Бездротові навушники Bowers & Wilkins PX7 Carbon Edition

Код: 9449
Виробник: B&W
Цена: 18500 грн

Діапазон частот: 10 Гц - 30 кГц, Технічні особливості: Bluetooth® audio - Bluetooth 5.0 with AdaptiveaptX™ Adaptive, aptX™ HD, aptX™ Classic, AAC, SBC, Імпеданс: 20 кОм, Вага: 310 г

PX7 Carbon Edition – карбонова версія PX7 з новим, витонченим оздобленням, що нагадує нашу першу модель - P5. Подібно до P5, PX7 Carbon Edition налаштовані з використанням багаторічного досвіду конструювання – щоб забезпечити найкращі враження від мобільного звуку.
Створені на основі легенди – драйвери, які піднімають якість звуку на нову висоту. 43-мм динаміки всередині PX7 – найбільші в серії навушників, і вони створені та налаштовані тією ж командою інженерів, яка стоїть за колонками Серії 800 Diamond , що використовуються на студії Abbey Road. Адаптивне шумозаглушення - від тиші бібліотеки - до гулу залізничного вокзалу - всюди адаптивне шумозаглушення саме налаштовується так, щоб усунути всі перешкоди зі звуку. Працюють 30 годин поспіль – від однієї зарядки акумулятора. Якщо цього не вистачає, після 15-хвилинної швидкої заряджання ви отримаєте ще п'ять годин відтворення аудіо. PX5 слідкують за кожним вашим рухом - підніміть вгору вушну чашку, щоб почути, що відбувається довкола вас, і музика автоматично зупиниться. Надіньте її назад, і музика відновиться. Композитні деталі PX5, виготовлені на основі плетених карбонових волокон, надають їм міцність та легкість найшвидших автомобілів у світі, видаючи для вас чистий звук і перешкоджаючи зношуванню та пошкодженню щодня.