрацій суцільнометалевий корпус відрізняється чудовою якістю збірки, що давно стало традицією для австрійської компанії, і виконує функції екрану для друкованих плат, захищаючи їх від різних перешкод і шумів. Алюмінієвий фасад включає в себе кнопку харчування з світлодіодом синього кольору і довгасту ручку плавного регулювання вхідного імпедансу, що полегшить настройку моделі під головку звукознімача з рухомою котушкою. На верхньому майданчику знаходиться пара глибоко «утоплених» подвійних тріодів ECC 803 з позолоченими контактами, що мають захист у вигляді компактних кіл.

Пристрій здатний працювати з картриджами типу MC і MM. Схемотехніка Tube Box DS відповідає добре відомої і ефективної конфігурації «подвійне моно». Для кожного з двох каналів передбачена окрема електронна лампа ECC 803. За рахунок такої конструкції забезпечується чудове поділ каналів і їх мінімальний вплив один на одного, що сприяє значному зменшенню спотворень. Задіяні малошумні напівпровідники. Застосовується технологія поверхневого монтажу, що сприяє поліпшенню передачі сигналу і зниження паразитних спотворень. Модель має вбудований інфразвуковий фільтр, що усуває рокіт і низькочастотний гул, викликані недосконалим якістю поверхні вінілового диску, а також роботою механізмів програвача.

Задня панель Pro-Ject Tube Box DS густо всіяна комутаційними елементами і перемикачами. Вхід і вихід представлені відповідними позолоченими RCA-роз'ємами, рознесеними по краях тильної сторони корпусу. Для кожного з каналів виведені спеціальні контактні штирі, на які встановлюються джампери, з дозволяють вибрати один з доступних коефіцієнтів посилення (40, 50 або 60 дБ) і виставити необхідну ємнісне навантаження для MM-картриджів. Включення / вимикання инфразвукового фільтра теж відбувається завдяки таким джампер. Є заземлювальна клема і гніздо для підключення зовнішнього блоку живлення.

Компанія позиціонує Pro-Ject Tube Box DS як пристрій класу High End, яке стане запорукою безкомпромісного звучання при роботі в парі з відповідною висококласної вінілової вертушкою.

Особливості лампового Фонокоректори Pro-Ject Tube Box DS
Дві тріодних лампи ECC803
Топологія схем: «подвійне моно»
Можливість роботи з двома типами картриджів (MM і MC)
Дозвуковий фільтр

Характеристики лампового Фонокоректори Pro-Ject Tube Box DS:

Підтримувані типи картриджів: MM, MC
Лампи: два подвійних тріода ECC 803 (аналоги 12AX7A, ECC83)
Вхідний імпеданс (для МС-картриджів з низьким рівнем вихідного сигналу): 10 Ом - 1000 Ом (плавне регулювання)
Вхідна місткість навантаження / імпеданс (MM-картриджі і МС-картриджі з високим рівнем вихідного сигналу): 47, 147, 267, 367 пФ / 47 кОм
Коефіцієнт посилення (MM-картриджі і МС-картриджі з високим рівнем вихідного сигналу): 40 дБ, 50 дБ
Коефіцієнт посилення (MC-картриджі з низьким рівнем вихідного сигналу): 60 дБ
Коефіцієнт гармонік: менше 0,1%
Відношення сигнал / шум: 82 дБ (93 дБ - середньозважене значення)
Точність кривої RIAA: максимальне відхилення: 0,5 дБ (20 Гц - 20 кГц)
Дозвуковий фільтр: на 20 Гц, 18 дБ на октаву
Зовнішній блок живлення: 18 В / 1000 мА постійного струму
Енергоспоживання в режимі standby: менше 1 Вт
Входи: RCA (позолочені роз'єми)
Виходи: лінійний RCA (позолочені роз'єми)
Габарити (ШхВхГ): 103x72x144 мм (156 мм включно роз'єми)
Вага: 1,1 кг (без блоку живлення)

Розгорнути