Навушники Yamaha HPH-PRO500

Код: 9766
Виробник: Yamaha
Цена: 17004 грн

Конструкція Охоплюючі, закриті, чашки із міцного алюмінієвого сплаву, Тип динаміка Динамічний, неодимовий магніт, Динамік 50 мм, Імпеданс 23 Ом, Максимальна вхідна потужність 1,000 мВт

Портативні навушники преміум-класу з високою точністю відтворення. Звук HPH-PRO500 неймовірний - він такий реалістичний, багатий деталями і так огортає, що прискорює ваш пульс і змушує мурашки бігти по спині. Він переносить вас в інший час та місце.

Особливості

 • Високоякісні динаміки оптимізовані для використання з мобільними пристроями
 • Чашки із міцного алюмінієвого сплаву
 • Параметри навушників Yamaha підібрані для виняткової чіткості, потужності та точності передачі тембру
 • Конструкція, що забезпечує максимальну шумоізоляцію
 • Оголов'я, що настроюється, і м'які амбушюри.
 • Компактна міцна конструкція, що складається
 • Входи на лівій та на правій чашках
 • Напівжорсткий чохол
 • Плоский кабель, що від'єднується, незплутується, з пультом управління і мікрофоном (1,2 м).
 • Плоский кабель, що від'єднується, незплутується (3 м).
 • Позолочений 6,3-мм перехідник
 • Доступні кольори: чорний та синій

Любите музику? Слухайте PRO

Будучи найбільшим світовим виробником музичних інструментів, компанією, студійне та концертне обладнання якої незмінно вибирають професіонали, Yamaha знає краще, ніж будь-хто, як забезпечити найвищу якість звучання музики. Тепер звук студійної якості завжди буде із вами. Навушники серії PRO це більше, ніж просто «потужний бас», це достовірне відтворення будь-якого стилю музики. Від класики року до хіп-хопу, від латиноамериканського джазу до дельта-блюзу завдяки серії PRO музика оживає. Ваша колекція чекає на вас.

Якість звуку світового рівня

Будучи флагманським продуктом серії PRO, модель PRO500 має потужні 50-міліметрові динаміки у високоякісному надійному корпусі з міцного алюмінієвого сплаву, гарантуючи найвищу якість звучання. Нові динаміки з неодимовими магнітами спеціально розроблені Yamaha для використання з мобільними пристроями: смартфонами, планшетами та іншими портативними музичними плеєрами. Конструкція чашок, що охоплює, забезпечує відмінну звукоізоляцію, а високоякісний матеріал, з якого вони виготовлені амбушури, гарантує високу деталізацію звукової картини.

Надійність та комфорт

HPH-PRO500 покликані переносити найсуворіші умови щоденного використання, не викликаючи втоми. Їх конструкція відрізняється високим ступенем комфорту завдяки посиленому регульованому оголов'ю з м'яким внутрішнім оздобленням. Форма оголовья дозволяє навушникам прилягати досить щільно, при цьому забезпечується необхідний рівень звукоізоляції, а невелика вага навушників дозволяє носити їх тривалий час. Відчуття від м'яких амбушюр настільки природне, що вам не захочеться їх знімати.

Яскравий, енергійний дизайн

Джерелом натхнення при створенні серії PRO стали найкращі у світі музичні інструменти та мотоцикли; вже один зовнішній вигляд навушників змушує серце битися частіше. Прекрасна геометрія та чистота ліній поєднуються з кольорами та якісними матеріалами. Легендарний логотип Yamaha у вигляді камертону на чашках викликає асоціації зі швидкими та потужними мотоциклами класу суперспорт. HPH-PRO500 випускаються в трьох кольорах.

Простота підключення

Не всі кабелі для навушників однакові. У HPH-PRO500 використовуються кабелі виконані з надійного матеріалу, що знижує шум дотику. Довжина одного кабелю ідеально підібрана для використання з мобільними пристроями (1,2 м), другий неймовірно зручний для використання в домашніх умовах (3 м). Вони підключаються до однієї чашки і не заважають у процесі експлуатації. Плоска конструкція кабелів дозволяє розвести жили, таким чином знижуючи інтерференцію; кабелі закінчується L-подібним штекером. Для підключення до професійного звукового обладнання до комплекту входить позолочений адаптер 6,3 мм.

Пульт дистанційного керування на кабелі

1,2-м кабель має вбудований пульт дистанційного керування та мікрофон, оптимізовані для використання спільно з пристроями від Apple. Кнопки “+” та “-” дозволяють регулювати гучність музики або телефонної розмови. Центральна клавіша забезпечує інтуїтивне керування та виконує кілька функцій: відтворення/пауза, перехід до наступного/попереднього треку, відповідь на телефонний дзвінок та завершення дзвінка. Кнопки дають чіткі тактильні відчуття та забезпечують пристроєм. У випадку інших пристроїв (не Apple) система управління може відрізнятися через відмінності в програмному забезпеченні та розташування контактів.

Візьміть концертний зал із собою

Модель HPH-PRO500 зачаровує якістю звуку і робить його доступним у будь-якій точці світу, а компактна складна конструкція особливо зручна, коли ви перебуваєте в дорозі. У комплекті йде напівжорсткий чохол. Підключайтеся до будь-якого джерела і приготуйтеся поринути у всесвіт звуку.


Конструкція Охоплюючі, закриті, чашки із міцного алюмінієвого сплаву
Тип динаміка Динамічний, неодимовий магніт
Динамік 50 мм
Імпеданс 23 Ом
Максимальна вхідна потужність 1000 мВт
Рівень звукового тиску 106 дБ ±3 дБ (1 кГц, 1 мВ)
Діапазон відтворюваних частот 20 Гц-20 кГц
Вага 369 г (без кабелю)
Порти 3,5 мм вхід/вихід на лівій та на правій чашках
Довжина кабелю КАБЕЛЬ A: 1,2 м, плоский кабель з пультом керування і мікрофоном; КАБЕЛЬ Б: 3 м, плоский кабель, що від'єднується, незплутується
З'єднання КАБЕЛЬ A: позолочений стерео 3,5 мм, з одним L-подібним і одним прямим штекером; КАБЕЛЬ Б: 3,5 мм стерео
Колірне виконання Синій, чорний
Комплект поставки Напівжорсткий чохол; кабель (1,2 м) з вбудованим пультом управління і мікрофоном; кабель, що від'єднується, не сплутується (3 м); позолочений перехідник 6,3 мм; серветка для чищення