Портативна колонка Klipsch The Three GVA (google voice assistant)

Код: 9722
Виробник: Klipsch
Цена: 20196 грн

Ціна за штуку. Колір: Walnut. Кількість динаміків 3 + 2 пасивних випромінювача, Тип корпусу закритий, Матеріал корпусу MDF, Широкосмуговий динамік 2 х 57 мм, НЧ-динамік 114 мм, Пасивні випромінювачі 2 х 114 мм, Звуковий тиск 106 дБ

Аудіосистема Klipsch The Three GVA оснащена всім необхідним для якісного відтворення музики з різних джерел. Система виконана в розкішному ретро-дизайні, в якому простежуються риси оформлення акустики знаменитої серії Heritage цієї фірми. Klipsch The Three випускається в декількох варіантах обробки шпоном натурального дерева, з мідними накладками і логотипом. Бічні панелі колонки затягнуті прозорою акустичної тканиною, яка також підкреслює ретро-стиль даної моделі.

Корпус Klipsch The Three виконаний з MDF, завдяки чому не забарвлює звук навіть при високій гучності звуку. Апарат має сучасну електронну начинку. У ньому використовуються замовні підсилювачі класу D, які розвивають сумарну вихідну потужність 60 Вт. Klipsch The Three має стереофонічну конфігурацію і оснащена двома випромінювачами діаметром 57 мм (по одній для кожного каналу) і 133-мм басовік, кожен з яких підключений до власного підсилювача. Крім того, в системі передбачені два пасивних басових випромінювача, за допомогою яких вдалося додатково розширити діапазон відтворюваних низьких частот. Вся система проходить додаткову настройку для вирівнювання тонального балансу і підвищення звуковий віддачі.

Klipsch The Three оснащений широким набором входів. Тут є лінійні входи на роз'ємах mini-jack 3,5 мм і RCA, причому останній можна перевести і в режим Phono-входу для програвача вінілу. Цифрові підключення представлені USB, який може приймати сигнал з параметрами до 24 біт / 192 кГц. Бездротові технології в Klipsch The Three це Bluetooth і Wi-Fi, причому на останньому можна зупинитися трохи докладніше. У даній моделі реалізована мультирум-технологія Klipsch Stream (DTS Play-Fi), представлена також і в інших моделях акустики цієї компанії. Скориставшись відповідним безкоштовним мобільним додатком, на базі Klipsch The Three можна створити зручну у використанні багатокімнатну бездротову систему, а також відтворювати музичний контент з online сервісів і мережевих накопичувачів.

особливості:
Технологія Klipsch Stream (DTS Play-Fi)
Wi-Fi і Bluetooth-підключення, вбудований ММ-фонокоректор
Підтримка великої кількості веб-сервісів
Вбудована акустика 2.1


Технічні характеристики:
Кількість динаміків 3 + 2 пасивних випромінювача
Тип корпусу закритий
Матеріал корпусу MDF
Широкосмуговий динамік 2 х 57 мм
НЧ-динамік 114 мм
Пасивні випромінювачі 2 х 114 мм
Звуковий тиск 106 дБ
Потужність підсилювача 60 Вт (номінальна), 80 Вт (пікова)
Діапазон частот 45 Гц - 20 кГц
Підключення Wi-Fi (DTS Play-Fi), Bluetooth, USB, 3,5 mini-jack, RCA (Line / Phono)
USB до 24 біт / 192 кГц
Мультірум Klipsch Stream (DTS Play-Fi)
Габарити (ШхВхГ) 348x178x203 мм
Вага 4,7 кг
Варіанти обробки Ebony, Walnut

Розгорнути