Фонокорректор Pro-Ject PHONO BOX RS - BLACK

Код: 9801
Виробник: Pro-Ject
Цена: 32670 грн

Підтримувані типи картриджів: MM, MC, Діапазон плавного регулювання вхідного імпедансу: 1 Ом - 2.5 кОм, Коефіцієнти посилення (для RCA): 40, 50, 60 дБ, Коефіцієнт посилення (для XLR): 46, 56, 66 дБ, Діапазон показників ємності навантаження картриджів: 100 - 200 пФ, Дозвуковий фільтр: є, Стандарти частотної корекції: RIAA, DECCA, Входи: чи не балансний (RCA), балансний (XLR)

Фонокорректор Phono Box RS австрійської компанії Pro-Ject відноситься до нової референсной серії пристроїв цього добре знайомого любителям вінілового звуку виробника, про що свідчить абревіатура RS в його назві.

Pro-Ject Phono Box RS має досить широкий діапазон зміни різних параметрів, що забезпечує йому максимальну сумісність з будь-якими картриджами MM і МС. Модель отримала повністю металевий корпус, що виключає будь-які наводки і перешкоди, і відрізняється від виконаних в традиційно мінімалістському стилі фірмових коробок великою кількістю елементів управління на товстій алюмінієвій передній панелі. У центрі встановлена ручка плавного регулювання вхідного імпедансу, що є дещо незвичним і досить зручним рішенням. Така бесступенчатая настройка опору можлива навіть безпосередньо в процесі відтворення. Справа знаходяться чотири надійних механічних тумблера. Вони дозволяють відключити звук, зробити вибір між двома стандартами частотної корекції (RIAA або DECCA) і переключитися на фіксований імпеданс. Також є можливість підбору одного з трьох коефіцієнтів посилення для небалансних і балансних ланцюгів (40, 50, 60 дБ для RCA і 46, 56, 66 дБ для XLR). У лівій частині розташований вмикач харчування аналогічного типу з світлодіодом синього кольору.

Схемотехніка Pro-Ject Phono Box RS виконана за принципом «подвійне моно». Як чіпа на зовнішній підсилювач використовується SSM 2019 компанії Analog Devices. Вихідний каскад має низький опір. Присутній інфразвуковий фільтр, що усуває низькочастотні паразитні коливання, викликані масою вінілової платівки і механікою програвача.

Фонокорректор Pro-Ject Phono Box RS оснащений балансових і небалансових входами і виходами. Всі вони розташовані на його тильній стороні. Там же знаходиться вмикач фільтра, світчер між роз'ємами XLR і RCA, заземлювальна клема і два термінали DIP-перемикачів для вибору показників ємності навантаження картриджів. Модель Phono Box RS отримує мережеве живлення від окремого зовнішнього блоку, який з'єднується з нею за допомогою спеціального роз'єму.

Pro-Ject Phono Box RS є унікальною пропозицією на ринку, так як має велику кількість регулювань, прецизійними комплектуючими і дозволяє виконати максимально точну настройку практично під будь-який вид головки звукознімача.

Особливості Фонокоректори Pro-Ject Phono Box RS

 • Наявність балансного входу / виходу
 • Плавне регулювання вхідного імпедансу
 • Вибір фіксованого коефіцієнта посилення
 • Можливість роботи з картриджами обох типів (MM і МС)

Характеристики Фонокоректори Pro-Ject Phono Box RS

 • Підтримувані типи картриджів: MM, MC
 • Діапазон плавного регулювання вхідного імпедансу: 1 Ом - 2.5 кОм
 • Коефіцієнти посилення (для RCA): 40, 50, 60 дБ
 • Коефіцієнт посилення (для XLR): 46, 56, 66 дБ
 • Діапазон показників ємності навантаження картриджів: 100 - 200 пФ
 • Дозвуковий фільтр: є
 • Стандарти частотної корекції: RIAA, DECCA
 • Входи: чи не балансний (RCA), балансний (XLR)
 • Виходи: чи не балансний (RCA), балансний (XLR)
 • Габарити (ШхВхГ): 206x76x206 мм
Розгорнути