Портативна колонка Klipsch The Three II

Код: 9723
Виробник: Klipsch
Цена: 21528 грн

Ціна за штуку. Колір: Matte Black / Walnut. Частотний діапазон: 45 Гц - 20 кГц (± 3 дБ), Високочастотний динамік: 2 х 2.25 "(57.15 мм) широкосмуговий, Вуфер: 1 х 5.25" (133.4 мм) довгохідний вуфер, 2 х 5.25 "(133.4 мм) пасивних радіатора, Потужність: 60 Вт номінальна, 80 Вт пікове навантаження

Американська компанія Klipsch представляє друге покоління популярної аудіосистеми Klipsch The Three II. Ніяких кардинальних відмінностей з точки зору технічних характеристик в порівнянні з першою серією не відбулося, але змінилися колірні варіанти обробки, а саме додався варіант в світлому дереві.

Доступ до мережевих можливостей в аудіосистеми Klipsch The Three II відкриває додаток Klipsch Stream, здатне відтворювати аудіофайли як з самого мобільного пристрою, так і з локальних, хмарних і інших сервісів в повному обсязі. Працює на його основі і мультікомнатная функціональність, інтегруюча великі монобрендові інсталяції. Користувач не зобов'язаний обмежуватися штатним ПО, будь-які плеєри з підтримкою DLNA і більш просунутою DTS Play-Fi працюють по WLAN інтерфейсу без проблем. Bluetooth прийнято критикувати за не найвищу якість звучання, але у версії 4.0 це вже, скоріше, упередження. Головне, щоб гаджет-джерело підтримував відповідну версію Bluetooth.

Аудіосистема Klipsch The Three другого покоління готова до роботи з будь-яким джерелом, звичайним або бездротовим. Два аналогових входу на тиловий панелі оформлені під різні коннектори - 3,5 мм миниджек і стандартний 2 х RCA. Останній доповнений Фонокоректори, так що навіть програвач вінілу можна підключити без зайвого клопоту. Крім цього, є порт USB type B, який дозволяє використовувати пристрій в ролі зовнішньої аудіокарти комп'ютера або ноутбука, причому здатної працювати з потоками аж до 24 біт / 192 кГц. Другий порт USB type A на задній панелі призначений для оновлення програмного забезпечення пристрою.

Klipsch The Three II має на своєму борту два 2,25-дюймових ВЧ / СЧ динаміка, плюс один активний і два пасивних вуфера діаметром 5,25 дюймів. Запитані вони від підсилювачів з постійною потужністю в 60 Вт, здатними на піку віддавати 80 Вт. Відповідно, досягається висока гучність (106 дБ максимум), а низькі частоти реєструються до рівня в 45 Гц, що для компактного вироби вельми непогано. Під кожухом бездротової колонки ховається повноцінна стереосистема з адекватним поділом каналів і в міру вираженим просторовим ефектом. Звучить апарат помітно масштабнішою і глибше, ніж можна було очікувати, грунтуючись на його скромних габаритах. Проте, найбільш вираженою залишається среднечастотний діапазон, тут деталізація вище і вокал природніше. Інженери Klipsch не стали приглушати цю область спектра, що нерідко здійснюється в портативних системах для балансування загальної картини.

Характеристики Минисистема Klipsch The Three II

 • Частотний діапазон: 45 Гц - 20 кГц (± 3 дБ)
 • Високочастотний динамік: 2 х 2.25 "(57.15 мм) широкосмуговий
 • Низькочастотний динамік: 1 х 5.25 "(133.4 мм) довгохідний вуфер, 2 х 5.25" (133.4 мм) пасивних радіатора
 • Потужність: 60 Вт номінальна, 80 Вт пікове навантаження
 • Максимальний звуковий тиск: 106 дБ
 • Входи: Bluetooth, Jack 3.5 mm, Фонокорректор / лінійний вхід, USB (TypeB), Wi-Fi (Для DTS Play-Fi)
 • Виходи: немає
 • Комплектація: пульт ДУ, кабель USB, кабель 3.5 мм / 3.5 мм, мережевий кабель
 • Маса: 4.7 кг
 • Габарити (ВхШхГ): 177.8х348.2х203 мм
 • Колір: Горіх
Розгорнути