Навушники Yamaha HPH-PRO500

Код: 9766
Виробник: Yamaha
Цена: 12208 грн

Конструкція охоплює, закриті, чашки з міцного алюмінієвого сплаву, Тип динаміка Динамічний, неодимовий магніт, Динамік 50 мм, Імпеданс 23 Ом, Максимальна вхідна потужність 1,000 мВт

Портативні охоплюють навушники преміум-класу з високою точністю відтворення. Звук HPH-PRO500 неймовірний - він так реалістичний, багатий деталями і так огортає, що прискорює ваш пульс і змушує мурашки бігти по спині. Він переносить вас в інший час і місце.

Особливості

 • Високоякісні динаміки, оптимізовані для використання з мобільними пристроями
 • Чашки з міцного алюмінієвого сплаву
 • Параметри навушників Yamaha підібрані для виняткової чіткості, потужності і точності передачі тембру
 • Конструкція, що забезпечує максимальну шумоізоляцію
 • Що настроюється наголов'я і м'які амбушюри
 • Компактна міцна складається конструкція
 • Входи на лівій і на правій чашках
 • напівжорсткий чохол
 • Від'єднується, неспутивающійся плоский кабель з пультом управління і мікрофоном (1,2 м)
 • Від'єднується, неспутивающійся плоский кабель (3 м)
 • Позолочений 6,3-мм перехідник
 • Доступні кольори: чорний і синій

Любіть музику? Слухайте PRO

Будучи найбільшим світовим виробником музичних інструментів, компанією, студійне та концертне обладнання якої незмінно вибирають професіонали, Yamaha знає краще, ніж будь-хто, як забезпечити найвищу якість звучання музики. Тепер звук студійної якості завжди буде з вами. Навушники серії PRO - це більше, ніж просто «потужний бас», це достовірне відтворення будь-якого стилю музики. Від класики року до хіп-хопу, від латиноамериканського джазу до дельта-блюзу - завдяки серії PRO музика оживає. Ваша колекція чекає вас.

Якість звуку світового рівня

Будучи флагманським продуктом серії PRO, модель PRO500 забезпечена потужними 50-міліметровими динаміками в високоякісному надійному корпусі з міцного алюмінієвого сплаву, гарантуючи високу якість звучання. Нові динаміки з неодимовими магнітами, спеціально розроблені Yamaha для використання з мобільними пристроями: смартфонами, планшетами та іншими портативними музичними плеєрами. Охоплює конструкція чашок забезпечує відмінну звукоізоляцію, а високоякісний матеріал, з якого вони виготовлені амбушюри, гарантує високу деталізацію звукової картини.

Надійність і комфорт

HPH-PRO500 покликані переносити найсуворіші умови щоденного використання, не викликаючи при цьому втоми. Їх конструкція відрізняється високим ступенем комфорту завдяки посиленому регульованим оголовью з м'якою внутрішньою обробкою. Форма оголовья дозволяє навушників прилягати досить щільно, при цьому забезпечується необхідний рівень звукоізоляції, а невелика вага навушників дає можливість носити їх тривалий час. Відчуття від м'яких амбушюр настільки природне, що вам не захочеться їх знімати.

Яскравий, енергійний дизайн

Джерелом натхнення при створенні серії PRO стали кращі в світі музичні інструменти і мотоцикли; вже один зовнішній вигляд навушників змушує серце битися частіше. Прекрасна геометрія і чистота ліній поєднуються з квітами і якісними матеріалами. Легендарний логотип Yamaha у вигляді камертона на чашках викликає асоціації з швидкими і потужними мотоциклами класу суперспорт. HPH-PRO500 випускаються в трьох кольорах.

простота підключення

Не всі кабелі для навушників однакові. У HPH-PRO500 використовуються кабелі виконані з надійного матеріалу, що знижує шум від дотику. Довжина одного кабелю ідеально підібрана для використання з мобільними пристроями (1,2 м), другий неймовірно зручний для використання в домашніх умовах (3 м). Вони підключаються до однієї чашці і не заважають в процесі експлуатації. Плоска конструкція кабелів дозволяє розвести жили, таким чином, знижуючи інтерференцію; кабелі закінчується L-подібним штекером. Для підключення до професійного звукового устаткування в комплект входить позолочений адаптер 6,3 мм.

Пульт ДУ на кабелі

1,2-м кабель має вбудований пульт дистанційного керування і мікрофон, оптимізовані для використання спільно з пристроями від Apple. Кнопки "+" і "-" дозволяють регулювати гучність музики або телефонної розмови. Центральна клавіша забезпечує інтуїтивне управління і виконує кілька функцій: відтворення / пауза, перехід до наступного / попереднього треку, відповідь на телефонний дзвінок і завершення виклику. Кнопки дають чіткі тактильні відчуття і забезпечують пристроєм. У разі інших пристроїв (що не Apple) система управління може відрізнятися через відмінності в ПО і розташуванні контактів.

Візьміть концертний зал з собою

Модель HPH-PRO500 заворожує якістю звуку і робить його доступним в будь-якій точці світу, а компактна складна конструкція особливо зручна, коли ви знаходитесь в дорозі. У комплекті йде напівтвердий чохол. Підключайтеся до будь-якого джерела і приготуйтеся зануритися у всесвіт звуку.


Конструкція охоплює, закриті, чашки з міцного алюмінієвого сплаву
Тип динаміка Динамічний, неодимовий магніт
Динамік 50 мм
Імпеданс 23 Ом
Максимальна вхідна потужність 1,000 мВт
Рівень звукового тиску 106 дБ ± 3 дБ (1 кГц, 1 мВ)
Діапазон відтворюваних частот 20 Гц-20 кГц
Вага 369 г (без кабелю)
Порти 3,5 мм вхід / вихід на лівій і на правій чашках
Довжина кабелю КАБЕЛЬ A: 1,2 м, відокремлюємий, неспутивающійся плоский кабель з пультом управління і мікрофоном; КАБЕЛЬ Б: 3 м, відокремлюємий, неспутивающійся плоский кабель
З'єднання КАБЕЛЬ A: позолочений 3,5 мм стерео, з одним L-подібним і одним прямим штекером; КАБЕЛЬ Б: 3,5 мм стерео
Кольорове виконання Синій, чорний
Комплект поставки Напівжорсткий чохол; відокремлюємий, неспутивающійся кабель (1,2 м) з вбудованим пультом управління і мікрофоном; відокремлюємий, неспутивающійся кабель (3 м); позолочений перехідник 6,3 мм; серветка для чистки

Розгорнути