Фонокоректор Pro-Ject TUBE BOX DS - BLACK

Код: 9800
Виробник: Pro-Ject
Цена: 23751 грн

Типи картриджів, що підтримуються: MM, MC, Лампи: два подвійних тріода ECC 803 (аналоги 12AX7A, ECC83)
Вхідний імпеданс (для МС-картриджів з низьким рівнем вихідного сигналу): 10 Ом – 1000 Ом (плавне регулювання), Вхідне ємнісне навантаження/імпеданс (MM-картриджі та МС-картриджі з високим рівнем вихідного сигналу): 47, 147, 2 367 пФ/47 ком

Модель Pro-Ject Tube Box DS є спадкоємицею лампового фонокоректора Pro-Ject Tube Box SE, що добре зарекомендував себе, і здатна запропонувати ще більш високу якість звучання.

Стійкий до вібрацій суцільнометалевий корпус відрізняється чудовою якістю складання, що давно стало традицією для австрійської компанії, і виконує функції екрану для друкованих плат, захищаючи їх від різних перешкод та шумів. Алюмінієвий фасад включає кнопку живлення зі світлодіодом синього кольору і довгасту ручку плавного регулювання вхідного імпедансу, що полегшить налаштування моделі під головку звукознімача з рухомою котушкою. На верхньому майданчику знаходиться пара глибоко «утоплених» подвійних тріодів ECC 803 із позолоченими контактами, що мають захист у вигляді компактних кіл.

Пристрій здатний працювати з картриджами типу MC та MM. Схемотехніка Tube Box DS відповідає добре відомої та ефективної конфігурації «подвійне моно». Для кожного з двох каналів передбачена окрема електронна лампа ECC 803. За рахунок такої конструкції забезпечується чудовий поділ каналів та їх мінімальний вплив один на одного, що сприяє значному зменшенню спотворень. Задіяні малошумні напівпровідники. Застосовується технологія поверхневого монтажу, що сприяє покращенню передачі сигналу та зниженню паразитних спотворень. Модель має вбудований інфразвуковий фільтр, що усуває рокіт і низькочастотний гул, викликані неідеальною якістю поверхні вінілового диска, а також роботою механізмів програвача.

Задня панель Pro-Ject Tube Box DS густо усіяна комутаційними елементами та перемикачами. Вхід та вихід представлені відповідними позолоченими RCA-роз'ємами, що рознесені по краях тильної сторони корпусу. Для кожного з каналів виведені спеціальні контактні штирі, на які встановлюються джампери, що дозволяють вибрати один з доступних коефіцієнтів посилення (40, 50 або 60 дБ) і виставити необхідне ємнісне навантаження для MM-картриджів. Увімкнення/вимкнення інфразвукового фільтра також відбувається завдяки таким джамперам. Є заземлююча клема та гніздо для приєднання зовнішнього блоку живлення.

Компанія позиціонує Pro-Ject Tube Box DS як пристрій класу High End, який стане запорукою безкомпромісного звучання під час роботи в парі з відповідною висококласною вініловою вертушкою.

Особливості лампового фонокоректора Pro-Ject Tube Box DS
Дві тріодні лампи ECC803
Топологія схем: "подвійне моно"
Можливість роботи з двома типами картриджів (MM та MC)
Інфразвуковий фільтр

Характеристики лампового фонокоректора Pro-Ject Tube Box DS:

Типи картриджів, що підтримуються: MM, MC
Лампи: два подвійні тріоди ECC 803 (аналоги 12AX7A, ECC83)
Вхідний імпеданс (для МС-картриджів з низьким рівнем вихідного сигналу): 10 Ом – 1000 Ом (плавне регулювання)
Вхідне ємнісне навантаження/імпеданс (MM-картриджі та МС-картриджі з високим рівнем вихідного сигналу): 47, 147, 267, 367 пФ/47 кОм
Коефіцієнт посилення (MM-картриджі та МС-картриджі з високим рівнем вихідного сигналу): 40 дБ, 50 дБ
Коефіцієнт посилення (MC-картриджі з низьким рівнем вихідного сигналу): 60 дБ
Коефіцієнт гармонік: менше 0,1%
Відношення сигнал/шум: 82 дБ (93 дБ – середньозважене значення)
Точність кривої RIAA: максимальне відхилення: 0,5 дБ (20 Гц – 20 кГц)
Інфразвуковий фільтр: на 20 Гц, 18 дБ на октаву
Зовнішній блок живлення: 18 В/1000 мА постійного струму
Потужність в режимі standby: менше 1 Вт
Входи: RCA (позолочені роз'єми)
Виходи: лінійний RCA (позолочені роз'єми)
Габарити (ШхВхГ): 103x72x144 мм (156 мм, включаючи роз'єми)
Вага: 1,1 кг (без блоку живлення)