Chord Poly ультимативний портативний стример/плеєр

Код: 9459
Виробник: Chord
В наявності
Цена: 18340 грн

Poly - це портативний музичний стример/плеєр, який в поєднанні з Mojo дозволяє здійснювати бездротову потокову передачу з підключених пристроїв і відтворення з Micro SD, і все це з керуванням зі смартфона. Він забезпечує якість звуку Hi-Fi вдома або в дорозі за допомогою Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay і підключення до мережі, а також покращує якість звуку в навушниках, автомобілі та домашньому аудіо.

Poly - це революційний музичний стример, перший в світі у своєму роді. У поєднанні з Mojo він дозволяє прослуховувати потокову музику з різних пристроїв, підключених по бездротовій мережі, з найкращою якістю звуку як вдома, так і в дорозі. Poly також є музичним програвачем: його слот для карт Micro SD необмеженої ємності може вмістити величезні бібліотеки і звільнити місце для зберігання на смарт-пристроях. Повне управління зі смартфона за допомогою звичних додатків дозволяє без зусиль відтворювати музику, будь то потокове відтворення або відтворення музики з Micro SD.


Poly безпосередньо підключається до зазначеної нагородами в області технології обробки звуку DAC Mojo, значно покращуючи якість звуку потокової музики. Його вдосконалений дизайн дозволяє звичним пристроям, включаючи смартфони/планшети Android і Apple, стати портативними цифровими аудіоплеєрами «hi-fi-якості»: смартфон стає контролером, а Poly і Mojo виконують високорівневу обробку звуку. Poly також може використовуватися з комп'ютерами і ноутбуками, а також може отримувати доступ до мережевого аудіо, що зберігається на дисках NAS, за допомогою популярних додатків DLNA. Відтворення здійснюється через подвійні виходи для навушників Mojo, а домашні та автомобільні аудіосистеми з додатковими (AUX) входами також можуть бути підключені для поліпшення якості звуку.


Poly підключається до мереж Wi-Fi, в тому числі до мобільних точок доступу, коли ви в дорозі, і запам'ятовує кілька мереж (функція автоматичного підключення). Він також підтримує Bluetooth 4.1, AirPlay і DLNA, забезпечуючи безперервну потокову передачу музики при переході з приміщення на вулицю. Poly також має власний режим точки доступу, що дозволяє встановлювати з'єднання, коли пристрої, мережі або країни не підтримують модем. Його акумуляторні літій-полімерні батареї забезпечують до дев'яти годин відтворення після чотиригодинний зарядки за допомогою швидкої USB-зарядки; Poly, і Mojo можна заряджати одночасно.


Poly підтримує аудіо високої роздільної здатності та підтримує файли студійної якості; PCM з розширенням до 768 кГц і DSD64 - DSD256 (Quad-DSD). Підтримувані типи файлів включають ACC, WAV, FLAC, AIFF, OGG VORBIS, ALAC, WMA і MP3.

Характеристики:

Портативний стример / плеєр, який використовується з Mojo

Бездротова потокова передача з підключених пристроїв будинку або в дорозі

Вбудований слот для карт Micro SD необмеженої ємності для зберігання / відтворення музичної бібліотеки

Управління через знайомі додатки для смартфонів

Підвищує якість звуку в навушниках, автомобільних системах, домашньої аудіосистеми і т.д.

Робить смартфони портативними цифровими аудіоплеєрами високої якості.

Зазначене нагородами за якість звуку Chord Electronics для потокової передачі музики та музики Micro SD

Підключається через Wi-Fi 2,4 ГГц (для оптимальної стабільності)

Акумулятор, що перезаряджається LiPo 2200 мАг: 9+ годин час відтворення і швидка зарядка через USB

Підтримка відтворення: Roon, DNLA, AirPlay і Bluetooth 4.1

Точно оброблений алюмінієвий корпус з чорним анодуванням, непрозорим чорним вікном бездротового сигналу і силіконовими ніжками

Підтримка всіх основних типів файлів, включаючи: ACC, WAV, FLAC, AIFF, OGG VORBIS, ALAC, WMA і MP3.

Сумісність зі звуком з високою роздільною здатністю: частоти дискретизації PCM: 44,1 кГц, 48 кГц, 88,2 кГц, 96 кГц, 176,4 кГц, 192 кГц, 358,8 кГц, 384 кГц, 717,6 кГц і 768 кГц;

Частоти дискретизації DSD через DoP: DSD64 - DSD256 (Quad-DSD); DSD з SD-карти

Підтримувані пристрої: iPhone, iPad, телефони / планшети Android, комп'ютери з Windows і Mac OS X і точки доступу

Розміри: 50 мм (Д) x 62 мм (Ш) x 22 мм (В)

Оновлення програмного забезпечення по бездротовій мережі

Режим точки доступу: Poly може створити власну точку доступу, в країнах в яких не підтримується модемом мережі / пристрої.

Інтегрована точка доступу: дозволяє налаштовувати підключення мережі (до 32)

DLNA-сервер і рендерер (SD-карта); SMB-сервер (SD-карта); MPD-плеєр (SD-карта)

Розгорнути