Портативний програвач стример Chord Poly

Код: 9459
Виробник: Chord Electronics
В наявності
Цена: 26200 грн

Poly – це портативний музичний стример/плеєр, який у поєднанні з Mojo дозволяє здійснювати бездротову потокову передачу з під'єднаних пристроїв та відтворення з Micro SD, і все це з керуванням смартфона. Він забезпечує якість звуку Hi-Fi вдома або в дорозі за допомогою Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay та підключення до мережі, а також покращує якість звуку в навушниках, автомобілі та домашньому аудіо.

Poly – це революційний музичний стример, перший у світі свого роду. В поєднанні з Mojo він дозволяє прослуховувати потокову музыку з різних пристроїв, підключених бездротовою мережею, з найкращою якістю звуку як вдома, так і в дорозі. Poly також є музичним програвачем: його слот для карток Micro SD необмеженої ємності може вмістити величезні бібліотеки та звільнити місце для зберігання на смарт-пристроях. Повне керування зі смартфона за допомогою звичних програм дозволяє без зусиль відтворювати музыку, будь то потокове відтворення або відтворення музыки з Micro SD.


Poly безпосередньо підключається до відзначеної нагородами в галузі технології обробки звуку DAC Mojo, значно покращуючи якість звуку потокової музыки. Його удосконалений дизайн дозволяє звичайним пристроям, включаючи смартфони/планшети Android та Apple, стати портативними цифровими аудіоплеєрами "hi-fi-якості": смартфон стає контролером, а Poly та Mojo виконують високорівневу обробку звуку. Poly також може використовуватися з комп'ютерами та ноутбуками, а також може мати доступ до мережного аудіо, що зберігається на дисках NAS, за допомогою популярних програм DLNA. Відтворення здійснюється через підвійні виходи для навушників Mojo, а домашні та автомобільні аудіосистеми з додатковими (AUX) входами також можуть бути підключені для покращення якості звуку.


Poly підключається до мереж Wi-Fi, в тому числі до мобільних точок доступу, коли ви в дорозі, і запам'ятовує кілька мереж (функція автоматичного підключення). Він також підтримує Bluetooth 4.1, AirPlay та DLNA, що забезпечує неперервну потокову передачу музыки під час переходу з приміщення на вулицю. Poly також має власний режим точки доступу, що дозволяє встановити з'єднання, коли пристрої, мережі чи країни не підтримують модем. Його літій-полімерні батареї, що перезаряджаються, забезпечують до дев'яти годин відтворення після чотиригодинної зарядки за допомогою швидкої USB-зарядки; Poly і Mojo можна заряджати одночасно.


Poly підтримує аудіо високої роздільної здатності та підтримує файли студійної якості; PCM з роздільною здатністю до 768 кГц та DSD64 – DSD256 (Quad-DSD). Типи файлів, що підтримуються, включають ACC, WAV, FLAC, AIFF, OGG VORBIS, ALAC, WMA та MP3.


Характеристики:

Портативний стример/плеєр, який використовується з Mojo

Бездротова потокова передача з підключених пристроїв вдома або в дорозі

Вбудований слот для карт Micro SD необмеженої ємності для зберігання/відтворення музичної бібліотеки

Керування через знайомі програми для смартфонів

Підвищує якість звуку у навушниках, автомобільних системах, домашній аудіосистемі тощо.

Робити смартфони портативними цифровими аудіоплеєрами високої якості.

Відзначене нагородами за якість звуку Chord Electronics для потокової передачі музики та музики Micro SD

Підключається через Wi-Fi 2,4 ГГц (для оптимальної стабільності)

Перезаряджається акумулятор LiPo 2200 мАг: 9 годин + година відтворення та швидка зарядка через USB

Підтримка відтворення: Roon, DNLA, AirPlay та Bluetooth 4.1

Точно оброблений алюмінієвий корпус з чорним анодуванням, непрозорим чорним вікном бездротового сигналу та силіконовими ніжками

Підтримує всі основні типи файлів, включаючи: ACC, WAV, FLAC, AIFF, OGG VORBIS, ALAC, WMA та MP3.

Сумісність зі звуком високої роздільної здатності: частоти дискретизації PCM: 44,1 кГц, 48 кГц, 88,2 кГц, 96 кГц, 176,4 кГц, 192 кГц, 358,8 кГц, 384 кГц, 717,6 кГц;

Частоти дискретизації DSD через DoP: DSD64 – DSD256 (Quad-DSD); DSD із SD-картки

Підтримувані пристрої: iPhone, iPad, телефони/планшети Android, комп'ютери з Windows та Mac OS X та точки доступу

Розміри: 50 мм (Д) x 62 мм (Ш) x 22 мм (В)

Оновлення програмного забезпечення бездротової мережі

Режим точки доступу: Poly може створити власну точку доступу, в якій не підтримується модем мережі/пристрої.

Інтегрована точка доступу: дозволяє настроювати підключені мережі (до 32)

DLNA-сервер та рендерер (SD-картка); SMB-сервер (SD-картка); MPD-плеєр (SD-картка)