AV Ресивер: Marantz SR-5010

Корпус Marantz SR5010 має 3-секційний фасад з круглим FL-дисплеєм в центрі. У лівій частині знаходиться селектор входів, вмикач живлення / standby і гніздо для навушників, а праворуч - атенюатор гучності. У нижній частині розміщені кнопки активації режимів Direct, Pure Direct і Auto surround, функції поліпшення звучання MP3-файлів M-DAX2, кнопки для роботи з додатковими зонами і ін. Під міні-кришкою приховані AV-роз'єми і 3,5 мм гніздо для каліброваного мікрофона. У самому низу знаходиться HDMI-порт і USB з підтримкою iPod / iPhone.


7.2-канальна модель Marantz SR5010 вміє працювати з форматом тривимірного звуку Dolby Atmos в 5.1.2-канальної конфігурації і підтримує дозвіл Ultra HD (4K, 60 Гц, 4: 4: 4 Pure Color). Бортовий процесор масштабує будь-яке відео до дозволу 4K. З новою прошивкою у апарату відкривається здатність декодувати формат DTS: X, який дозволяє доповнити систему ДК стельовими гучномовцями і забезпечити 3D-звучання. Автокалібруванням спікерів займається система Audyssey MultEQ XT.

Підтримка технології HDCP 2.2 гарантує перегляд захищеного 4K-контенту. Також доступний розширений динамічний діапазон (HDR) і більш багатий колірний обхват, що відповідає стандарту BT.2020.

Посиленням займаються фірмові модулі HDAM, які в зв'язці з потужним блоком живлення дозволяють Marantz SR5010 видавати по 180 Вт на кожний канал (6 Ом, КНІ: 1%). Використовується зворотний зв'язок по току. У ланцюгах задіяні добірні комплектуючі.

Бездротові технології представлені контурами Wi-Fi і Bluetooth. Підтримується AirPlay для Apple. За локальної мережі відтворюються формати аудіо високої роздільної здатності, включаючи DSD (2,8 МГц), FLAC (24 біт / 192 кГц) і ALAC. Є вбудована підтримка мережевих сервісів vTuner і Spotify Connect. Є AM / FM-тюнер. Покращене фірмовий додаток відкриває можливість управління AV-ресивером з допомогою мобільних пристроїв на базі iOS або Android.

Задня панель насичена коммутирующими роз'ємами, серед яких є такі входи: 7 x HDMI (2.0a), набір цифрових входів (по 2 коаксіальних і оптичних), 7.1-канальний RCA, LAN і ін. З доступних виходів можна виділити два HDMI, 7.2- канальний RCA, вихід для зони 2 (RCA). Для спікерів використовуються 7 пар гвинтових терміналів. Присутні дві антени для Wi-Fi / Bluetooth.

Модель Marantz SR5010 - це повнофункціональний сучасний AV-ресивер з підтримкою новітніх форматів об'ємного звучання. Апарат забезпечує потужний, динамічний і детальний саунд в домашньому кінотеатрі, а також дозволяє в повній мірі насолодитися чистим стереозвуком.