Acoustic Energy. Початок нової ери

Acoustic Energy випустила нову лінійку гучномовців під назвою 3-Series, яка включає в себе повний спектр від підлогових до поличних гучномовців, включаючи центральний канал і сабвуфер.

Нова серія від АЕ спрямована на поєднання "інженерних коренів і студійного професійного спадщини" зі свіжим, сучасним дизайном.

Нова 3-Series серія покликана відзначити "початок нової ери для AE", і передує новим серіям AE: 1-Series і 5-Series.


Acoustic Energy AE1 Monitor

Acoustic Energy стверджує, що це новий рівень точності, деталізації і динаміки, при цьому багато технологій 3-Series запозичені з відомих моніторів AE1, які були випущені майже 25 років тому і залишаються одними з найбільш продаваних моніторів всіх часів. Компанія, в свої 25 років, повернула алюміній в якості матеріалу для динаміків, крім того, алюміній анодований з обох сторін для підвищення жорсткості. 3-Series також має новий м'який купольний твітер, і за запевненням компанії, поєднує високу потужність і "винятковий механізм охолодження" (зберігає твітер прохолодним).AE 3-Series

Новий дизайн корпусу з фазоінвертором на фронтальній панелі сконструйований для отримання глибокого баса, і дозволяє більш вільно розмістити акустику в приміщенні, в безпосередній близькості до стіни.

Корпуси виготовлені з суперважкого МДФ, і в підлоги моделі передня панель має нахил, для кращої інтеграції високих і низьких частот. Корпуси мають нову обробку рояльним лаком, можливі кольори - класичний чорний і білий.

У продажу очікуються в лютому 2013 року.