Програвач вінілу Pro-Ject RPM 10 Carbon (Cadenza RED)

Код: 9589
Виробник: Pro-Ject
Цена: 148797 грн

Конструкція нізкорезонансная конструкція (ДВП, вуглеволокно, сталеві гранули), Швидкості обертання диска 33 1/3, 45 оборотів / хвилина, електронне перемикання (Speed Box), Опорний підшипник інвертований, керамічний кульку, Нестабільність швидкості +/- 0,01%

У програвачі вінілу RPM 10 Carbon (Cadenza RED) компанія Pro-Ject застосувала свої новітні розробки в області створення антирезонансних конструкцій і технологій демпфірування. Програвач має масивне шасі каплеподібної форми, більший радіус якого повторює радіус опорного диска, а менший лише незначно перевищує радіус опори для тонарма. У поєднанні з багатошарової конструкцією таке рішення дозволило зменшити паразитні механічні вібрації, що наводяться на програвач ззовні, і зробити його звучання найбільш нейтральним. До складу шасі входять плити з ДВП, вуглеволокно і сталеві гранули (в спеціально розрахованих внутрішніх порожнинах) - поєднання цих матеріалів забезпечило значну масу і високу вібростійкість програвача.

Опорний диск RPM 10 Carbon (Cadenza RED) виточений з алюмінію, має діаметр 300 мм і вагу 10,4 кг, демпфірованного за допомогою TPE-полімеру і встановлений на інвертований підшипник з керамічним кулькою. Вінілове покриття на поверхні диска володіє чудовими антирезонансним характеристиками і виключає необхідність використання додаткових матів. У програвачі використовується пассіковий привід, а двигун виконаний у вигляді окремого пристрою в масивному сталевому корпусі. Перемикання швидкостей (33 або 45 обертів на хвилину) в даній моделі електронне, за допомогою вбудованого генератора Speed Box.

Програвач оснащений висококласним 10-дюймовим тонармом 10 cc Evolution, виготовленим з карбону. Конічна трубка тонарма виконана як єдине ціле з власником звукознімача і виходить в результаті складного технологічного процесу, що складається з декількох етапів. Тонарм має всі необхідні настройки і підходить для установки практично будь-яких звукознімачів.

Програвач встановлений на регульованих антивібраційних опорах, проте в комплекті з RPM 10 Carbon поставляється додаткова плита-підставу Ground it, вага якої становить 14,5 кг. При її використанні досягається практично повна механічна розв'язка програвача і звучання виходить найбільш деталізованим і прозорим. Також в комплект поставки RPM 10 Carbon (Cadenza RED) входить висококласний кабель Connect it, оснащений пятіконтактний роз'ємом і RCA-гніздами (в якості опції можлива комплектація кабелем з XLR-штекерами). Також в якості додаткової опції для даної моделі передбачена пилезахисний кришка.

Особливості вінілового програвача Pro-Ject RPM 10 Carbon (n / c)
- Тонарм з кевлара 10 cc Evolution
- TPE-демпфірованного опорний диск з алюмінію
- Багатошарова конструкція шасі
- Електронне перемикання швидкості (33/45)
- Додаткова опорна плита Ground it в комплекті


Характеристики вінілового програвача Pro-Ject RPM 10 Carbon (n / c):
Конструкція нізкорезонансная конструкція (ДВП, вуглеволокно, сталеві гранули)
Швидкості обертання диска 33 1/3, 45 оборотів / хвилина, електронне перемикання (Speed Box)
Опорний підшипник інвертований, керамічний кулька
Нестабільність швидкості +/- 0,01%
Співвідношення сигнал / шум - 75 дБ
Опорний диск 300 мм, алюміній, вага 10,4 кг
Тонарм Evolution 10 cc (кевлар)
Ефективна довжина тонарма 254 мм
Притискна сила 10 - 35 мН
Захід 16 мм
Вага близько 22 кг, без додаткової опори
Зовнішній блок живлення 15 В / 1,5 А (постійний струм)
Габарити (Ш х В х Г) 480 х 210 х 330 мм
У комплекті противагу 5 - 7,5 г, 7 - 10 г, 9 - 11 г, 10 -14 г, опорна плита Ground it, міжблочний кабель Connect it (RCA-роз'єми)

Розгорнути